Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Krásne ponižovanie - 2. diel

4.marec 2021
Krásne ponižovanie - 2. diel

"Mali by sme mu niečím zapchať hubu, reve ako prasa." Náhle povedala. Jej kamarátky sa ale venovali mláteniu nôh a môjho penisu. Ona chvíľku sedela a premýšľala, potom sa vyzula a topánky odložila bokom.

"Otvor hubu!" rozkázala. Ja som poslúchol a ona mi do pusy vrazila svoju bosú nohu. Bol to nádherne ponižujúci pocit, cítil som v puse jej malé chodidlo, prsty a zblízka som videl jej nádherné lýtko. Noha bola ľahko spotená. Druhé chodidlo tiež nenechala zaháľať a začala sa hrať so svorkami na bradavkách. Bradavky už som mal celkom citlivé, takže každý pohyb bol cítiť. Slečna s palicou sa medzitým presunula na moje chodidlo a dávala mu poriadne zabrať. Bol som v bolestivom raji.

Keď slečny prestali mlátiť, cítil som horúco vo svojom stehne, lýtkach a chodidlách. Péro ma štípalo a pálilo, ale bol tvrdší ako predtým.

"Lepšie ako pedikúra čo?" Zasmiala sa vysoká slečna. Majiteľka môjho rubíku smiech opätovala a vytiahla nohu z úst, bola celá mokrá od slín. Ešte než sa vzdialila od úst, párkrát mi dala chodidlom facku cez tvár. Potom vstala a na boso mi priehlavkom uštedrila niekoľko kopancov do hrudníka. Dievčatá mi medzitým rozviazali ruky, aby ich hneď na to znova zviazali, tentoraz mne nad hlavou. Silne ich vytiahli a povraz priviazali k stromu opodiaľ.

Vysoká slečna si na mňa obkročmo sadla a ja som cítil, ako sa mi povraz zarezáva do členka. Sedela vysoko na to, aby som sa jej mohol dotknúť perom ale dosť nízko, aby mala perfektný prístup k bradavkám. Chvíľku sa hrala so svorkami a prestala, až keď som so sebou hádzal zo strany na stranu. Pohľad vrhla na jednu z kamarátok, potom späť na mňa. Usmievala sa a ja som netušil, čo sa bude diať.

Rýchlym pohybom mi dala dole všetky štipce z bradaviek a ja som okamžite zacítil ostrú bolesť. To im však nestačilo. V momente keď som mal bradavky voľné, ma začala druhá slečna prudko ale silno švihať cez môj citlivý hrudník. Vysoká slečna, čo na mne sedela, pevne tlačila stehná okolo môjho tela a užívala si moju bezmocnosť. Až keď som sa začal hlasnejšie prejavovať, dali mi pauzu.

"Potrebuje niečím zapchať hubu, ja som to hovorila." Konštatovala bosá slečna obďaleč, "Ako to, že nemáš rubík, kurva?" Obrátila sa na mňa.

"Niečo ma napadlo" predniesla vysoká slečna, "Zatiaľ ho zabavte, hneď som tu."

Zvyšné dve slečny to vzali doslova. Zo sáčku na štipce postupne ťahali jeden za druhým, až som mal gule a péro obalené kde to len šlo. Bola to neskutočne krásna bolesť. Keď sa konečne vrátila ich kamarátka, najprv som nechápal, kde bola, ale v momente, čo som dostal rubík, bolo všetko jasné. Napchala mi do pusy svoje nohavičky, na ktorých sa miešali všemožné pachy a chute. V puse mi ich potom zaistila pevne utiahnutým povrazom.

"Snáď už bude držať hubu, kurva špinavá. Môžeme pokračovať."

Slečny sa začínali baviť čím ďalej viac a ich zábrany opadali. Kým mi jedna prstami neustále prechádzala po kolíčkách v rozkroku, druhá mi pripla späť štipce na bradavky a pridávala ďalšie. Posledná slečna si sadla za mňa do trávy, takže som na ňu nevidel.

"Toto sa ti tiež páči, kurvička?" Predniesla po chvíľke a ja som cítil, ako sa mi zadku dotkol umelák. Cez nohavičky som sa nezmohol na odpoveď, tak som vydal len slabé zavrčanie. Nevedel som, akého si vybrala, v taške ich bolo niekoľko. Slečna nestrácala čas, trvalo len pár sekúnd a mal som zadok plný. Normálne by som zrejme cítil bolesť, ale štipce momentálne všetko prebyli. Vsunula mi do zadku stredne veľký kovový kolík a uistila sa, že sedí správne na svojom mieste.

Bolesť začínala byť tak intenzívna, že som prestával vnímať okolitý svet. Slečny sa medzi sebou stále o niečom bavili, ale ja som sa sústredil na štipce, svoje bradavky a silné rany palicou, ktoré mi dopriala vysoká slečna. Začínal som byť vzrušený až na hranu únosnosti. Z tranzu ma vytrhla nečakane silná bolesť. Jedna zo slečien ma pretiahla bičíkom cez gule obalenom kolíkmi. Než som sa stihol spamätať, pristála druhá rana. Telo mi vystrelilo hore a zastavilo sa až o povrazy, snažil som sa kričať, ale cez nohavičky to nešlo. Menšiu slečnu v sukni, ktorá stála obďaleč a pozorovala show, to pobavilo.

