Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nabúranie rutiny piatkového sexu

21.február 2023
Nabúranie rutiny piatkového sexu

Tma bola ako v ranci. Posteľ divoko škrípala pod nárazmi našich súložiacich tiel a Dana sa ma držala kŕčovito ako kliešť.

Nie, že by to bolo nepríjemné, ale nevydržím dlho robiť len jednu a tú istú vec. Už to, že som súložil vždy v piatok večer, sa mi začalo časom zajedať. Málokedy som menil polohy alebo postup súlože. Proste chcelo by to zase zmenu. Ako keby uhádla moje myšlienky, počkala si Dana na môj orgazmus, nechala ma len chvíľku odpočinúť, oboma rukami mi zovrela hlavu a tlačila si ju smerom k svojmu rozkroku. Zvoľna som sa vymanil z jej objatia a skĺzol rukou na jej pevné prsia. Otočil som sa k nim, aby som ich mohol vzápätí pevne zovrieť pery a zuby.

"Au, veď ma to bolí!" vykríkla Dana a začala mi hlavu vracať do lona. "Au, veď ma to bolí!" opakoval som po nej. "Čo keby si mi zlomila väz? Kto ťa potom bude lízať?" Bránil som sa naoko, ale môj nos, ústa a brada už prechádzali medzi jej pyskami ohanbia. Prstami pravej ruky som jej zišiel cez ploché brucho až do rozkroku a začal som rozťahovať jej kundičku. Vždy ma udivilo, že Dana mala pošvu a vlastne celé pohlavie vlhké a široko roztvorené takmer ihneď po tom, ako som sa jej len dotkol.

"Tak je to pekné... to chcem!" Vykríkla keď môj jazyk prenikol až do jej pošvy. Nedal som sa dvakrát nabádať a tvrdo som zachádzal jazykom dovnútra a zase von. Pritom som sa občas snažil zakrúžiť aj do strán a masírovať steny jej pošvy. Oba palce som mal na jej klitorise a trel som ho hore a dole po celej jeho pomerne úctyhodnej dĺžke.

"Ešte mi ho trochu prežeň," žadonila a zvíjala sa narastajúcou rozkošou. Úplne som ho uvoľnil z pyskov ohanbia a pomaly sa k nemu približoval ústami. Akonáhle Dana pocítila na jeho špičke môj horúci dych, nevydržala to a vyšla mi prudkým pohybom svojej panvy v ústrety. Lízal som a sál zo všetkých síl.

Erotická poviedka Nabúranie rutiny piatkového sexu

"Huuuu!" vykríkla náhle a proti mne vyrazil vodotrysk jej vrcholu. "To..je ...skutočne nádhera...!" Vykrikovala medzi jednotlivými kŕčmi mohutného orgazmu. "Tak sa....mi...to páči! To je..." Natiahol som sa vedľa nej, nežne som položil ruku na jej chlpatý trojuholník a odpočíval som. Ale to sa jej nepáčilo.

"Nespi!" zamrakla so mnou. Perami pevne obomkla moje povädnuté prirodzenie a jazykom začala dráždiť citlivé okraje môjho žaluďa. V tej chvíli som sa zase prebral, pretože vzrušenie mi nedovolilo zaspať. To teda už bolo v našom manželskom pohlavnom stereotype naozaj niečo úplne nové!!

Nechal som Dane všetku voľnosť a s rozkošou som vnímal jej zručnosť. Pevne zomknutými perami mi stiahla predkožku zo žaluďa a jazyk začal kmitať na mieste citlivej uzdičky. Bolo to na zošalenie.

Začal som sa pohybovať. Panvou som prirážal proti jej hlave a cítil som, že môj penis prenikol až do jej krku. Prsty pravej ruky mi silne zovrela koreň pyje, druhá ruka držala miešok so semenníkmi.

Pomaly sa ma zmocňovalo ďalšie silné vzrušenie. Náhle som zacítil výbuch nadchádzajúceho orgazmu. Vlny horúčavy, ktoré sa valili z môjho rozkroku do celého tela, boli čím ďalej tým mohutnejšie a ja som sa sústredil na vrcholný okamih rozkoše, ktorý práve nastával.

"Ach!" potichu som vydýchol, aby som nezaplašil ten nádherný okamih, kedy Dana sála moju mužskú miazgu a lačne ju prehĺtala. Keď už vo mne nebola ani jediná kvapka, položila sa vedľa mňa a pohladila ma po pohlaví: "To máš, miláčik, k zajtrajším narodeninám." Povedala spokojne a takmer okamžite zaspala. Pochopil som, že budúci piatok pôjde všetko zase podľa obvyklého scenára.

Hľadajte muža alebo ženu, s ktorými budete prežívať nevšedné sexuálne zážitky!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.