Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Lesné víly

20.apríl 2017
Lesné víly

Svadba v lese, kto toto kedy videl. Keby to nebol môj najlepší kamarát, ani by som sa neobťažoval. Bol pre mňa odstrašujúcim príkladom toho, ako nechcem dopadnúť ešte minimálne najbližších päť rokov. Z čistej recesie som si však povedal že sa prídem sa pozrieť na jeho posledné momenty slobody.

Skočili do toho naozaj rýchlo. Poznali sa koľko, rok? Za ten čas si ho omotala okolo prsta ako žiadna iná. Pritom on vždy hlásil, že pichať treba bez milosti všetko čo sa hýbe. S ďalšími kamarátmi sme neveriacky krútili hlavou nad pozvánkami, ktoré nám priniesol do krčmy. Sám ich vraj strihal a zdobil pečiatkami vtáčikov. Tá jeho snúbenica doma zatiaľ nadšene obmotávala vázy prírodným špagátom a šila si čelenku z umelých kvetov. No čo už, aspoň bola šikovná...

Kamarátova ceckatá pohroma mala chatu v lese, kúsok od Nitry, rozhodli sa organizovať celú akciu tam. Slávnostne vyčačkaný autobus zobral z mesta všetkých štyridsať zúčastnených, väčšina z nich prišla na pozvanie nevesty. Kamarátova mama začala plakať už tam, mal som sto chutí začať od zúfalstva plakať s ňou. Preplnený autobus napokon zastal na rozbitej ceste pred malou chatkou, rozprestierala sa za ňou veľká lúka, kríky a napokon hustý les. Pani z matriky vybehla do kopca ako prvá, prepotený kostýmček na nej vyzeral naozaj vtipne.

Obrad ako taký zabral len pár minút. Pražilo na nás slnko a slávnostnú reč nachvíľu prerušili výkriky dievčat za mnou, kvôli obyčajnej včele. Bol som hladný a nervózny. Potom sme sa svorne presunuli na terasu chaty, po pár poldecákoch som neveste poradil, nech ju nebolieva hlava príliš často a kamarátovi som úprimne zaželal veľa šťastia. Bude ho potrebovať.

Áno, priznávam, ožral som sa ako prvý, všimli si to všetci a najmä rodičia mladomanželov zo mňa neboli dvakrát nadšený. Nič som však nerozbil, ani som sa s nikým nepobil, bol som na seba vlastne celkom hrdý. Po oficiálnych chodoch skorej večere sa nálada uvoľnila, dievčatám už nevadil hmyz a kamarát vykrúcal svokru do rytmov klasických svadobných piesní.

Uprostred hlasného rozhovoru s jedným zo svadobčanov mi zozadu zakopkala na plece mladá dievčina a ťahala ma na provizórny parket. Nemohol som odmietnuť, poskakovala v balerínkach vedľa mojich neistých tanečných pohybov a sladko sa usmievala. Dal som síce sľub sám sebe, že túto svadbu nijako nezničím, no už beztak som bol tŕňom v oku takmer pre všetkých. V tanci som si dievča trošku poobchytkával a keď hudba spomalila, odtiahol som ju na bok.

Predstavila sa ako Mirka, vlnité hnedé vlasy sa rozlievali na plnom hrudníku a bledé šatôčky ledva zakrývali jej zadok. Chvíľku sme sa rozprávali, zistil som, že je to nevestina kamarátka a že už v tej chvíli si dovolila viac alkoholu, než plánovala. Takmer po každej mojej vete cerila biele zúbky a zvodne na mňa žmurkala.

„Čo by si povedal na menšiu prechádzku? Mám pokrk toho horúceho slnka, medzi stromami bude iste chladnejšie.“ Nemusela mi to hovoriť dvakrát, poľahky som vyčítal jej zámery. Po hlave mi nebehalo nič iné než jej šťavnatá broskynka. Vytratili sme sa takmer bez povšimnutia, prešli sme okolo stoličiek rozložených ešte z obradu a pokračovali až na lesný chodníček. Cupkala predo mnou celkom rýchlo, prešli sme už dosť nenápadných miest no ona stále pokračovala.

Po chvíľke zabočila na ešte užšiu cestičku, neustále som musel ohŕňať konáre a dávať pozor kam stúpam. Konečne sme vystúpili na malú lúku pokrytú hustou trávou a ja som nevedel zabrániť blaženému úsmevu. Priamo pred mojimi očami bola rozložená deka a na nej vyvalené ďalšie dve dievčatá. Na svadbe som im priveľa pozornosti nevenoval, prekvapilo ma, ako krásne sa mi samé ponúkli.

„Vy ste si to celé na mňa pripravili, však?“ Usmial som sa, keď si aj Mirka usadila k svojim kamarátkam. Vyzerali ako lesné víly, zvodné a rozpálené. „Dúfali sme, že tu bude viac takých fešákov ako si ty. Určite si však vystačíme aj s tebou.“ Oslovila ma maličká blondínka v ružovej sukni. Prišiel som k nej a pohladil ju po vlasoch. „To sa mi naozaj páči.“ Vyjadril som svoj súhlas s podlým plánom a nechal ju, nech mi rozopne nohavice.

