Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Milostná dohoda - 1. diel

23.september 2021
Milostná dohoda - 1. diel

Peter odložil knižku, zrovnal si vankúš a práve naťahoval ruku, aby zhasol lampičku na nočnom stolíku, keď sa ozvalo tiché klopanie na dvere. Bez toho, aby čakala na vyzvanie, Blanka v krátkej, priesvitnej nočnej košielke sa nečujne pretiahla dverami.

"Ahoj," pozdravila a blížila sa k širokej posteli. "Pozerám, že ešte nespíš, tak si idem k tebe pre trochu nehy."

"Ja rozhodne nie som proti, ale je utorok. Nemáš dnes spať s Pavlom?" spýtal sa potešene Peter.
"To je síce pravda, ale tvoj braček je dneska náladový, ako ženská. Vraj ho bolí hlava," zasmiala sa Blanka a zasunula sa k nemu pod deku.
"Ak je to s jeho vedomím a neprotestuje, budem len rád," povedal Peter a uvoľnil jej miesto vedľa seba.

Bolo to presne podľa dohody, ktorú pred časom jednovaječné dvojčatá, Peter a Pavol Hurychovi, uzavreli, zároveň so svojou spoločnou milenkou Blankou Reklovou. Budú spoločne žiť v panelákovom byte 3 + 1, ktorý súrodenci kúpili do osobného vlastníctva. Súčasťou dohody bolo, že Blanka bude ich spoločnou "manželkou", ktorá zaistí pre oboch domáci servis spojený so starostlivosťou o domácnosť. Teda varenie, pranie a všetky domáce práce. Všetko malo byť spoločné, s výnimkou manželských povinností. Tie boli riešené tak, že Blanka bude striedavo, teda ob deň, spať s jedným z nich. Spoločné sexuálne vyvádzanie na spôsob nejakých grupíkov v troch, všetci zúčastnení zásadne odmietali a bolo úplne vypustené z repertoáru. Ak by niektorý z mužských účastníkov nebol schopný splniť svoje právo, či už bol dôvod akýkoľvek (choroba, služobná cesta, alebo indispozícia), mohol ho súrodenec nahradiť.

A práve táto možnosť teraz nastala. Pavol, aj keď bol jeho "pripúšťací deň", bol indisponovaný, a tak si Blanka prišla pre svoju porciu šťastia k jeho dvojčaťu.
Milostná predohra medzi Blankou a Petrom teraz prebiehala podľa viac menej štandardnej schémy. Obvyklé bozkávanie, hladkanie a maznanie, presne tak, ako to každý z nás má zaužívané. Je síce pravdou, že tieto smiešne pohyby už robia ľudia príliš dlho, než aby niekto vynašiel niečo nové, ale stará pravda tiež hovorí, že každý šuká inak.

Toto si Blanka uvedomovala, zatiaľ čo príjmala Petrovo láskanie, ktoré ju pomaly, ale iste, privádzalo do stavu pomaly sa blížiaceho šialenstva, ktoré pri každom šukaní prežívala. Samozrejme, že oboch bratov porovnávala, ale toto porovnávanie ju len utvrdzovalo v názore, že jej rozhodnutie, žit s oboma naraz, bolo správne.

Bratia Hurychoví si boli, ako väčšina jednovaječných dvojčiat, na nerozoznanie podobní. Iba ľudia, ktorí ich poznali naozaj veľmi dobre, boli schopní ich od seba rozoznať. Keď toto píšem, vybavujem si smiešne rozprávanie herca Menšíka, ktorý líčil, ako sa jeho známy oženil s dievčaťom z dvojčiat a potom s oboma žil v jednom baráku. Keď sa ho ľudia pýtali, ako spozná manželku od švagrinej zodpovedal lakonicky: "Nepoznám. To je ich vec."

