Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Letná susedská návšteva

14.apríl 2017
Letná susedská návšteva

Kvôli práci som sa presťahoval do menšej dedinky pri Bratislave. Celý život som bol zvyknutý na pokoj lesa a dedinský život, veľkomesto ma nikdy nelákalo. Bol som preto rád keď sa mi podarilo zohnať skromnejší domček v kľudnom prostredí.

Necelý týždeň po tom, čo som priniesol poslednú škatuľu z môjho starého domu prišlo na rad trochu trápne zoznamovanie sa so susedmi. Z jednej strany môjho domu býval starší manželský pár, občas som ich zazrel v obchode a prehodil s nimi pár viet. Mohli mať obaja tesne pred päťdesiatkou, dobre sa však starali o svoj zovňajšok a najmä pani Zdena vyzerala ako skutočná dáma. Vždy ju obklopoval korenistý parfum a široký úsmev jej vytváral hravé jamky v lícach.

Keď ma raz uvidela ako sa trápim s kosačkou na dvore, ohlásila ma cez plot. „Vidím, že máte dosť práce. Ale ak budete mať neskôr chuť, môžete prísť na návštevu. Manžel je na víkend v kúpeľoch a bojím sa, že som ten koláč robila zbytočne.“ Pár jemných vrások okolo očí jej tvári dodávali úprimný výraz, voľné nohavice a biele tielko krásne tvarovali jej postavu. Iste, že som pozvanie nemohol odmietnuť.

Po práci na dvore som si doprial rýchlu sprchu a prezliekol som sa. Musela ma sledovať cez okno, vybehla z dverí tesne pred tým, než som stlačil zvonček. Priniesol som fľašu bieleho vína a na privítanie som ju pobozkal na obe líca. Viedla ma cez rozkvitnutý dvor až do veľkého altánku za domom, tri jeho strany zakrývala sieťka proti hmyzu pripomínajúca luxusný baldachýn. Usadila ma na pohodlnú pletenú lavicu s množstvom mäkkých vankúšov.

„Cíťte sa ako doma, prinesiem poháre a taniere.“ Ponúkol som jej pomoc, zásadne však odmietla. Kým sa nevrátila, zoznámil som sa s jej mačkou, ležala na oddelenej stoličke unavená z tepla. Hladkal som ju a škrabkal na hlave, spokojne vrnela. „Máte radi mačky?“ Spýtala sa Zdena keď sa vrátila s plnou náručou porcelánu a pohárov na víno. „Nikdy som žiadnu nemal, ťažko však dokážem odolať keď mi neustále pobehuje po dvore.“ Bál som sa, že Zdena moju vetu pochopí dvojzmyselne, nechcel som pôsobiť drzo. Darovala mi však sladký úsmev a usadila sa vedľa mňa.

Nalial som nám víno zatiaľ čo krájala jablkový koláč. Mačka odišla hneď po tom, čo som jej prestal venovať pozornosť a Zdena začala s rozprávaním o jej bývalom zamestnaní a jej manželovi. Počúval som dosť nepozorne, koláč sa mi rozplýval na jazyku a prvý pohár vína mizol celkom rýchlo.

„Viete, občas mi naozaj chýbajú staré časy. Dúfala som, že keď deti odídu z domu, všetko bude ako predtým, veľmi som sa však mýlila.“ Napila sa a elegantne si preložila jednu nohu cez druhú. „Teraz je to samý futbal a krčma, alebo sa na celý víkend vyparí na masáže či do kúpeľov. Nedokáže si už splniť ani najzákladnejšie manželské povinnosti!“ Rozprávala pomaly no trochu nervózne. „Ale no tak, stavím sa, že to nie je až také zlé.“ Snažil som sa trochu ju podporiť, i keď som o živote neuspokojenej štyridsiatničky vôbec nič nevedel. „Tak či tak, veľmi ma teší, že ste prišli. Bola by škoda stráviť takúto krásne slnečnú nedeľu osamote.“ Znovu sa na mňa usmiala a prešla rukou na moje stehno. Až vtedy som začal tušiť, kam sa dnešok schyľuje.

Podobne ako s mačkami, ani zrelú dámu som v posteli nikdy nemal. Zneistel som, trochu nechápavo som sa jej zahľadel do očí a položil svoju ruku na tú jej. Chcel som ju od seba odstrčiť, napokon som ju len nežne pohladil a posunul o niečo bližšie s môjmu rozkroku. Celý čas sa na mňa milo usmievala a pomaly sa tvárou približovala k mojej. Keď bola celkom blízko, privrel som oči a chvíľu vdychoval jej silnú vôňu. Opájala ma ešte viac než víno, dotkla sa ma nosom a pery priložila tesne vedľa mojich.

