Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Môj fetiš sú luxusné autá

1.apríl 2021
Môj fetiš sú luxusné autá

Neviem, čo to so mnou poslednou dobou je. Som nadržaná ako nikdy predtým. Som ako suka. Chcem svojho muža a chcem sa šukať sama od rána do večera. Ale tiež chcem jeho. A to kruto.

Neviem presne, čím mi tak imponuje, možno tým, že mi ako jeden z mála neposlal hneď fotku svojho vtáka, možno svojou prácou a autami, ktoré riadi. Môže človek, poťažmo žena, objaviť svoj fetiš v 27 rokoch? Tým mojím rozhodne autá teda sú. Nie je to tým, že by som bola nejaká zlatokopka alebo tak niečo, to teraz rozhodne nie je moja priorita. Chcem jeho.

Už nejakú chvíľku si píšeme o šukaní na kapote, fotenie erotických fotiek na aute. Od tej doby sa nemôžem pozrieť na auto určitej značky, bez toho, aby mi dole necuklo. Keď si to začnem predstavovať, okamžite zvlhne. Ako ma šuká na kapote, zachádza do mňa, ja to sledujem, ako vo mne mizne. Nie nie. Už zase na to myslím. Je to so mnou zlé. Som proste v prdeli, toto zo seba musím dostať. Zvládnem ho vyprovokovať k pozvaniu na prechádzku? A chcem to vôbec? Som veľmi veľký zbabelec na to.

Môj vnútorný hlas je tak stupídny: "Bude to len prechádzka, buď v kľude."
A čo je len ten druhý vnútorný hlas: "No po tom, čo ste si písali, asi ťažko, zlatíčko."
"Veď by ma predsa nezviedol."
"Ty si taká naivná, zviedol by ťa, ohol cez kapotu a ošukal by ťa by ťa ako suku."
"Veď to sa predsa stať nemôže, toto je len virtuálne, tak to musí zostať."
"Ty si ale taká čúza, chceš to, nechaj sa pozvať, srab, ešte budeš sklamaná, keď ťa neošuká."

NEZNÁŠAM SVOJE VNÚTORNÉ HLASY, KEĎ SA HÁDAJÚ!!!

Prečo vždy, keď vidím, že mi píše, tak mi poskočí srdce? Akurát nie tam, kde srdce normálne je, ale mám ho v kunde asi. No jasné, pozýva ma sa "prejsť a dať si cígo". Váham, zase tá bitka vnútorných hlasov, chvíľku to vyzerá, že ten srab vyhrá, nakoniec dostane po hube a moje prsty napíšu, že má prísť. Ten hrdinský hlas po dobre odvedenej práci odchádza a v hlave mi ostáva len ten zbabelec.

"Bože čo si to urobila, ty krava? Keď už si kývla, čo keď sa mu nebudeš páčiť?"

Musela som si dať panáka. Som nervózna ako školáčka. Píše, že je pred barákom. Panika vrcholí.

"Ok, upokoj sa, to zvládneš."

Vychádzam z domu, to auto medzi ostatnými nejde prehliadnuť, bože!! Tak toto je tá predohra, o ktorej všetci hovoria? Tie krivky, čierna farba, ten znak, kvapôčky dažďa alebo roztopeného snehu na kapote. Ako mi hneď prebehlo hlavou, že dnes asi budem mať mokrý chrbát. Jasne, veľmi nevinná prechádzka.

Erotická poviedka Môj fetiš sú luxusné autá

Je veľmi sexy, páči sa mi viac, než si myslí. Bože ja meliem a meliem a úplné kraviny, či si toto nerozmyslí, tak už neviem. Možno keby toto zostalo online, neurobila by som zo seba takého blbca. Ale aj keby, stojí za to aspoň to sedenie v aute, ku ktorému som sa ani ešte nepriblížila, nieto v ňom sedieť a zviesť sa, a to všetko so sexy chlapom, čo ma chce, a ja chcem jeho.

Už som spomenula, ako to auto ide? Zošliapne plyn a ono ide, zatlačilo ma to do sedadla. A na okruhu 150 ako nič, pre niekoho normálne, pre mňa sú to druhé Vianoce. Zastavujeme, dáme cígo, ale je strašná zima, ja som strašný zbabelec. Viem čo chcem, ale bojím sa.

Keď prišlo na to len sa bozkávať, už som vedela, kam to smeruje, ale samozrejme som sa začala šklbať.

Pritlačila som sa chrbtom na to nádherné auto, spredu sa na mňa pritlačil nádherný chlap. Začal ma pekne dráždiť. Trel ​​sa o mňa svojím rozkrokom, ja som opäť mlela z cesty, bránila sa, ale kurva prečo? Bolo to skvelé. Prestala som sa brániť, až keď mi strčil ruku do nohavíc. Dievča v prdeli. Chcem ho!! Chcem ho kurevsky veľmi, ale nie v tejto zime. Možno, keď budem trvať na tom, že je zima, schováme sa do auta? Ánoooo, vyšlo to.

Prisunul sa ku mne bližšie, opäť strčil ruku do nohavíc. Začal mi to robiť tak, ako som to už dlho nezažila. Áno! Áno! Kurva dobré! Tie dva vnútorné hlasy sú už niekde v prdeli, je tam len ten nadržaný, ktorý mi našepkáva:

"Ty si ale kurvička, takto sa nechať prstit na zadnom sedadle auto, čo? Netvár sa, že si toto nechcela celý deň."

No nezostávalo, než s tým nadržaným hlasom súhlasiť. Kurevsky sa mi to páčilo. Striedavo sme sa bozkávali, striedavo som pozerala, čo robí jeho ruka. Veľmi ma vzrušovalo sledovať, ako sú jeho prsty niekde hlboko vnútri mňa a robí úplné kúzla. Len som pomyslela na to, aké asi bude šukanie na kapote a urobila som sa mu do ruky. Bože to bolo skvelé. Chcela som ho ochutnať.

Vnútorný hlas nesúhlasí: "Kecáš, chceš ho preblafnúť ako kurva, priznaj si to."

Dobre priznávam. Pre toho chlapa mám slabosť. Asi tiež nemohol nemyslieť na šukanie na kapote, keď sa mi urobil do pusy.

Vnútorný hlas mi napovedá: "Pekne to zjedz ty suka, máš to rada."

Myslím, že ďalej asi odporovať tomuto vnútornému nemôžem. Som aká som a teším sa na nabudúce. Na tú kapotu.

Zaregistrujte sa na sex zoznamku a možno nájdete niekoho, kto uspokojí váš fetiš!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.