Túto podobnosť, u jednovaječných dvojčiat úplne pochopiteľnou a veľmi častou, vypečení bratia samozrejme dosť často využívali, ba zneužívali. Spoločne vyštudovali právnickú fakultu a ozdobili svoje mená hrdým titulom JUDr. A práve na výške dosť často išiel ku skúške za oboch práve ten, ktorý bol lepšie pripravený. Iba docent Hŕstka sa od nich nenechal "očurať". Trval na tom, že obaja musia zložiť skúšku v jednom dni a hneď za sebou. Vyskúšaného Hurycha odprevadil až k dverám a z chodby si priviedol druhého. Len tak mohol mať istotu, že ich vyskúšal oboch.

Ich vojenská služba, ktorú mali ako absolventi vojenskej katedry skrátenú na len rok, bola vyplnená podobnými kulišárnami. Ústne dôstojnícké skúšky na jej konci vykonal za oboch Peter, zatiaľ čo písomnú časť museli urobiť obaja. Boli síce rozsadení, aby od seba neopisovali, ale nevyhnutné penzum splnili a do civilu vykročili ako podporučíci v zálohe.

Boli spísané hŕbu štúdií, venovaných jednovaječným dvojčatám, ale všetky len potvrdili, že nemožno nájsť spoľahlivé schema ich správania a vzájomných vzťahov. Existovali dvojčatá, ktoré sa nemohla vystáť a každej z nich sa snažilo žiť vlastný život. Bratia Hurychoví patrili naopak do tej druhej skupiny. Od narodenia sa prakticky nikdy neodlúčili, všetko robili spolu, vrátane obľúbených športov a zdalo sa, že jeden bez druhého nemôže byť. Dokonca aj ich sexuálne túžby sa uberali rovnakým smerom.

Erotická povídka Milostná dohoda - 1. díl

Na tanečných zábavách sa často stávalo, že ich záujem sa sústredil na jediný objekt. To tiež bolo jediným zdrojom drobných rozporov medzi nimi. Čoskoro si to však medzi sebou vyjasnili a radšej oželeli priazeň dievčaťa, než by zasievali nezhody medzi sebou. Keď boli raz pozvaní na akúsi svadbu, podarilo sa im, že v rozpätí asi dvoch hodín obaja ošukali mierne napitú družičku, bez toho aby si dotyčná uvedomila, že poslúžila dvom rôznym subjektom. Keď si potom oznamovali svoje dojmy zo svadby a zistili, ako to vlastne bolo, mali z toho obrovský plezír.

Keď si potom spolu dohromady kúpili byt v paneláku, zrazu zisťovali, že im v domácnosti chýba ženská. A vtedy si obaja spomenuli na jednu spoločnú známu zo štúdia, Blanku Reklovú. V rámci vtedy veľa rozšírenej a propagovanej sexuálnej slobody si s ňou obaja niekoľkokrát parádne užili, bez toho by to kohokoľvek zo zúčastnených k niečomu zaväzovalo. Blanka štúdium nedokončila, lebo sa v treťom ročníku zaplietla s jedným ženatým odborným asistentom a ten, keď sa aféra prevalila, ju elegantne donútil, aby zo školy nenápadne zmizla. Ohrdnutá milenka na tom neprerobila, pretože ju dohodil, ako akési odstupné alebo skôr výpalné, skvele platené miesto.

A pretože život tropí hlúposti, najprv sa s ňou náhodou na ulici stretol Peter. Slovo dalo slovo, zašli spolu do kina na popoludňajšie premietanie a potom na večeru. Keď si dáma odskočila prepudrovať nos, Peter šikovne mobilom zavolal Pavla a požiadal ho, aby nechodil domov pred 22. hodinou. Po dobrej večeri sa dvojica presunula do paneláku a zopakovali si milostné hrátky ako kedysi, za čias štúdií, kedy do toho búšili na intráku. Pred 22. hodinou privolal Peter Blanke taxík a rozišli sa s nič nehovoriacim: "Tak vďaka a ahoj, snáď zase niekedy..."

Keď za chvíľu prišiel Pavol domov, bol pochopiteľne zvedavý. Peter mu všetko vyrozprával, pretože bratia pred sebou nikdy nemali tajomstvo. Pavol si pochopiteľne tiež spomenul na niekoľko vášnivých nocí, ktoré s Blankou prežil a uznanlivo povedal:
"Čo potom, Blanka bola vždy trieda. Docela by som si s ňou tiež dal povedať."

