Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Klubové skupinové radovánky

12.apríl 2022
Klubové skupinové radovánky

Po skončení školy som nastúpila do jednej firmy ako asistentka hlavného manažéra, ktorým bol asi 35-ročný inžinier športového typu a príjemného jednania. Ako 18-ročné dievča pekného vzhľadu a tela, som sa pomaly rozhliadala a zapracovávala do svojich pracovných povinností.

Mala som ešte zo všetkého v hlave zmätok, ale všetci kolegovia boli veľmi ochotní mi vo všetkom poradiť, len keď mohli byť na chvíľu v mojej blízkosti. Bola som si vedomá svojich predností a dosť som ich ešte svojim oblečením vzrušovala. Mala som v sexe už dosť skúseností a neurážala som sa ohľadom nejakého slovíčka alebo dvojzmyselných narážok a výrokov.

A tak som už po dvoch mesiacoch okúsila, ako chutí sex v kancelárii či na toaletách v pracovnom čase alebo na krátkom nadčase. Celkom sa mi to tam začínalo páčiť a bola som medzi pánmi veľmi obľúbená. Absolvovala som už niekoľko firemných večierkov a rautov, kde to vždy končievalo nejakým poriadnym penisom v kundičke. Raz sme tiež takto niečo oslavovali a zrazu niekto nadniesol, že by sme mohli všetci zájsť do jedného podniku na swingers párty. Ozvalo sa veľké hurá, dotyčný tam zavolal, objednal nás a po niekoľkých minútach nás dve taxíky vykládali pred súkromným nočným klubom.

Pri vstupe do haly sme videli, že sa tam niekoľko hostí už venuje činnosti, pre ktorú tam zavítali, a bol na ne krásny pohľad. Začala som pomaly vlhnúť v nohavičkách a na chlapoch bolo vidieť, ako im začínajú byť nohavice v rozkroku malé. Dlho sme neotáľali, vyzliekli sa a zaujali voľné miesta v spore osvetlenom bare. Sedeli sme s kolegyňou, ktorá bola o desať rokov staršia ako ja, na barových stoličkách a po vypití dvoch pohárov, sme sa zapojili do kolotoča nahých tiel, kde si naši kolegovia už dávno užívali s už prítomnými dámami. Zapadli sme medzi nich a ja som sa chytila ​​najbližšieho poriadneho penisu, ktorý som videla, že je voľný.

Po troche pohonenia som ho začala fajčiť, a to som už cítila, ako sa mi niekto ďalší dobýva do mojej kundičky. Bolo to príjemné, tak som viac roztiahla nohy, aby som mu to umožnila a mohla si prežívať slastné dotyky na mojich laploch a klitorise. To už som tiež cítila jednu ruku na koze a drvenie bradavky a dobývanie sa asi pekne veľkého vtáka do mojej mokrej kundy. Trochu som vyšpulila zadok a zrazu som mala vyplnenú kundu poriadnym teplým penisom, ktorý začal hneď vo mne pulzovať. Bol pekne dlhý, pretože jeho pulzovanie bolo niečo nádherné. Šukal ma dlhými, pomalými ťahmi až na doraz a ja som vždy cítila jeho gule až na klitorise.

Po niekoľkých minútach sa začal trochu cukať a ucítila som, ako sa mu vo mne plní guma jeho semenom. Nestačila som ani prežiť prvý orgazmus. Penis, ktorý som fajčila sa tiež chystal na výstrek, tak som viac zabrala a moja pusinka sa začínala plniť semenom. Niečo som prehltla, zvyšok som si nakvapkala na kozy a pekne si to rozotrela do sucha. Zrazu ma niekto povalil na chrbát a než som sa nazdala, tak som mala nohy doširoka roztiahnuté a vrtký jazýček sa mi dobýval do pošvy. Niečia ruka mi začala stláčať klitoris, a to veľmi príjemne a pred očami sa mi objavil pekne postavený penis. Čapla som po ňom a schovala ho skoro celý do úst, a pri vykonávanej masáži oboch prsníkov a bradaviek, som ho začala fajčiť. Silnejšími stlačeniami na kozách som bola odmeňovaná za krásne fajčenie. K lízaniu kundy sa pridali ešte dva prsty, ktoré tam výborne pracovali a palec mi tvrdo stláčal klitoris.

