Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Letné radovánky

4.september 2019
Letné radovánky

Bolo to pred 15 rokmi - to mi bolo 20 rokov. V jednu sobotu v júli som sa išiel kúpať k jazeru, kam vždy chodím. Mám svoje miestečko, kam nás chodí len pár, žiadna pláž, kde je hlava na hlave. Je tam trochu vyššia tráva, ale zato, keď v nej ležíte, tak vás nie je odnikiaľ vidieť.

Rozložil som si deku do trávy, a pretože som okolo nikoho nevidel, vyzliekol som sa, ako vždy na tomto mieste, donaha, pretože tak sa najradšej opaľujem. Ľahol som si na brucho a zadok vystavil slniečku.

Po chvíľke som počul, že niekto prichádza. Zdvihol som hlavu a uvidel mladú ženu, ako si hľadá svoje miestečko. Nadvihol som sa trochu na lakťoch, aby som lepšie videl. To, čo som videl, sa mi páčilo. Bola, odhadujem, okolo 28 - 30 rokov, štíhla, vysoká. Jej dlhé svetlé vlasy jej padali na ramená. Na sebe mala ľahké letné minišaty.

Asi desať metrov odo mňa si rozložila deku. Nadvihol som sa trochu vyššie, aby som lepšie videl. Dala si dole topánky a stúpla si na deku. Potom rozopla zips na šatách, stiahla ich z ramien a nechala ich padnúť na deku. Teraz mala na sebe len bielu podprsenku a biele, vysoko vykrojené nohavičky. Potom rozopla uzáver podprsenky a dala si ju dole. Objavili sa dve veľké pevné prsia s ohromnými tmavými bradavkami, ktoré stáli uprostred. Stiahla si nohavičky dole. Videl som, že nemá žiadne chĺpky v lone, že je úplne vyholená. Potom zobrala všetko oblečenie a dala ho do tašky.

Z nej napred vytiahla fľaštičku s opaľovacím mliekom a teraz sa začala v stoji mazať. Keď sa naklonila dopredu, aby si natrela nohy, mohol som, pretože zadoček vystrčila na mňa, vidieť jej čevenej pery v rozkroku. Spozoroval som, že môj úd sa začína napĺňať a vstáva. Keď sa natrela, položila opaľovacie mlieko a rozhliadla sa dookola. Bol na ňu nádherný pohľad, mala štíhle, ale nie chudé telo, krásne formované nohy, prekrásna plné prsia a pekne zaguľatený zadoček. Robila, že nevidí, ako ju pozorujem, ale musela si ma všimnúť.

Okrem nás dvoch nikto iný nablízku nebol, a tak sa spokojne položila na deku. Jej nohy smerovali ku mne. Kľakol som si, aby som lepšie videl. Ona ľahko pootvorila nohy a ja som mohol uvidieť celú krásu jej rozkroku. Môj penis sa teraz postavil v celej svojej dĺžke. Začal som si ho jednou rukou masírovať, ale tak, aby ona to nevidela, pretože som mal pocit, že napriek tomu, že má zatvorené oči, ma stále pozoruje.

Počul som ju vzdychnúť a videl, ako si položila jednu ruku na ľavý prsník. Hneď začala prstami stimulovať svoju bradavku. Teraz zdvihla aj druhú ruku a položila si ju na pravý prsník. Začala potichučky stonať. Ľavá ruka sa pomaly posúvala po jej tele dole, k jej venušinemu pahorku a ďalej, až hlboko do rozkroku. Prsty roztvorili jej dierku a prešli niekoľkokrát po celej dĺžke jej prirodzenia. Ja som môj úd masíroval stále silnejšie.

Potom otvorila nohy ešte viac, prstami roztvorila svoju dierku a pomaly ich vsunula do svojho tela. Jej stonanie teraz bolo intenzívnejšie. Ja som sa zatiaľ postavil a pomaly opustil svoju deku, potichu, aby si ma hneď nevšimla, a priblížil som sa k nej. Stál som už asi tri metre od nej. Môj penis som si stále spracovával rukou.

Zrazu žena otvorila oči a robila prekvapenú, akoby ma teraz videla vôbec prvýkrát. Posadila sa a pozerala na mňa, ako si masírujem úd. Potom vstala a prišla ku mne. Bez slova odtiahla moju ruku z penisu a vzala ho do ruky sama. Začala ho veľmi zručne masírovať. Bola to zaujímavá situácia.

"Poď sem na moju deku," povedala po chvíli.

Pohol som sa a šli sme spoločne na jej deku. Tam si predo mňa rýchlo kľakla. Obe jej ruky sa teraz so mnou začali hrať, s mojím penisom aj vajíčkami. Po chvíľke sa priblížila jej hlava a z úst jej vyšiel jazýček. Oblizla dookola môj žaluď a potom vzala do úst celý môj stojaci penis a začala hlavou rytmicky pohybovať dopredu a dozadu. Okamžite som cítil, ako sa blížim k vrcholu.

