Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Moja závislosť na sexe

21.júl 2020
Moja závislosť na sexe

Byť závislý na sexe a žiť pomerne normálny život ide za podmienok, že máte rovnako naladenú polovičku a flexibilnú pracovnú dobu. Ja sa živím ako taxikár, takže som za svojou mladou neukojiteľnou ženou jazdil medzi klientmi, ako to len šlo a preťahoval som jej dieru každý deň aspoň 5x.

Takto nám to fungovalo neuveriteľných osem rokov. Lenže potom moja milá otehotnela, prišli dve deti a aj keď sú moja veľká radosť, zobrali mi sviežu a večne nadržanú milenku a dali mi matku, ktorá so mnou síce bola schopná súložiť, ale už len napríklad raz za dva dni. Normálnemu chlapovi by takáto určite úplne bohato stačilo, ale môj kolík bol na neudržanie a čoskoro začal trpieť. Bolo to hrozné. Mal som v sebe toľko sexuálnej energie, že som sa nemohol sústrediť na riadenie ani inú bežnú dennú činnosť. Ako by som bol hyperaktívne dieťa v škole.

A rozumie sa, že bolo stále ťažšie udržať vtáka v nohaviciach. Pracovať s ľuďmi a voziť v lete sexy mladé dievčatá na party? Úplný trest. Držal som sa takto asi rok a pol. Snažil som sa nepozerať na ladné krivky zvodných tiel do spätného zrkadla, snažil som sa ignorovať ich sladké parfumy a žiarivé úsmevy, keď mi do okienka platili za jazdu. Jeden čas som ženám na ulici mávajúcích na taxi ani nezastavoval. No verte alebo nie, snažil som sa zachovať si vernosť a byť vzorný manžel, pretože keby sa čokoľvek prevalilo, už nikdy by som veľké, mliekom zaliate balóny svojej milej nevidel a už nikdy by som nezprznil žiadnu z jej dier, ktoré ochotne nastavovala. Kde len by som našiel ženu, čo by bola pre každú zvrhlosť a hodiny sa so mnou milovala, hoci nie tak často?

Avšak raz na sklonku vydarenej a slnečnej jari, kedy už dievčatá skracovali sukne a nosili odhalené nôžky a dekolty, som sa bohužiaľ neudržal a zhrešil. A nebudem klamať... bol to jeden z najlepších šukačiek, čo som za svoj život zažil. Hneď z rána mi do auta nastúpila snedá dvadsaťpäťka. Bola opálená zo solárka a hoci to nebol môj typ, hrozne ma zaujal jej iskrivý kukuč. Nerobil som si ilúzie, že by som práve ja ju tak zaujal, ale toto bol asi ten typ dievčaťa, ktorú vábil pach sexu a bolo úplne jedno, na akého vtáka si naskočí, aby si svoju túžbu splnila. Klasická rozhoďnožka, povedal by som. Nič som nehovoril a snažil sa sústrediť na cestu.

Tmavovlasá slečna na zadnom sedadle bola veľmi komunikatívna a hneď sa so mnou začala rozprávať. Išla navštíviť prarodičov do vedľajšieho mesta, mali sme pred sebou cca 30 minút cesty. Konverzácia bola príjemná, slečna Adela (tak sa mi predstavila), sa stále smiala. Bola to Slovenka. Začal som po nej v zrkadle pokukovať a neuniklo mi, že na sebe Adela nemá nohavičky. Mala krátke letné šaty, a keď si prehadzovala nohu cez nohu, vykuklo na mňa krátko zastrihnuté krovie na jej mladej pičke. Skoro som to narval do stĺpa. Bol to zámer? Výzva? Predsa dobre vedela, že na ňu občas po očku pozriem... začal som premýšľať. Moje morálne ja ma odrádzalo od myšlienok na jej sviežu broskyňku, ale moje zvrhlé ego sa dralo hlasno na povrch a ja som začal premýšľať, čo s tou vílou vo svojom taxíku urobím. Začal som flirtovať. Pochválil som jej šaty, hodil do pléna pár nelaciných lichôtok... vo flirte som bol profík, zamlada som si dokázal okolo prsta omotať každú, môj chtíč ma naučil dostať to, o čo si rozkrok žiadal, nebol totiž zbyt - umasturboval by som sa k smrti.

Erotická povídka Moje závislost na sexu

A rybička sa na udičku chytila ​​sama. Zabočil som z trasy, akonáhle som uvidel opustenú vyzerajúcú ceste smerom k lesu. Nepovedala nič, len mi do chrbta zapichla skúmavý pohľad. Nohy rozhodila od seba, otvorila okienko, kochala sa výhľadom a mávala drobnou rúčkou, aby sa ovievala prívalom studeného vzduchu, pretože jej bolo zjavne horúco. Mohol som tu jej nadržanú štrbinu pozorovať nonstop. V rozkroku som zacítil toľko známe pnutie a šklbanie. Čoskoro budem v nej, bolo to isté. Zastavil som u riedkeho stromoradia, nikde nikto. Pred nami hustý les. Ešte som sa rozhliadol. Adelka hrala chvíľu blbú a pýtala sa, prečo som odbočil a kde to sme... ale tú jej hru som nežral, bol som nadržaný ako prasa a mohla za to len ona svojim priťahovaním. Vyliezla z auta, pretiahla končatiny, obišla auto a posadila sa na kapotu. Mrkla na mňa. Hneď som bol pri nej.