To už som celá horela blahom a zadkom pekne prirážala. Za chvíľu sa mi naplnili ústa novým semenom a ja som sa rozklepala v orgazme. Zábava začínala mať dobrý spád a ja som mala stále zamestnané obe ruky, pusu, kundu, kozy a dochádzalo aj na zadok. Ako tak sedím na zemi, opretá o vankúše, niekto mi roztiahol nohy a začal lízať kundu a predo mňa sa postavila nejaká žena, pritisla mi svoju kundu na tvár na lízanie. Mala ju krásne vlhkú a voňavú, tak som do nej hneď strčila svoj jazýček. Žena zavzdychala a ešte sa viac pritlačila a začala sa pohybovať po mojej tvári, ako pri súloži. Po chvíľke z nej vytryskol prameň šťavy, pohladila ma po vlasoch a odišla niekam inam.

Chlapík, ktorý mi lízal kundu, keď videl, že odišla, tak si ľahol na chrbát a povedal mi, či by som sa mu posadila na penis, na koníčka. Keď som videla jeho delo, tak som vôbec neváhala a za chvíľu som ho mala v sebe celé. Chvíľu som na ňom rajtovala a stláčala si pri tom kozy a bradavky, potom ma chytil za kozy on a pritiahol si ma na prsia. Objal ma a šepkal mi do ušká také rôzne sprosté veci, ale začalo ma to strašne rajcovať a páčilo sa mi to, tak som vôbec neprotestovala a počúvala. Zrazu som zacítila na zadku jemné hladenie, bolo mi jasné, že je to ženská ruka. Chvíľku ma hladila po riťke, zašimrala ma na zvierači a zašla až ku kundičke. Tak sa to chvíľku opakovalo a bolo mi to veľmi príjemné a ešte viac vzrušujúce, než slová milovníka. Bola som zvedavá, ktorá žena sa takto správa, pretože mi bolo jasné, že ona to má tiež takto rada a sex so ženou pre ňu nemôže byť cudzí.

Erotická poviedka Klubové skupinové radovánky

Keď mi ešte niekoľkokrát prešla po riťke a poláskala čiernu dierku, tak som sa pomaly zdvíhala a otočila hlavu. Hneď som ju zase rýchlo dala späť a padla na mužovu hruď. Myslela som, že sa mi niečo zdá, ale po niekoľkých sekundách som sa pozrela znova a už mi bolo jasné, že som videla dobre. Tá žena, ktorá ma tak pekne hladila, bola moja matka. To už ma tiež spoznala a dala len prstom na ústa znamenie, aby som bola ticho. Tak mi došlo, že matkine večerné porady a dlhé služobné cesty, nemali s prácou nič spoločné, ale tu si užívala sex a radovánok. Aby som sa upokojila, tak som rozbehla na partnerovi divokú jazdu, ktorá po chvíli vyvrcholila silným orgazmom. Sedela som na ňom napichnutá ako na kopiji, bez hnutia a prežívala si tie krásne chvíľky.

Keď som vstala, tak som sa rozhliadla po bare aj po vedľajšej miestnosti, ale nikde som mamku nevidela. Ďalej som ju už nehľadala a pokračovala v ďalšej zábave. S pribúdajúcim časom dostávala zábava rýchlejší spád a striedanie partnerov sa nedalo vôbec kontrolovať. Pribúdalo hlasnejších vzdychov žien, ich výkriky, ale aj sprosté nadávky a povzbudzovanie jednotlivých párov a partnerov. Ja som bola tiež v jednom kole, a ani som nesledovala, koho vtáka mám v ústach, kto ho má u mňa v kunde alebo kto mi líže kundičku. Bola to taká správna smršť, plná slastí a príjemných dotykov. Nedalo sa vôbec spočítať, koľko som mala orgazmov, a koľko penisov sa mi vysemenilo do úst. Stopy po semene a kundích šťavách boli všade a vzduch v bare bol prevoňaný ich vôňou a potom.