"Ja ... ja už budem ... budem striekať," zastonal som slasťou.

Erotická povídka Letní radovánky

Ona na chvíľku prerušila sanie môjho penisu a povedala:

"Chcem, aby si mi to nastriekal do pusy!"

A hneď pokračovala v začatej hre. Cítil som to prichádzať. Môj penis explodoval. Vystrekol som svoje semeno do jej úst a ona mala čo robiť ho prehĺtať, aby nevytekalo, a keď predsa, bleskovo si prešla jazykom po perách a zlízla ho späť do úst. Keď som do nej vypustil všetko, odtrhla sa od môjho penisu.

"Tak čo, páčilo sa ti to?" spýtala sa.

"Áno," odpovedal som. "Urobila si ma báječne."

"To som rada. Poď, sadni si ku mne na deku."

Sadol som si oproti nej a trošku sme sa bavili. Povedala mi, že má 29 rokov, volá sa Ilona, ??má dve malé deti, ktoré sú teraz u babičky, a že je v domácnosti. Jej manžel je už týždeň na služobnej ceste, a tak bola celá nažhavená na nejakého muža.

Potom začala hladiť rukou moje stehná. Ja som sa k nej predklonil a pobozkal som ju na ústa. Ona odpovedala na môj bozk a naše jazyky sa dotkli. Pevne sme sa objali a hodili na deku. Moja ruka zašla k jej prsiam a začala ich hladkať. Stále sme sa bozkávali. Cítil som, ako sa môj penis znova nalieva a tvrdne. Z pŕs som zišiel rukou cez bruško na jej venušin pahorok a do rozkroku. Moje prsty skúmali povrch jej prirodzenia. Prešiel som s nimi niekoľkokrát po jej dierke a potom som začal stimulovať jej klitoris. Zastonala hlasno a jej boky zacukali.

Zatiaľ som sa tvárou priblížil k jej prsiam a môj jazyk obkrúžil jej bradavku. Pritisol som sa viac k jej prsiam a začal sať bradavku. Moje prsty sa stále hrali s jej klitorisom.

Teraz som sa trochu nadvihol a potom pokľakol medzi jej roztiahnuté nohy. Priblížil som sa k jej dierke. Vysunul som jazyk a prešiel po nej niekoľkokrát hore a dole a potom som jazykom do nej vnikol. Ilona sebou cukla. Moje pery sa prisali pevne na jej klitoris a jazyk ho medzitým olizoval. Pozoroval som, že to na ňu prichádza. Začala sa nekontrolovateľne triasť po celom tele a moju tvár tlačila oboma rukami do svojho rozkroku.

Keď odznel jej orgazmus, posadila sa oproti mne tak, že som sedel medzi jej roztiahnutými nohami. Môj stojaci penis dosiahol práve na začiatok jej prirodzenia. Pohol som trochu boky dopredu a cítil, ako do nej vchádzam. Bola krásne úzka a vlhká. Pritisol som sa k nej ešte viac a zašiel do nej úplne. Začal som pomaly, rytmicky pohybovať bokmi. Ona ma objala nohami okolo pása a pritisla sa ku mne, ako najviac to šlo. Svoje ruky aj nohy spojila na mojom chrbte. Milovali sme sa posediačky. Potom ma zrazu pustila a vyzvala:

"Ľahni si na chrbát, chcem na tebe jazdiť."

Odtiahol som sa od nej a položil sa na chrbát. Ilona si nado mňa kľakla. Vzala jednou rukou môj penis a nasadila ho na konček svojho pohlavia. Potom spustila boky dole a môj penis v nej zmizol. Začala na mňa rovnomernými pohybmi rajtovať. Sedela pri tom vzpriamene a ja keď pozdvihol hlavu, tak som mohol pozorovať, ako môj penis do nej zachádza a vysúva. Ilona začala znovu slasťou stonať. Pozoroval som, že sa pomaličky opäť blížim k vrcholu. Jej pohyby sa teraz zrýchlili. Jej prsia sa pri tom kývali sem a tam. Keď to prišlo na ňu, tak aj ja som vystrekol svoje semeno do jej rozkošného tela.

Ilona sa spustila dopredu na mňa, bez toho, aby môj penis vykĺzol z jej tela. Pobozkali sme sa a znovu a znovu. Potom sme zostali nejakú chvíľu bez pohnutia ležať.

Po ďalšej chvíľke sme sa spoločne vykúpali v jazere a potom sme odišli obaja domov. Nikdy som ju už nestretol, a tak ani neviem, či to, čo mi o sebe rozprávala, bola pravda, alebo si to vymyslela.

Využite koniec leta na podobné radovánky. Nájdite si partnera na sex na erotické zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.