Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ponižovala ma a mne sa to páčilo

14.august 2019
Ponižovala ma a mne sa to páčilo

"Chceš poznať moje tajomstvo?" Spýtala sa ma, pričom mi hľadela hlboko do očí. "Áno," odpovedala som. Lišiacky sa usmiala, chytila ??ma za ruku a odtiahla ma do nejakej miestnosti. Vybrala kľúčik zo svojej podprsenky a odomkla dvere. Keď ich otvorila, neverila som vlastným očiam. Uprostred izby bola veľká posteľ a okolo nej rôzne pomôcky k BDSM.

"Tak čo, chceš byť mojou šľapkou?" Spýtala sa ma a ja som bez premýšľania vykríkla: "Áno, moja majiteľka!" Opäť sa usmiala tým svojim šibalským úsmevom. Vzala ma a hodila do postele.

Strhla zo mňa všetko moje oblečenie a potom vzala povrazy a priviazala ma s nimi k rohom postele. Aj ona sa vyzliekla. Všimla som si jej malé znamienko na ľavom prsníku. Videla, ako sa jej na neho pozerám a zakričala: "Tak ty ma budeš očumovat áno? " Vzala bičík a začala ma mlátiť. Spočiatku ma mlátila ľahko, ale potom ma mlátila čím ďalej tým viac. Z izby sa ozýval len môj krik. "Ospravedlňujem sa, moja majiteľka," povedala som. "To by si mala. Tak čo? Už ti vlhne tá tvoja kundička? " "Nie, pritvrdí, prosím." Nebola to tak celkom pravda. Bola som ako oceán vlhkosti, ale páčilo sa mi to.

Po chvíli prestala a z malého košíka pod posteľou vytiahla pár štipcov na bielizeň. "Veríš mi?" Spýtala sa ma. "Áno, do toho, prosím," uistila som ju. Verila som jej vo všetkom, čo so mnou robí. Páči sa mi to, tak moc. Vzala do ruky dva kolíky a dala mi do nich moju navlhnutú kundu. Potom vzala ďalšie dva a tie mi dala na bradavky. Kričala som bolesťou. Príjemnou bolesťou. Na chvíľu zmizla, a keď sa vrátila, v ruke držala červenú sviečku. Kývla som, ona sa pousmiala a pristúpila ku mne. Začala mi vosk vylievať na prsia. Kričala som bolesťou, ale ju to nezaujímalo. Pomaly s tou sviečku schádzala nižšie a nižšie, až mi polievala moju kundu. "Ach!" Vykríkla som. Odložila sviečku, vzala dva prsty a vložila mi ich do úst so slovami: "fajči!" Začala som jej jej prsty pomaly oblízávat. Po chvíľke pridala ďalší prst, až nakoniec som mala v ústach jej štyri prsty. Dala mi dole kolíky a pokračovala.

Erotická povídka Mučila mě a mně se to líbilo

Keď bola moja kundička dostatočne zvlhnutá, vybrala tie prsty z mojej pusy a bez varovania ich vrazila do kundy. "Ehh," vzdychla som. Začala mi to robiť. Je jediný človek, ktorý mi to dokáže tak dobre urobiť - ako pusou, tak prstami. "Tak čo, ty kurvička, páči sa ti to?" Pár sekúnd mi trvalo, než som zo seba vydala: "Áno." Keď už som bola v tom najlepšom, vybrala prsty a siahla pod posteľ. Pripinák. Obrie pripínacie dildo, ktoré vyzeralo ako skutočne masívne péro. "Prosím, pokračuj, prosím!" Prosila som ju. Nasadila si ho a bez váhania mi ho vrazila do pičky. "Rýchlejšie, prosím!" Vzdychla som. Začala zrýchľovať. Do toho mi začala svojimi hravými prstami prechádzať môj klitoris. "Kurva! Kurva! "Kričala som. Neprestávala. Zrýchlila ešte viac.

Začala som sa všemožne krútiť na tej posteli. Chytila som sa povrazov v tom najlepšom a z mojej kundy sa vyrútil vodopád rozkoše. Vybrala pomaly dildo a strčila mi ho do pusy. Ešte som sa z toho skvelého orgazmu nespamätala. "Tak čo?" Spýtala sa ma. "Najlepšie tajomstvo, ktoré mi kto kedy prezradil," povedala som jej, ona si dala dole pripinák a svojou pindou si sadla na moju pusu. Začala po nej pomaly jazdiť a medzitým mi rozviazala ruky. Chytila som ju za jej dokonalý zadok a prirážala som ju viac na môj jazyk. Chytila sa z predu postele a začala vzdychať. Ľahko som jej zahryzla jej vlhkú pičku, takže trošku vzlykla, ale hneď som zase pokračovala. Sem tam, sem tam.

Po pár minútach zo mňa zliezla a odviazala mi nohy. Ľahla si na mňa a dali sme si 69. Aby to nebola obyčajná 69, siahla po bičíku a začala ma s ním mlátiť. Keď sme sa obe blížili k orgazmu, naše telá sa rozochveli. Obe dve sme navzájom zrýchľovali do tej doby, než sme sa obe urobili. Zliezla som z nej a ľahla si vedľa nej. Ešte chvíľu sa pohrávala s mojou stále navlhnutou kundičkou, a potom povedala: "Tak kedy si to zopakujeme?" Usmiala som sa a plná potešenia som odpovedala: "Hneď zajtra."

A čo budete robiť vy zajtra? Čo si napríklad nájsť niekoho na hrátky na sex zoznamke a užívať si tiež?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.