Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Malá výhoda najlepších priateľov

18.január 2017
Malá výhoda najlepších priateľov

Aneta sa s heknutím zvalila na posteľ a zasmiala sa, keď sa nad ňu Bob sklonil. V podvedomí vedela, že je opitá a robí veci, ktorých bude ráno zrejme ľutovať, teraz jej to ale bolo jedno, teraz sa cítila príjemne.

Obklopovala ju Bobova príťažlivá vôňa - kolínska, cigaretový dym a opar alkoholu - a miešala sa s vôňou jeho hormónov. Tie sa vznášali vo vzduchu a lepili sa na ňu snáď ešte viac, než jej kamarát.

Bob jej medzitým zašiel svojou veľkou horúcou dlaňou pod tielko. Keď nahmatal jej prsník a nedočkavo ho stlačil, vystreklo jeho telo novú dávku oxytocínu. Aneta zalapala po dychu a spokojne sa prehla v chrbte. Áno, toto za tých niekoľko nepríjemných minút, ktoré zajtra ráno zažije, až sa prebudí nahá vedľa svojho najlepšieho kamaráta, stálo. Obaja veľmi dobre vedeli, že to nie je sex z lásky. Aneta bola vo svojich zásadách pevná, ak by z Bobových hormónov čítala, že chce niečo viac, nikdy by s ním do postele nešla. Po tom však vo vzduchu nebolo ani známky, takže si mohla jeho pevné a krásne stavané telo užívať plnými dúškami.

Vedela, že keby Boba tak dlho nepoznala, nikdy by ju do postele nedostal. Tie jeho lacné baliace vtipy a ohrané vetičky, to jej nijako neimponovalo. Pretože však po jeho boku vyrastala, vedela aký je a predovšetkým bola oboznámená s tým, ako vyzerá bez trička. "Vaši dúfam nie sú doma..." zamumlal Bob, zatiaľ čo jej sťahoval krátke kožené šortky. Aneta sa znova škodoradostne chichotala. "Máš snáď strach, že nás otec nachytá?" "Áno..." priznal Bob, odhodil šortky cez rameno a krivo sa na ňu usmial. "Dokáže byť pekne desivý" "Je v úplne inom štáte, ak ťa to upokojí." vrátila mu Aneta úsmev, pre čo si ho prudko pritiahla do bozku. Bob, ktorý to nečakal, na chvíľu stratil rovnováhu a pristál na nej celou svojou váhou. Aneta okamžite využila jeho chvíľkovej dezorientácie, chytila ​​ho okolo ramien a zhodila ho na posteľ vedľa seba. Než sa Bob nazdal, sedela na ňom a tvárila sa rozpustilo, ako by vôbec nič nevykonala.

"Tak sa ukáž, ​​kovboj!" vyzval ju a silno jej pritom tresol cez zadok. Dievča na neho zavrčala a hravo prešla svojím holým klinom cez jeho džínsy. Hrubá látka nohavíc ju príjemne dráždila, nehľadiac na to, že pod ňou cítila Bobov tvrdý penis. Keď svoj pohyb zopakovala, zrýchlil sa Bobovi dych a bez ozveny zastonal. Potom ju schmatol okolo bokov a pritlačil si ju tesnejšie k telu. Aneta si medzitým vyzliekla tielko aj podprsenku, ktoré následne odhodila do tmy jej izby. Jediné, čo teraz na sebe mala, boli vysoké kovbojské topánky, čo Bobovi očividne neprekážalo. Anete však naopak vadilo, že on je stále ešte oblečený. Posunula sa teda na jeho tele vyššie a vyhrnula mu tričko. Kým prechádzala svojím vlhkým klinom po jeho svalnatom bruchu, prestala úplne vnímať okolie a začala ticho stonať.

