Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Môj prvý som chcela prežiť inak

29.september 2020
Môj prvý som chcela prežiť inak

Pred mojou schôdzkou s Lukášom som sa snáď stokrát sprchovala, líčila, česala, voňala. Až som sa bála, že budem doma nápadná. Lukáš ma vyzdvihol v dohovorenú hodinu a už si ma viezol na chatu.

Patrí jeho rodičom a nie je od nás ďaleko, sotva dvadsať kilometrov, v akejsi chatarskej kolónii, kde aj napriek nepriazni počasia parkovala celá rada áut. Odomkol chatu a ja som sa len spýtala: "Čo budeme robiť?" Lukáš ma náhle objal, pobozkal a zašepkal: "Teraz si vlezieme do postele a nevylezie z nej do zajtrajšieho poludnia." Zdvihla som k nemu prekvapene oči. Vyzliekol si bundu, po nej aj sveter a už rozopínal košeľu. "Nezatopíme si?" navrhovala som celá nesvoja. "Zdržovačka," mienil, raz dva vykĺzol z tielka a vyzliekal si nohavice. "Zahrejem ťa. Uvidíš. Vyzleč sa, na čo čakáš?"

Rozpačito som si stiahla kozačky, legíny, sveter, a keďže stále čakal, nohavice aj tričko. Že by mal ďalšiu tvár, ktorú som doteraz nepoznala?! "Si krásna a máš nádherné telo," vravel pri znaleckom pohľade. "Naučím ťa s ním zaobchádzať." Táto veta sa mi nepáčila. Čakala by som oveľa viac romantiky, ako sa na prvé milovanie sluší, maznanie pred horiacim krbom, nehu, bozkávanie. Zvlášť od Lukáša! A zatiaľ bolo všetko inak.

Neprišla som o panenstvo za svitu horiacich sviečok, vôni borovicových polien a tepla ohňa, ale za denného svetla v neútulnej, nevykúrenej chate, vo zvlhnutej posteli. Vlastne sme sa nebozkávali. Dotýkal sa ma doktorskými rukami, bolestivo do mňa prenikol a za chvíľku bolo po všetkom. Zostala usvedčujúca škvrna na plachte, slzy v mojich očiach a dokonale prázdna a vygumovaná sklamaná dušička. Ideál sa roztiekol ako nanuk na slniečku. Pripadalo mi, ako by ma práve niekto podviedol. Lukáš sa blažene rozvalil na vedľajšom lôžku, jednou rukou ma hladil po stehne a povedal: "Toto som potreboval. Teraz teda zakúrim, nech nenachladneš." Zdvihol sa, natiahol si slipy a uvedomil si, že sa vôbec nehýbem. "Čo je? Prečo plačeš, Tereza?" Pokrútila som hlavou. Urobil zo mňa ženu. Ale akým spôsobom! Vysnívaný akt ukončil vetou: 'Toto som potreboval a teraz teda zakúrim.'

Mé poprvé jsem chtěla prožít jinak

"Snáď to tak nebolelo?" nechcel mi veriť. Neodpovedala som. "Ale choď, nie je ti desať, aby si sa bála osieho pichnutia." Stisla som pery. Keby som mu teraz odpovedala, asi by sa do krvi urazil. "Dúfam, že nepláčeš pre panenskú blanu?" pokračoval. "Cením si toho, naozaj, na pannu som ešte vo svojom živote nenarazil. Ani tebe som neveril, že si poctivá. Také pekné a živé dievča... Je to dosť zvláštne. Plakať nemusíš. Predsa si nechcela zostať panna do tridsiatich, nie?"

Až neskôr, keď chata sálala horúčavou od rozžeraveného krbu, si ku mne priľahol a bozkával ma po celom tele. "Neviem, čo ľudia na sexe majú!" zavrčala som nevrlo. Smial sa tomu ako vtipu. "Na prvýkrát sa to žiadnej nepáči," vysvetlil mi. "Ide vlastne o chirurgický zákrok, že. Neskúsená baba nič nevie, nič nechápe, v ničom sa nevyzná. Neboj než odídeme, zaučím ťa. Na to, že si bola panna, to bolo celkom slušné. Učený z neba nespadol. Telo je nástroj, jemný a citlivý. Naučím ťa, ako ho správne používať. Ľahni si takto, uvoľni sa, tak... pokrč kolená, nohy ďalej od seba... "

Než sme v nedeľu odišli, mala som ho pokrk. Bolelo ma celé telo, sotva som sa postavila na roztrasené nohy, bola som ako mŕtvolka. Unavená, navyspalá, vymilovaná, neživá. Otrávená! Dokonale.
Dodržal slovo. Vážne sme nič iné nerobili, než súložili. Inokedy mi čas s ním utekal ako splašený, tentoraz sa vliekol ako slimák a ja som sa nemohla dočkať, až víkend skončí. Lukáš bol náročný, rafinovaný a skúsený. Chcel po mne moc, stále si vymýšľal a nenechal ma spať, nútil ma do vecí, ktoré sa mi hnusili. Za 24 hodín strávených na chate sa mi sprotivil. "Bola si skvelá," pobozkal ma na rozlúčku, keď mi galantne otvoril dvere vozidla, pred naším domom.

"Dúfam, že si spokojná?"
"Na doraz!" odsekla som.
"Nedáme si kávu?" kývol bradou k nášmu domu.
"Nie. Idem spať," odmietla som.
"Odpočiň si. Zajtra na teba počkám pred školou. Máte do pol štvrtej, že?"

Nemala som silu už nijako odporovať, otočila som sa a odišla domov.

Vaše prvýkrát môže byť lepšie, keď si vyberiete správneho partnera. Kde? Trebárs na online sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.