Končili sme ráno okolo štvrtej hodiny a objednanými taxíkmi sme zase išli domov. Aké bolo ale moje prekvapenie, keď náš taxi išiel úplne iným smerom a zrazu zastavil pri vilke na konci mesta. Obaja kolegovia vystúpili a oznámili mi, že sa ďalej nejde, že tu bude pokračovanie a pomohli mi vystúpiť z vozidla. Len čo sme vošli do domu, tak už som mala všetky štyri ruky na mojom tele a dobývali sa na všetky moje vnady. Razom som sa ich všetkých zbavila a kolegom povedala, že nemám nič proti sexuálnemu pokračovaniu, ale že sa najskôr pôjdeme všetci osprchovať. Súhlasili a hneď mi ukázali kúpeľňu.

Pán domáci mi priniesol čistú osušku so slovami, že toto oblečenie bude pre dnešné ráno už stačiť. Všetci sme sa rozosmiali a ja som si išla prvá sadnúť do obývačky. Po chvíľke prišli obaja nahí a ich bimbáci sa im klátili medzi nohami, ako cepy. Sadli si každý z jednej strany a začali pomaly rukami skúmať moje telo. Keď som sa pozrela na tých ich ležiacich bojovníkov, tak som ich vzala do ruky, a jednému po druhom som začala dávať umelé dýchanie, čo sa prejavilo ich vzrastom. Za chvíľku som už kričala blahom, pretože som mala jedného v zadku a druhý mi tvrdo šukal kundu. Chalani si dávali záležať a mali dlhú výdrž. Prežila som do výstrekov dva krásne orgazmy a pri zalievaní riťky aj kundy teplým semenom som si parádne zakričala. Do rána sme zmenili niekoľko polôh a pozícií a s vychádzajúcim slniečkom sme úplne zmožení zaspali. Bol to však nádherný večer, zakončený ešte krajším ránom.

Zobudila som sa asi o desiatej hodine a v dome bol pokoj a ticho. Išla som sa teda osprchovať s tým, že sa ustrojím a odídem domov. Ako som vyliezla zo sprchy a vošla do spálne, vrhli sa na mňa obaja kolegovia a začala ranná mrdačka. Chlapci si oddýchli a ich chvosty nabrali na sile a tvrdosti. Po dvoch hodinách šukania, lízania, fajčenia a rôzneho maznania sme všetci traja padli zmožení na postele. Bolo to úžasné dopoludnie, kedy som orgazmy nestačila počítať a mala stále všetky telesné otvory plné tvrdého, teplého mäsa, z ktorého každú chvíľu pramenila a striekala biela šťava výbornej chuti.

Na poludnie som povedala, že toho je už pre dnešok dosť a ide sa domov. Išla som sa ešte raz osprchovať, natiahla na seba sukňu a tričko, rozlúčila sa s chlapcami a odišla. Keď som prišla domov, mamka sedela pri televízii a sledovala program. Naše nočné stretnutia nijako nekomentovala, len povedala, že sme obe dospelé a máme rady rôzne druhy zábav. Len ma požiadala, keby som sa zase do toho klubu niektorý deň vypravila, aby som jej to zavolala, pretože by bolo rozhodne lepšie pre obe, aby sme sa tam nestretli. To som jej sľúbila a že už o tom nebudeme viac hovoriť. A tak sme sa tam po čase rôzne striedali a riadne sa tam vyžívali.

Dohovorte sa na skupinovom sexe na našej erotickej zoznamke...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.