Touto epizodou však náš príbeh nekončil, ale naopak, začal sa plánovite rozvíjať. Peter totiž z Blanky ľahko vytiahol, kde pracuje a kedy v práci končí, takže poučený Pavol ju ľahko, akoby náhodou, odchytil pri ceste z kancelárie. Potešená Blanka, ktorá ho považovala za Petra sa nechala celkom ochotne prehovoriť k prechádzke a posedenie na lavičke vo Františkánskej záhrade. Potom samozrejme prijala pozvanie aj na večeru.

Ďalej už to bolo skoro ako cez kopirák. Po večeri presun do bytu, kde zatiaľ čo Pavol plnil práčku nahromadenom bielizňou, Blanka snaživo umyla plný drez špinavého riadu. Nasledovala kúpeľňová predohra, zavŕšená v spálni vášnivou mrdačkou. Po nevyhnutnom domazlení potom už len privolanie taxíka a Blankin odchod pred 22. hodinou.

Túto hru bratia úspešne prevádzkovali asi tak dva mesiace. Najprv raz týždenne, ale neskôr sa intervaly skracovali. Nakoniec to bolo niekedy aj 3x týždenne. Obaja boli náramne spokojní a Blanka žila v blahom nevedomí. Zrejme nadobudla dojem, že začína mať vážnu známosť s Petrom. Niekedy ju dokonca napadla aj myšlienka na sobáš a radšej sa vyhýbala myšlienkam, ako by to asi zamotali život Pavlovi.

Vypečení súrodenci si celkom rýchlo zvykli na tento polomanželský život. Vyhovovali im pravidelné mrdačky s peknou, inteligentnou a vášnivou ženou, ktorá sa navyše nevyhýbala rôznym domácim prácam. Vykonávala ich bez povzbudzovania, jednoducho preto, že ju k tomu viedla vrodená ženská svedomitosť. V praxi to fungovalo tak, že brat, ktorý bol na rade, sa s Blankou zišiel keď išla z práce a spoločne vykonali potrebný nákup. Potom došli domov, ako si Blanka pomaly začala zvykať hovoriť. Po príchode sa pustila do bežných domácich prác, ako je pranie, žehlenie, alebo umývanie riadu a súbežne varila večeru. Jej mužský náprotivok sa radšej odpratal do izby, aby neprekážal a venoval sa typicky mužským činnostiam, ako je povaľovanie v kresle a čumenie na televíziu. Keď snaživá Blanka dokončila varenie, odložila porciu pre neprítomného "švagra" a zavolala svojho chlapa k večeri.

Spoločne sa najedli a potom sa presunuli vedľa na gauč, kde pohodovo relaxovali a trochu bláznili, čo bola akási ich prvá predohra. Ďalšie sa potom odohrávalo v kúpeľni a záverečnom finále, to už bola bohapustú mrdačka v spálni. Všetko bolo prísne časovo limitované, pretože opona padala niečo pred desiatou večer, aby tou dobou prichádzajúci druhý brat nepojal nejaké podozrenie.

Túto milostnú operetu prevádzkovali s gustom a potešením, ale stále viac im robilo vrásky, aby sa táto kulišárna nejako neprevalila a Blanka sa nedomákla pravého stavu vecí. Raz navečer po jej odchode sa bratia o tom začali baviť.
"Ty vogo, tá keby vedela, akého betla s ňou hráme, tak by nás asi oboch zabila," povedal Peter.
"To už ma tiež napadlo, ale ako z toho von? Nerád by som o ňu prišiel a myslím, že aj tebe by dosť chýbala."
Pavol sa tváril ustarostene.
"A čo keby sme jej to narovinu povedali? Rozhodne by to bolo lepšie, než aby na to prišla sama. A navyše by to bolo ako o poľahčujúcu okolnosť, že nás to ako mrzí. Že nám na nej záleží a chceli by sme to nejako napraviť a zlegalizovať," začal Peter rozvíjať myšlienku, ktorá ho práve napadla.

Na druhý diel tejto erotické poviedky sa môžete tešiť už budúci utorok. Zverejníme ho v kategórii Erotické poviedky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.