Vytiahla z nich môjho vtáka a nachvíľku onemela, asi ju prekvapilo, aký je veľký. To ešte ani nebol v plnej sile, pod jej šikovnými rukami narástol ešte o čosi viac. Všetky tri s hlavami pritlačenými vedľa seba vyplazili jazyky a nechali ma prechádzať po nich žaluďom. Mirka sa po chvíli chopila iniciatívny a zobrala ho do úst, naozaj sa snažila, no nevošiel sa do nej ani z polovice.

Ďalšie dve dievčatá sa zatiaľ rajcovne bozkávali tesne pri nás, bol som naozaj neskutočne vzrušený. Nič podobné som doteraz nezažil. Mirku vystriedalo tretie dievča, iste, na predstavovanie nebol čas. Tá si ho zobrala do úst takmer na doraz, šikovne fajčila a dívala sa mi pri tom do očí. Nevedel som, kam sa dívať skôr, Mirka s blondínkou sa začali navzájom vyzliekať a hladkať sa. Postavili sa tesne pri mňa zatiaľ čo tretie dievča ma stále s chuťou láskalo ústami. Začali mi vyzliekať košeľu a lepiť sa na mňa svojimi pevnými prsiami, hladkali ma po hrudi, bozkávali a občas jednej ruka ušla aj na môj zadok.

„Teraz som na rade ja!“ Zavelila blondínka a čupla si ku mne, aby ma mohla ochutnať aj ona. Pomáhala si pri fajčení a lízaní rukou, jej kamarátky sa zatiaľ nahé začali poležiačky bozkávať a jedna druhú obšťastňovať rukou. Sledoval som ich až kým si jemným pohryznutím nevypýtala moju pozornosť blondínka a keď si bola istá, že sa dívam iba na ňu, vybrala si ho z úst a strčila medzi veľké kozy. Začala sa natriasať a rukami stláčala môj penis medzi svojimi ceckami. Šúchala nimi z hora na dol, vďaka poriadnej dávke slín sa to pekne šmýkalo.

Nevedel som sa dočkať na ich roztečené mušličky, zoradil som si ich pekne vedľa seba, všetky boli na štyroch a zadky mali vystrčené smerom ku mne. Jeden krajší ako druhý. Začal som pichať blondínku, bola krásne úzka a nahlas pritom vzdychala. Pokračoval som na dievča v strede, vrazil som ho do nej až na doraz, zamraučala a spadla pri tom hruďou na zem. Silno som do nej vnikal dobrú chvíľu, Mirku som si nechal nakoniec. Poriadne som ju vyťahal za vlasy a naložil do nej silnú dávku semena. Otočila sa na chrbát a blondínka ju začala lízať, proste potešenie pre oči.

Ja som pokračoval v klátení tretieho dievčaťa zozadu, penis som mal stále tvrdý. Mirka pod kamarátkiným jazykom zavzdychala v orgazme, dievča ktoré som šukal na ten svoj tiež nemuselo dlho čakať. Vystrekol z nej pritom silný prúd šťavičky a celá spotená zostala bez pohnutia ležať na zemi. Vošiel som znovu do blondínky, aby žiadostivá Mirka nebola ukrátená, strčil som do nej rovno tri prsty a palcom prechádzal po jej klitorise. Zvíjala sa v neskutočných kŕčoch.

Ďalší môj výstrek prišiel veľmi rýchlo, namieril som to na hruď blondínky a sledoval jej kamarátky ako to lížu z jej okrúhlych kozičiek. Musel som sa vydýchať, ľahol som si k nim a zatvoril oči. Naozaj mi dali zabrať. Mirka chytila moju ruku a položila si ju na veľký prsník, sama si mojim prstom dráždila bradavku a rukou sa snažila dať môjho vtáka opäť do pozoru. Samého ma prekvapilo, že mi po tomto výkone ešte stál.

Vyskočila na mňa a začala jazdiť, pičku pritom sťahovala tak veľmi, až som myslel že vybuchnem. Blondínka vyskočila na moju tvár a šúchala sa svojou kundičkou o môj nos, vystrčil som jazyk a krúžil ním okolo jej rozťahanej dierky. Nedala mi pokoj až kým sa neurobila, dokonca aj potom na mne sedela až kým som ju nevylízal do sucha.

Všetci štyria sme unavení ležali vedľa seba na deke, dievčatá sa pomaly začali obliekať a pripravovať na odchod. Z posledných síl som na seba hodil košeľu a spolu sme sa vrátili k ostatným svadobčanom. Samozrejme, nemohol som si nevšimnúť nevestine kyslé pohľady, to čo som práve dorobil s jej kamarátkami si však určite nevedela ani predstaviť.

Pozvania na svadby už rozhodne neodmietam, oprcal som toho dosť už v Trnave aj Bratislave.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.