Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Kurz mrdania večne nadržanej kundy

6.jún 2023
Kurz mrdania večne nadržanej kundy

Školenie už prebiehalo na druhý deň. Hlavu som mal ako pátrací balón a večer si ľahol sám do postele a počúval zvuky tiahnuce sa z vedľajšej izby, kde sa obšťastňovali navzájom kolegovia a kolegyne z nášho kurzu.

Nie som síce žiadny puritán, ale hromadný sex ma nikdy nelákal. Už som ten vreskot nemohol počúvať a odišiel dole do vinárne. Pri jednom zo stolov sedela naša lektorka a usrkávala z dvojky červeného. Bola to pohľadná žena stredných rokov so slušnou postavou, ale nevšimol som si, že by o niektorého člena z nášho kurzu javila najmenší záujem. Prechádzal som okolo jej stola, keď sa na mňa usmiala a povedala, či som sám, že si môžem sadnúť. Neodmietol som, spýtal som sa, akú značku pije, a objednal celú fľaštičku.

Veľmi dobre sa s ňou rozprávalo, a keď sme dopíjali druhú fľašu, Hele už pekne svietila očíčka, dokonca mi pod stolom niekoľkokrát išla rukou po stehne až k môjmu tuhnúcemu chvostu a pod tričkom jej túžbou pekne stuhli bradavky. Aj ja som pod stolom niekoľkokrát zašiel pod sukňu k jej rozkroku a cítil vlhkosť a horkosť v jej nohavičkách. "Nepôjdeme ku mne?" spýtala sa. Neodmietol som, kúpil ďalšiu fľašu a už sme stúpali po schodoch do jej izby. Cesta nám trvala dosť dlho, lebo Hela po ceste jazykom dlho skúmala moju ústnu dutinu a následnú reakciu môjho čuráka, ktorý už začínal hroziť explóziou.

Napokon sme dorazili do jej izby. Hneď za dverami mi vytrhla z ruky fľašu, postavila ju na stolík, začala sa rýchlo vyzliekať a vykrikovala: "Prosím ťa, vymrdaj mi poriadne kundu, už som v nej nemala poriadneho čuráka ani nepamätám." Než som sa stačil vyzliecť ja, ležala na posteli a kundu si honila niekoľkými prstami. Pekne jej v nej čvachtalo, bola fakt nadržaná a ja som ho do nej vrazil až po tvrdé guľky. Kričala, aby som ju tvrdo mrdal, že mám pekne tvrdého čuráka a aby som jej pekne vykropil. "Áno miláčik, to je ono, viac mi ho tam daj, roztrhaj Helenka píííčuuuu, úúúúááááéééé!"

To jej vulgárne podnecovanie ma vzrušovalo a za chvíľu sa do jej kundy valil gejzír mojej spermy. Držala mi nohami zadok a kričala: "Ešte mrdáááj, prosííím ešte!" Chvíľu som jej jazdil v kunde povadajúcim chvostom, keď už ani neviem po koľkykrát začala opäť kričať, že som suprový a že som ju parádne vymrdal. Odišli sme spoločne do kúpeľne, napustili vaňu a s pohármi v ruke sme v nej odpočívali. Hela po niekoľkých pohároch už opäť dostávala chuť na milovanie a prosila, aby sme šli pokračovať späť do pelechu. Hladil som jej nádherné kozičky, ocucával veľké bradavky, Hela honila v malej rúčke už opäť tvrdého čuráka a za chvíľu už zasa kričala, že už budéé a aby som jej vylízal píííčuuuu.

Erotická poviedka Kurz mrdania večne nadržanej kundy

Prudko som roztiahol jej nôžky a pozeral na kundu, z ktorej práve vytekal pramienok šťavy. Rýchlo som ho začal zlízávať a prstom útočil na jej vystúpený klitoris. "Húúú, to je nááádheraaa." Rýchlo som ju preguľoval na bruško, zdvihol riťku a už som ládoval svojho čuráka do jej mokrej kundy zozadu. "Joo, vrážaš ho do mňa pekne tvrdo, to sa Helenke móóc páči, mrdáááj, mrdáááj!" Zrazu padla na bruško a mne vypadol kokot z kundy. Pleskol som jej niekoľkokrát dlaňou cez prdelku a zareval: "Drž, ty čubka, o chvíľu už budem striekať." "Jeé naplácaj Helenke ešte cez prdelku, to sa jej veľmi páči." Plácal som jej cez prdelku, ktorá už bola úplne červená, Hela neustále vykrikovala a chválila môj výkon (tak ukecanú ženskú som pri mrdaní ešte nemal) a práve, keď som jej znášal do kundy ďalší gejzír semena, urobila sa a padla opäť na bruško, takže môj chvost opäť vypadol z kundy a zvyšok semena striekal na jej riti.

Vrnela do vankúša ako mačka a ja som jej roztieral semeno po riťke, občas prstom zašiel do zadnej dierky a aby som ju viac premazal, zašiel som niekoľkými prstami do kundičky a preniesol semeno do riťky. Začal som jej mrdať prdelku dvoma prstami a za chvíľu už Hela opäť prirážala a vykrikovala, aký som báječný milenec a že by, chcela, aby som jej vymrdal prdelku čurákom. Ten už mi stál opäť ako sviece a ja som ho začal prudko vrážať do tesného otvoru a pri tom ju chytil za jej tvrdé kozičky. "Áno, to je náádhernéé, mrdáááš skvelééé, páčia sa ti moje cicinky, drž ich pevne, stláčaj ich viac, áno, áno vieš to krásne, ty môj sladký šukač."

Tretí výstrek na seba nenechal dlho čakať a aj keď Hela bola niekoľkokrát hotová, po vytiahnutí chvosta z riťky si ľahla na chrbát a kričala, aby som sa chvíľu pohral s cicinami a ešte ju raz dohnal do víru rozkoše. Stláčal som, cucal, olizoval a hrýzol a už som bol pekne zmakaný, keď konečne začala kričať "Úúúúž úúúž sóóóm!" Krásne unavení a vysilení sme zaspali. Ráno ma Hela prebudila tým, že si na moju tvár sadla práve vysprchovanou voňavou kundičkou a sama mi začala fajčiť čuráka. Dokázala to veľmi dobre, pretože za chvíľu už pekne stál a Hela nasadla na koníčka.

Mrdala sa sama a opäť kričala, ako je to krásne a ja som len ležal, nechal sa tou báječnou čubičkou mrdať a len som pevne v rukách zvieral jej kozičky. Z kundy sa jej niekoľkokrát vyvalila šťavička, ktorá stekala až na moje tvrdé vrece. A keď už Hela po niekoľkokrát začala chváliť môj výkonný chvost, vystriekal som tu jej vtákožravku a ešte chvíľu ju na sebe nechal hopsať. Potom Hela zliezla, chvíľu ma bozkávala a ďakovala za krásne vymrdanie a prosila, či večer zase prídem. Chodil som celý týždeň a okrem certifikátu za úspešne absolvovaný kurz som od Hely obdržal aj certifikát za úspešné vymrdanie jej večne nadržanej kundy.

Úžasné sexuálne zážitky môžu byť na programe aj vášho večera. Stačí sa zaregistrovať na sex zoznamku...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.