Zhlboka som sa nadýchol, posledný krát mnou prebehla myšlienka odmietnuť, napokon som však neodolal a pobozkal som ju. Bolo to iné než to, na čo som bol doteraz zvyknutý. Jej vrúcne pery ma pomaly objímali, rukou som prešiel po jej krátkych kučeravých vlasoch a dotkol sa jej ušného lalôčiku. Cítil som teplo jej dychu na líci, bozkávala ma o čosi vášnivejšie a ruku stihla posunúť až na moju mužnosť. Pritlačila sa ku mne a rozopla mi zips, trochu som sa posunul aby jej nič nebránilo v skúmaní môjho tela. Pekne si ho začala spracovávať rukou a pery putovali po mojom krku až k lemu môjho trička. „Nie je vám horúco, pán sused?“ Spýtala sa šteklivým tónom, bez odvrávania som si vyzliekol tričko. Hladkala ma po hrudi a bruchu, dívala sa na mňa ako na nejaké umelecké dielo.

Postavila sa a začala sa pomaly vyzliekať, každý kus oblečenia starostlivo položila na stoličku. Mala krásne zaoblenú postavu a dosť pevné prsia pod ktorými presvitali malé jazvičky, zrejme z plastiky. Naozaj sa držala vo forme. Sledoval som ju a rukou masíroval svojho nedočkavého kamaráta, bol už poriadne tvrdý. Zhodil som zo seba nohavice a postavil sa k Zdene. „Tak čo pán sused, páčim sa vám?“ Žmurkla na mňa a ruky mi položila na plecia, opäť sa zahľadela na moje telo a trochu sa začervenala. „Iste, veľmi sa mi páčite.“ Opätoval som jej úsmev a začal masírovať jej ľavý prsník. Tmavé bradavky mala už v pozore a jemný vetrík jej na pokožke vytvoril drobné zimomriavky. Pohladil som ju po tvári a opäť pobozkal, prudkým pohybom ma začala honiť a zároveň tlačiť naspäť k sedačke.

Odhodil som pár vankúšov, pohodlne sa usadil zatiaľ čo Zdena prešla perami na môj tvrdý penis. Fajčila ma naozaj s chuťou, akoby to robilo lepšie jej než mne. Držal som ju za hlavu a pomáhal nájsť správny rytmus. Netrebalo by už o veľa viac aby som bol hotový, pomohol som jej preto vysadnúť na mňa a pomaly začal vsúvať svojho vtáka do krásne teplej mušličky. Hlasno zavzdychala a dosadala neznesiteľne pomaly, mal som sto chutí z celej sily do nej vraziť. Keď ho mala v sebe až po koreň začala pomaly krúžiť a nadvihovať sa, s privretými očami zakláňala hlavu. Bolo vidieť ako veľmi si to užíva.

„Postavte sa, pani suseda.“ Povedal som jej medzi bozkami a oprel som ju chrbtom k sebe. Roztiahol som jej zadoček a prstom prešiel po zadnej dierke, pootočila hlavu smerom ku mne no nepovedala ani slovo. Znovu som ju začal pichať do kundičky a ukazovákom pomaly vchádzal do riťky. Kto vie, či niečo podobné vôbec niekedy zažila. Nebol som si istý, či sa zvíja slasťou alebo bolesťou, pritvrdil som až to mľaskalo.

„Všetko vypustite do mňa, pán sused. Urobte mi tú radosť.“ Poprosila zdvorilo, ešte chvíľu som sa hral s jej zadočkom a nakoniec som ju za boky prirážal k sebe. Vystriekal som toho naozaj dosť, samého ma to prekvapilo, ešte kým som bol v nej semeno vytekalo po mojom penise aj po jej stehnách. Otočila sa a čupla si, zakvapkala drevenú podlahu a všetko zo mňa do sucha zlízala.

Obliekala sa otočená chrbtom, vyšla ma vyprevadiť až na ulicu. „Bolo mi potešením, pán sused.“ Rozlúčili sme sa bozkom na líce a ja som spokojne odkráčal domov. V pondelok som ich opäť stretol v potravinách, Zdena bola vysmiata ako ešte nikdy a jej manžel tiež nevyzeral zle. Nuž, ak nie on, niekto ju predsa šťastnou robiť musí.

Chcete to skúsiť so staršou? Nemusíte sa nikam sťahovať, užiť si môžete napríklad v Trenčíne alebo v Bratislave.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.