Erotická poviedka Krásne ponižovanie

"Našej kurvičke sa niečo nepáči? Chcela by nám niečo povedať? Prečo sa tak vzpiera v povrazoch?" So smiechom pristúpila bližšie a stúpla si priamo nad mojou hlavu. Pozrel som sa na ňu a videl, ako si priamo nado mnou vyzlieka športovú sukňu. Pod ňou mala ešte nohavičky, celé čierne. Keď bola len v bielizni, klesla dole na kolená a sadla si priamo na moju tvár. Stehnami mi pevne stisla telo a ruky položila na hrudník. Cítil som jej výraznú ženskú vôňu.

"Môžeš pokračovať, Eliška." Počul som ju tlmene hovoriť. Než som si dokázal v hlave porovnať, že konečne poznám meno jednej zo slečien, pristála na guliach ďalšia rana. Moje telo sa automaticky zdvihlo a tvárou som sa zaboril priamo do rozkroku slečny, ktorá na mne sedela. Z gulí mi odletelo niekoľko štipcov a počul som, ako sa slečny pobavene smejú. Vysoká slečna s palicou v ruke tiež pritvrdila. Rany dopadali v menších intervaloch ale s ďaleko väčšou razanciou.

Eliška tentoraz mierila na môj penis. Bolesť bola prekvapivo menšia, ale tiež som cítil, ako mi pomaly omlacuje z kožičky kolíčky. Rany postupne zrýchľovali, slečna na mojej tvári k sebe tlačila svoje pevné stehná a ja som sa blížil k orgazmu, čisto len z rán palicou. Keď už som bol skoro na hrane orgazmu, rany naraz ustali. Cítil som, ako mi citlivý penis a gule pulzujú bolesťou.

"A štipce sú dole, ani som na ne nemusela siahať." Zasmiala sa Eliška. "Odopneš mu tie z bradaviek, keď tam tak pekne sedíš?"

Takmer v tom istom okamihu som ucítil bolesť v bradavkách. Slečna mi rýchlo odopla všetky štipce a kolíčky z môjho hrudníka a hneď na to sa Eliška pustila do práce bičíkom. Nemilosrdne ma švihala cez bradavky dobre mierenými ranami a ja som sa nezmohol na najmenší pohyb. Keď skončila, telo som mal boľavé a citlivé, bolo to úžasné. Bradavky a rozkrok som mal citlivý, nohu, za ktorú som visel, zmlátenú paličkou, kolík v zadku síce nebol najväčší, ale mal svoj efekt. Najhoršie bolo moje vzrušenie a nemožnosť sa urobiť, ani naznačiť slečnám, že by som sa chcel urobiť.

Opäť som počul tlmený smiech a štebotanie. Slečna, ktorá na mne sedela, sa zdvihla z mjej tváre a oprela o ruky.

"To neurobíš!" Počul som smejúcu sa vysokú slečnu. Kľačiace dievča sa ňu pozrela a jednou rukou si odhrnula nohavičky na stranu. Naskytol sa mi pohľad na celú jej kundičku a zadoček. Bola hladko vyholená, a čo ma prekvapilo, bola vzrušená a vlhká. Penisom mi prešla vlna slasti, tak veľmi som sa chcel urobiť. Než som sa stihol pokochať tým krásnym výhľadom, cítil som na svojom hrudníka teplo.

Z jej kundičky sa na mňa valila tekutina, ona na mňa močila! Nikdy by som si nemyslel, že to dôjde tak ďaleko. Páčilo sa mi to. Cítil som jej moč všade, od krku až po brucho, stekala zo mňa na zem. Keď skončila, jej kamarátky jej podali obrúsky a ona si otrela kundičku a stehná. Vstala, vystrela si nohavičky a natiahla späť sukňu. Bola to najkrajšia vec dnešného dňa. Slečny sa nahlas smiali a neveriacky komentovali, čo sa práve stalo.

Keď skončili, pristúpila ku mne tá vysoká, ktorá všetko zorganizovala. "Dnes sme s tebou skončili. Necháme ti tú tričko a na čuráka si môžeš natiahnuť tie nohavičky, čo máš v puse, ber ich ako pamiatku. Tvoje oblečenie si beriem ako pamiatku zas ja. Bolo to fajn, ozvem sa a dohodneme sa na ďalšiu schôdzku."

S tými slovami mi rozviazala ruky a všetky sa dali na odchod. Ešte chvíľku som tam len tak ležal a díval sa za nimi. Keď zmizli z dohľadu, ruky mi automaticky skončili na penise a ja som sa počas piatich pohybov urobil. Po orgazme som neprestával, vzrušenie bolo ohromné ​​a ja som za chvíľku striekal znova. Keď som sa urobil tretíkrát, rozviazal som sa a upratal všetky veci, ktoré boli rozhádzané okolo mňa. Čakal som ešte ďalšiu hodinu, než sa začalo stmievať a ja som sa odvážil v nohavičkách a mokrom tričku na cestu domov. Bol to jeden z najlepších dní v mojom živote.

Vzrušujúce zážitky môžete prežiť aj vďaka sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.