Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Krásny letný sex

3.október 2016
Krásny letný sex

Letný deň pri vode môže byť plný prekvapení...

Bolo leto a to je čas, kedy sa jednoducho nedá len tak sedieť doma. A preto som si zašiel na svoje obľúbené miesto, k rybníku, kde sa za celý deň neobjaví ani jeden človiečik. Išiel som preto, že som si chcel od všetkého oddýchnuť a taktiež hlavne preto, že sa rád kúpem bez plaviek. Roztiahol som si deku, zhodil zo seba všetky veci a skočil som do vody. Trochu som sa vyblbol a potom som sa vydal na dlhšiu plavbu. Keď som sa vracal, tak som to uvidel! Všetky moje veci boli preč, teda až na bicykel. Očividne nešlo zlodejovi o peniaze, ale o škodoradosť. Nebola príjemná predstava, že pôjdem úplne nahý cez celé mesto. V hlave som vymýšľal najkratšie a najvyľudnatejšie cesty, ale taká, ktorú by som potreboval, naozaj nebola. Keď som tak sedel, hádzal kamienky do vody a začínal sa zmierovať so šialenou cestou domov, počul som za sebou niekoho prichádzať.

Prekvapilo ma to, ešte som tu nikoho nikdy nevidel. Otočil som sa a uvidel dievča s kolesom a taškou v ruke. Pozdravila, usmiala sa a išla ku mne so slovami: "Prepáč mi za ten malý úlet." Chvíľu som na ňu pozeral, ale v zápätí mi došlo, že tie veci mi vzala ona a teraz sa mi ospravedlňuje. Vôbec som si neuvedomil že stojím nahý pred krásnou dievčinou a moje rozpaky boli poznať. Povedala, že sa nemusím obliekať, že sa nemám za čo hanbiť, a že sa rovnako prišla vykúpať bez plaviek. Povedal som teda, že sa idem vykúpať, či pôjde tiež. Odpoveď som počul až keď som bol po pás vo vode. Otočil som sa a naskytol sa aj krásny pohľad, ktorý ma nemohol nechať chladným.

Eva (už sme sa predstavili) si dala dole tričko, z pod ktorého sa vyhupli jej prsia. Podľa mňa tak trojky. A hneď za tričkom putovali kraťasy. Ten pohľad bol tak vzrušujúci. Do niekoľkých sekúnd sa mi penis postavil a ja som vedel, že to bude asi problém. Dala dole si čierne nohavičky a išla do vody. Mušličku mala pekne vyholenú do krátkej čiarky. A tak sme plávali a tak trochu sme sa oťukávali. Celkom sme si rozumeli. Po chvíľke sa Eva otočila a položila na hladinu tak, aby sa nemusela vôbec hýbať. Problém bol v tom že bolo vidieť jej nádherné prsia, a to bol povel pre môj penis. Počas plávania sa uvoľnil, ale teraz sa opäť začínal stavať. Spýtala sa ma "Prečo si tiež neodpočinieš?" "Nie je treba." povedal som. Len sa zasmiala, obom nám bolo jasné o čo ide. A tak som sa otočil tak, aby bol môj vtáčik vidieť.

Týčil sa k oblohe a ja som dúfal, že ho v tom nenechám samotného. Eva zdvihla z vody ruku a dotkla sa ho. Povedal som niečo, čo som povedať musel, aj keď som sa trochu obával odpovede: "Na brehu by to bolo bezpečnejšie a dalo by sa tam robiť aj viac vecí..." Z vody sme už vyliezali v objatí a s vášnivými bozkami. Ľahli sme si na deku a začali spoznávať naše telá. Hladil som Evu po jej kozliatkach a prekrásne tvarovanom zadočku. Položil som ju na chrbát, obrkočmo si na ňu ľahko sadol tak, že som ju stoporeným penisom šteklil po brušku a bruškami prstov som jej hladil po prsiach a bradavkách, ktoré boli pekne vzpriamené. Jemne som jej stláčal prsia a sal bradavky. Zišiel sem až k jej mušličke, roztiahol jej nohy od seba, aby som sa k jej lasturke dostal čo najhlbšie. To, ako je vzrušená bolo vidieť, ani len som sa jej nedotkol medzi jej vejáriky. Eva bola napnutá ako struna a čakala, čo urobím. Olízal som ju od zadnej dierky až po prekrvený klitoris. Jednou rukou som jej roztvoril vejáriky a zasunul jej do hladnej mušličky dva prsty. Honil som jej kundičku a kochal sa pohľadom na tú nádheru. Do druhej ruky som si vzal stoporený úd a honil som si ho v rovnakom rytme.

Toho si nemohla všimnúť a tak natiahla hlavu a Oblizla mi kvapôčky môjho vzrušenia na žaludi. Pohladila ma po guliach a potom po celom penise. Potom mi ho dala medzi prsia a pritisla ich k sebe. Prechádzal som jej medzi prsiami a zakaždým keď sa na konci objavil nahý žaluď ho zmyselne oblízla alebo pobozkala. Všetko ma to vzrušovalo o to viac, keď som si uvedomil, že sme sa práve stretli a vlastne sa vôbec nepoznáme... Aby som nenechal Evu vychladnúť, tak som jej rukou dráždil naakumulovaný klitoris a samozrejme som nazabudol ani na jej broskyňku...

Otočila sa, kľakla si a mne sa naskytol nádherný pohľad na jej polovičky, zadnú rúžičku a lastúrku. Celú som ju pohladkal a pošimral a skončil pri zadnej dierke. Párkrát som ju olízal a už som mal pripravený svoj penis v ruke. Zasunul som ho, ako sa len dalo. Pomalinku som prirážal a Eva po chvíľke povedala: "Skús prirážať, ako to len pôjde!" Zrýchlil som, gule sa mi pohojdávali a plieskali o jej mušličku. Nakoniec som spomalil, inak by som sa urobil. Eva sa otočila, vzala mi ho do ruky a obtierala si s ním jaskyňku a potom ho zasunula. Pomaličky na neho nasedávala a hrýzla sa pri tom do spodnej pery. Hladkala sa a uprene na mňa pozerala. Chcel som jej dopriať viac, a tak som jej začala masírovať klitoris, ona si na oplátku vzala moje gule a dráždila ich v dlani. Eva sa zaprela rukami o zem a zrýchlila svoju jazdu na maximum. Eva sa už blížila k vrcholu, čo bolo poznať na jej tvári i dychu. Nechala ma vykĺznuť a dokončila sa rukou. Ja som si hneď na ňu sadol a začal honiť. Keď sa Eva trošičku spamätala, vzala mi stuhnutý úd do ruky a začala mi ho honiť sama. A za chvíľu som striekal biele semeno na jej opálené bruško. Poslednú kvapku si nenechala ujsť a slízla ju zo špičky žaluďa.

Vyčerpaný, ale šťastný som si vedľa nej ľahol a vychutnával som si nádherné počasie a pokoj... Teraz snáď aj ísť nahý cez mesto by za to stálo...

Nemáte si s kým zájsť k rybníku okolo Banskej Bystrice alebo k vodnej nádrži pri Košiciach? Radi by ste prežili letnú lásku alebo začali dlhodobý vzťah? Skúste najlepšiu zoznamku na internete...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.