Najskôr trochu nesmelo som ju chytil za pás a pozeral sa jej do veľkých čiernych očí. Slovenka ma pohľadom nabádala k akcii. Tak som ju pobozkal. A rovno na orosený krčok. Inštinktívne zaklonila hlavu a kučeravé vlasy ma šteklili na tvári. Koketne som ju uhryzol do ušného lalôčika a videl, ako jej na rukách a stehnách nabehla husia koža. Rukou som sa pomaly od jej pŕs neuveznených v podprsenke (bola naozaj vyzývavá) posúval k roztiahnutým stehnám a zašiel pod tenkú látku šiat. Mokrosť v krátko strihanom ohanbí ma až zaskočila. Pane bože... úplne mi pripomenula moju ženu zamlada. Tá tiež nemala problém zvlhnúť a tiekla ako rieka. Vyhrnul som dievčaťu šaty nad zadok a kochal sa ružovými pyskami, čo mňa a moju kladu vábili medzi seba. Vytiahol som zo šortiek krvou napumpovaný úd a Adela sa potešene usmiala, to bol pre mňa nemý kompliment, ktorý mi dodal na guráži. Chvíľu som pri pohľade na ňu, ako si striedavo masíruje tuhnúce bradavky a chtivú pičku, masturboval a potom som pristúpil k nej a začal sa o jej vlhkú dierku utierať. Adele sa to páčilo, sledovala moje počínanie a hrýzla sa rozkošnícky do pery, nad ktorou mala malú pehu. Pozývala ma dovnútra seba s pohostinnosťou talianskej mamma. A tak som do nej pohotovo so zavretými očami vplával a zotrval nehybne. Užíval som si chvíľu každý jej zákrut, jej teplo a mäkkosť.

Sama sa na mne začala vrtieť v rýchlom rytme, zdvíhala zadoček do výšky a schádzala ako na šmýkačke. Prsia vykukujúce z nízko prevzatého výstrihu sa na mňa usmievali a hopkali do rytmu jej počínania ako dve nezbedná kozliatka. Len som stál vyklonený panvou v ústrety jej kundičke a sledoval ju pohľadom hladného vlka. Ona na mňa tiež upierala oči a intenzívne sa o mňa mrdala. Ach bože! Za toto pôjdem do pekla. Keď Adelu poloha omrzela, skĺzla z auta dole a potiahla ma za ruku dovnútra. Ona si sadla do psej polohy na okraj zadného sedadla a vysunula na mňa ružovú pičku plnú odkvapkávajúceho šlemu. Povzbudila ma, aby som ju nabral pekne tvrdo zozadu a ja sa do toho pustil viac ako s chuťou. Chytil som ju pevne za polovičky a roztiahol ich od seba, aby som mohol vidieť jej rovnako ružový análik. Môj kolík v nej mizol a zase sa objavoval rýchlosťou blesku, šukal som tu mladú kurvu a konečne cítil to vybitie, čo som takú dobu potreboval. Adela bola mojou spásou. Než som sa začal blížiť ku slastnému koncu, ona ma predbehla a obšťastnila ma vlastným intenzívnym orgazmom, ktorý mi vtáka skoro rozdrvil vnútri jej nenásytné kundy.

Potom si ma Adela vzala ešte do pusy. Ako tá vedela fajčiť! Na mladú žabu si počínala ako drahá profesionálna kurva, ako pornohviezda. Oči mala celý čas otvorené a zdola ma sledovala a stále ma zvádzala pohľadom. Olizovala môj žaluď a jazyk mala vystrčený a pekne mrštný, olízala ma celého od vlastnej šťavy a potom si ma strkala hlboko do hrdla ako lahodný hot dog. Pri každom hlbšom zasunutí sa rajcovne zabehla a slzy sa jej hnali do kútika očí a mazali jej riasenku. A ona ma stále fajčila a neprestávala, naopak, intenzita sa stupňovala do nezriadenej extázy. A tak som jej tú jej pusinku po zásluhe vystriekal. Ukázala mi, ako veľmi som ju odmenil tým, že vyplazila jazyk a na ňom mala všetko moja semeno. Potom ho prehltla a riekla, ako by práve ochutnala najsladší dezert. Keď celé naše vyčíňanie skončilo, upravila sa a nasadla do auta, ako by sa nič nestalo. Rozhodol som sa jej správanie napodobniť. Nasadol som na miesto vodiča a konečne Adelu odviezol ako poslušnú vnučku za starými rodičmi, ako chcela najprv. Keď opúšťala auto, nechala mi okrem peňazí za jazdu aj tučné prepitné. Čože? A to som počítal, že ju za tú službičku nechám ísť zadarmo!

Ak tiež máte stále nedostatok sexu, nájdite si ženu alebo muža na sex na online erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.