Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Moja malá sestrička

10.marec 2017
Moja malá sestrička

Nie že by som mal niekedy problém nájsť si partnerku do postele. Čo by ste však robili vy, ak by sa k vám nasťahovala krásna slečna ochotná splniť vaše túžby? Určite by ste jej provokujúcemu telu neodolali, i keď je to vaša nevlastná sestra.

Otcovu novú priateľku som nemal rád odkedy prekročila prah nášho domu. Bola ukážková macocha ako z rozprávky, akurát s veľkou záľubou v nakupovaní a usporadúvaní dámskych jázd. Zozačiatku som otca presviedčal aby ju pustil k vode, no keď sa k nám nasťahovala aj s jej rozmaznanou dcérenkou, povedal som si že im dám šancu. Bolo jasné že ma nemá rada, vyhýbala sa mi ako to len šlo. Bola tichá a hanblivá, i keď s jej telom by pokojne mohla robiť modelku. Veľa krát som ju sledoval keď behala po dome iba v krátkom tričku a tenučkých tangách. Občas som mal pocit že mi to robí naschvál. Vždy však ušla, keď som sa pokúsil dotknúť sa jej. Rád som sa s ňou hral a rozhadzoval jej spodné prádlo po dome zato že ma takto dráždila. Vždy sa červenala, keď ju mama nútila upratať to. Jasné že jej to vadilo, nemala však ani tušenia, aký problém bude mať keď na ňu naozaj dostanem chuť.

Sedeli sme za jedálenským stolom a tvárili sa ako šťastná rodinka, otec s priateľkou v sebe mali už polovicu fľaše vína a riešili politiku. Moja sestrička sedela vedľa mňa a nervózne ťukala do mobilu. Myslím že odpisovala priateľovi. Vedel som že niekoho má, ešte mi ho však nikdy nepredstavila, takže to iste nebolo nič vážne. Dojedol som a nalial víno aj nám. Keď som jej podával pohár, pozrela sa na mňa veľmi neisto. Usmial som sa a naklonil k nej.

„Na pekný večer!“ Povedal som potichu a položil dlaň na jej stehno. Strhla sa a odvrátila odo mňa oči. Hladkal som ju po stehne až kým nedopila. Prehodil som pár viet s otcom, ktorý si našťastie nič nevšimol. Sestrička mi pred tvár strčila mobil v ktorom boli otvorené poznámky s jednoduchým textom: okamžite s tým prestaň. Musel som sa zasmiať, rozhodne som však neprestal. Podarilo sa mi rukou vojsť medzi jej nohy ktoré držala silno pritlačené pri sebe. Po večeri naši pokračovali sledovaním televízie, sestra im len nervózne oznámila že ide do sprchy. Počkal som kým vojde do kúpeľne a vybehol po schodoch za ňou.

Čakal som pred dverami až kým voda netiekla niekoľko minút. Vždy jej to trvá tak strašne dlho. Pomaly som vošiel dovnútra a zavrel za sebou dvere. Cez záves na sprchovom kúte ma nemohla vidieť. Na zemi ležala kôpka jej šiat, hodil som ich do koša na špinavú bielizeň. Už ich predsa potrebovať nebude. Oprel som sa o umývadlo a počúval ako sa sprchuje. Videl som siluety jej tela za závesom, mal som sto chutí vletieť tam za ňou. V kúpeľni bolo naozaj teplo a veľa pary, dal som si dolu tričko a tepláky som si stiahol o niečo nižšie.

Začal som si honiť, pod rukou mi stvrdol naozaj rýchlo. Nestačilo mi to, musel som vidieť viac. Začal som pomaly odhŕňať záves na sprche, len toľko, aby som ju mohol nenápadne sledovať. Pena jej stekala po celom tele a ten jej vyšportovaný zadok som mal konečne na dosah ruky. Stále som si honil, napätie že si ma môže kedykoľvek všimnúť ma vzrušovalo. Po pár minútach vypla vodu a siahla po uterák. Prudko som odostrel záves. Vydesene sa otočila, hneď čo si ma všimla sa pokúsila zakryť čo najviac zo svojho tela. Naozaj sranda to bola až keď si všimla môj veľký penis, zostala stáť v rohu sprchy ako obarená.

