Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Letná noc, ktorá sa nezabúda

26.august 2019
Letná noc, ktorá sa nezabúda

Bola letná noc a ja som čakal na svoju priateľku v mojej vile. Okolo ôsmej hodiny večer konečne dorazila. Nemohol som sa jej dočkať, a tak som sa musel pred tým, než prišla, urobiť sám. Keď som otvoril dvere, stála tam Monika v plnej svojej kráse. Mala krátku minisukňu, elastické tričko, krásne dlhé nohy, okrúhly a mäkký zadoček a štvorky prsia.

Na tie bol pohľad naozaj nádherný. Sadli sme si v obývačke, rozprávali sa a popíjali sme víno. Pri dolievaní pohára som zistil, že nemá nohavičky a to ma vzrušilo. Po hodinke rozprávania a popíjania sa Monča ku mne pritúlila a ja som ju začal bozkávať a rukami som zašiel pod krátku sukienku. Videl som, ako jej stuhli bradavky. Už som sa nemohol dočkať až ju uzriem nahú. Došli sme k posteli, kde si dala dole elastické tričko a minisukňu, videl som tie nádherné prsia, ako sa jej hojdajú pri každom pohybe.

Priblížil som sa k nej a rozopol jej podprsenku. Začal som ju bozkávať po celom tele a moja ruka začala vyhľadávať bradavky, palcami som masíroval jej veľké prsia. Potom som si ju položil a začal bozkávať na krku, po chvíli som prešiel na prsia. Keď som videl, že jej bradavky stvrdli ako kameň, šiel som vytrieť jej mokrú jaskynku. Mala ju krásne vyholenú, iba uprostred mala prúžok, ktorý bol krásne premočený. Dokonale som jej ho vysal.

Erotická povídka Letní noc, která se nezapomíná

Začali sme súložiť, bola to nádhera, pri každom vsuve sa jej prsia triasli ako rôsol. Začala si ich sama dráždiť. Boli sme obaja blízko vrcholu a tak sme zmenili polohu. Išli sme k stolu, ja som ju posadil na stôl, roztiahol som jej nohy a začal som jej ho tam vrážať. Bola úplne vlhká a ja som bol blízko výbuchu. Za chvíľu to prišlo, vystriekal som sa jej na prsia a bruško. Ona, ale chcela ešte viac, a tak som ju položil na posteľ a začal som jazýčkom upratovať jej jaskynku a rukami som masíroval jej nožičky. Po chvíli sa začala šklbať a dostala orgazmus. Bola to nádhera.

Ľahli sme si a popíjali šampanské. Po krátkom spánku nás o polnoci napadlo ísť do bazénika, ktorý mám na záhrade, trochu si užiť. Úplne nahí sme vliezli do teplej vody, ktorá krásne bublala. Objímali sme sa a bozkávali, popíjali sme šampanské a smiali sa. Potom Monča dostala nápad vyskúšať si sex v bazéniku a za splnu. Začala mi ho dráždiť, kým sa mi pod vodou nepostavil. Ja uchopil jej prsia a začal som ich bozkávať.

Po chvíli dráždenia sa Monička ohla cez okraj bazénika a chcela to zozadu. Vrazil som jej ho tam a začal prudko prirážať, začala jemne vzdychať, ja som ju držal za boky a ona mala čo robiť, aby sa udržala. Potom sme obaja vyliezli von a začali súložiť vedľa bazénika. Ona bola tak rozpálená, že mi ani nebola zima. Už som nemohol vydržať ten tlak a musel som jej spermie vystrieknuť do pusinky. Ochotne ho hltala. Potom sme sa vrátili do postele a navzájom sa mazlili. A nakoniec sme zaspali ...

Máte tiež bazén, ale ten zíva prázdnotou? Užite si rovnako krásne leto vďaka sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.