Kamaráti s výhodami

Po niekoľkých minútach sa vrátila k snahe Boba vyzliecť. Hrnula mu tričko hore, donútila ho zdvihnúť ruky a nakoniec mu ho pretiahla cez hlavu. A keď už k nemu bola tak príhodne naklonená, položila sa na neho a dravo ho pobozkala. Mladík spokojne zastonal a chytil ju okolo stehien. Len čo ho prestala bozkávať, pritiahol si ju, čo najbližšie k tvári to šlo, a spokojne zaboril svoju tvár medzi jej nohy. Aneta slastne vykríkla a zaklonila hlavu, zatiaľ čo Bob skúsene preskúmaval jazykom jej lono. Rukami si ju stále tlačil čo najviac k sebe, ako by sa jej tela nemohol nabažiť. Aneta sa musela oprieť rukou o stenu, pretože sa s ňou v tej chvíli točil svet a akútne hrozilo, že sa pod náporom slastných pocitov zrúti.

Vo chvíli, keď sa Aneta začala približovať k hranici svojho orgazmu, však Bob náhle prestal, trochu sebou zavrtel a vytiahol sa spod nej. Okamžite schmatol jej zadok, a zatiaľ čo si jednou rukou rozopínal nohavice, tou druhou ju začal prstovať. Aneta počula, ako spokojne mlaskol, keď zistil, že už je vlhká a teda aj pripravená na to, aby do nej zasunul. Keď tak urobil, zajačala Aneta pod novým náporom vzrušenia. Bobové hormóny ako by sa v tú chvíľu úplne zbláznili, bolo ich toľko a boli tak silné, že jej spôsobovali skoro rovnakú rozkoš, ako Bobov penis brázdiaci jej roztúžený klin. Jeho silné paže ju objímali a po chvíli ju tvrdo prirazil k posteli. Bob nad ňou kľačal ako boh pomsty a bral si ju s takou vášňou, že pod silou jeho úderov chvíľami strácala vedomie.

Nikdy ju nenechal, aby sa urobila. Akonáhle cítil, že sa blíži k vrcholu, tak vždy spomalil, sklonil sa k nej a pomaly ju zozadu bozkával na krk a na ramená. Keď to však urobil už po niekoľkýkrát, cítila sa Aneta natoľko frustrovane, že mu začala sprosto nadávať. "Ty jeden kretén!" zavrčala. "Čo to sakra robíš?" "Ale, ale..." zasmial sa Bob ticho a ešte spomalil. "Moja malá kundička sa rozčuľuje..." Aneta nahnevane zapišťala, jej poloha jej však nedovoľovala sa nejako brániť. "Rob, alebo-," začala, vzápätí jej však došli argumenty. "Alebo čo?" spýtal sa Bob. "Budeš žalovať, že ten zlý Bob ti to nechcel urobiť?" Aneta bezmocne pohodila hlavou. Cítila, že sa jej do očí ženú slzy bezmocnosti. V tú chvíľu ale ucítila, že Bob začal opäť zrýchľovať. Aj napriek tomu sa však sklonil k nej dole, zaprel sa jednou rukou vedľa jej hlavy a druhou rukou pomaly prešiel po jej krku až k ústam. Dievča slastne nasala jeho prst a spokojne zapišťala. Jej orgazmus už bol veľmi blízko.

Bob to cítil a tentoraz nespomalil, ale naopak, zrýchlil. Divoko prirážal o jej polovičky a sám vyzeral, že si to veľmi užíva. Keď dievča presiahla hranicu únosnosti a s ďalším slastným zajačením sa urobila, chytil ju Bob za vlasy. "Tak je to lepšie, kundička?" zašepkal jej do ucha. Na odpoveď nečakal. Zovrel jej bok, tvrdo a bezohľadne do nej zaťal nechty a začal vo vnútri jej tela striekať. Keď sa z nej vytiahol, zacítila Aneta, ako jej jeho semeno tečie medzi stehnami von.

"Kretén..." zašepkala vyčerpane, s úsmevom od ucha k uchu. "Mrcha..." vrátil jej Bob nadávku a vyčerpane sa zvalil na posteľ vedľa nej. Počas minúty obaja vyčerpane zaspali.

Máte tiež kamaráta s výhodami? Že nie? Nájdite si nejakého na erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.