Nevlastná sestrička

„Si nechutný!“ Zahanbene sa pozerala do zeme a jej hlas sa triasol. Prišiel som k nej a prinútil ju pozrieť sa na mňa. „Ale maličká, takéto veci sa predsa mužom nehovoria!“ Usmial som sa na ňu a vytrhol jej uterák z rúk. „Poviem to mame!“ Zakričala a sotila do mňa. Vybehla zo sprchy, rýchlo som ju však chytil okolo pása a potiahol k sebe. Pristála zadkom rovno na mojom penise. Trepala sebou, snažila sa vymaniť z môjho zovretia, nemala však ani najmenšiu šancu. Silno som ju držal až kým sa neupokojila.

„Ak ma okamžite nepustíš, mama sa všetko dozvie!“ Posledný krát sa pokúsila vzdorovať mi, bola zadýchaná a sotva som rozumel, čo hovorí. „Neboj sa maličká, bude sa ti to páčiť.“ Sľúbil som jej a šikovne chytil obe jej zápästia za jej chrbtom. Druhou rukou som sa hral s jej prsiami a snažil sa bozkávať ju, stále však trepala hlavou. Chytil som ju za mokré vlasy a prehol cez skrinku. Ležala na nej celou hruďou, cez okraj jej trčali iba bradavky, prechádzal som po jednej prstom až kým sa jej hlasné dýchanie nezmenilo na vzdychy rozkoše. Prešiel som jej po brušku až k jemným chĺpkom medzi jej nohami. Ruky mala stále za chrbtom a poslušne držala, už pochopila že nemôže ujsť. Chvíľu som krúžil prstom okolo jej vystúpeného klitorisu a bozkával jej chrbát.

Cítil som ako mi v penise pulzuje krv, zasunul som ho medzi jej nohy a chvíľku ju tak dráždil. Rozkročila nohy o niečo viac a ja som bez váhania jej pozvanie prijal. Šťavička jej tiekla až na stehná a ja som striedal tempo, pomaly som prestával vládať s dychom. Vždy keď som spomalil vyšiel z nej hlasný vzdych. Potiahol som ju za vlasy a otočil tváričkou k sebe, vyskočila na skrinku a doširoka roztiahla nohy. Vošiel som do nej dvomi prstami a palcom masíroval klitoris až kým sa neurobila.

Opäť som do nej začal prirážať svojim tvrdým penisom, silno som jej stláčal prsia a ťahal ju za bradavky. Jednu nohu mi vyložila na plece, pritiahla ma k sebe a chytila okolo krku. Bozkávala ma, bolo na nej vidno že stále nemá dosť.

Poriadne som ju vylízal a prikázal jej, aby mi ho vzala do úst. Držal som ju za hlavu a určoval tempo, pár krát som jej ho strčil hlboko do krku. Cítil som, že už to dlho nevydržím. Odstúpil som od nej a ostriekal jej celú tvár. Palcom som prešiel po jej líci a strčil jej ho do úst, len nech pekne ochutná. Nakoniec zlízala aj posledné kvapôčky z môjho žaluďa. Rýchlo som na seba navliekol tepláky a vyšiel von. Sprchu si musela ešte raz zopakovať a ja som sa nevedel dočkať, ako ju ráno prekvapím ďalšou sladkou nádielkou. Hlavne, že to zostane v rodine.

Ak sa k vám žiadna krásna slečna zatiaľ nenasťahovala, vyskúšajte erotickú zoznamku. Na nevlastných súrodencov sa môžete zahrať napríklad v Banskej Bystrici alebo v Trenčíne.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.