Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Keď strach vzrušuje

28.október 2017
Keď strach vzrušuje

„Viete si predstaviť, ako to muselo vtedy vyzerať?“ Tomáš sa zaujato rozhliadal okolo seba. Bola už takmer úplná tma, odvšadiaľ prichádzali zvuky cvrčkov a pomaly sme sa vzďaľovali od jedinej obývanej budovy v okolí.

Boli sme štyria. Ja, Rado, Tomáš a Veronika. Celé naše nemravné kvarteto zorganizoval asi pol roka dozadu práve Rado. Zozačiatku som mala námietky, keď však prišiel so snubným prsteňom, dopriala som mu to. Koniec koncov, zavolať k nám do postele ďalší pár bola brána k novým, vzrušujúcim zážitkom. Vďaka Tomášovi, ktorý bol od nás o päť rokov starší a mal oveľa viac odšukané, sme vôbec netrpeli núdzou o šialené experimenty. Dnešný výlet mal byť jedným z nich.

Pravdu povediac, tento som mala na svedomí ja. Vždy ma vzrušoval strach. Milovala som horory, keď sme mali čas, s radom sme si nejaký pustili a po pol hodine zo seba začali vyšukávať duše. Rado si vzťah medzi desivosťou filmu a vlhkosťou mojich nohavičiek všimol rýchlo, občas ma zobral do kina a uspokojoval prstami v tej najlepšej atmosfére. Lenže filmy skrátka prestávali stačiť. Našťastie tu bol Tomáš, ktorý bol za každú hovadinu, a jeho malá subka, ktorá musela na slovo poslúchať.

Takže sme tu, v obrovskom, neohradenom areáli starého liečebného ústavu. Nižšie pri hlavnej ceste postavili penzión, svetlá z neho sme už ale nevideli. Hlavný kaštieľ, najstaršia časť celého komplexu, bol dôkladne uzatvorený. Našťastie boli všade rozhádzané malé domčeky, administratívne budovy, skleníky a pavilóny. Chápala som Tomášovo rozčarovanie, muselo to byť skutočne veľkolepé, keď to všetko fungovalo.

Nepoužili sme baterky, nechceli sme, aby si nás tu niekto všimol. Vstup sem nebol zakázaný, ak by nás však niekto prichytil pri našich zvrátených hrách, nebola by to príjemná situácia. „Už len kúsok, za týmito stromami.“ Tomáš nás viedol po úzkom chodníčku, tráva nám siahala po kolená a šuchot nočného lesa skutočne naháňal strach. Veroniku som musela chytiť za ruku, bola skutočne vydesená. Tomáš tu už pár krát bol a vedel, do ktorých budov sa dá dostať. „Páni, toto je naozaj šialené.“ Pozrel sa na mňa Rado, keď sa pred nami odhalila polorozpadnutá budova.

Žmurkla som naňho, chytila obomi rukami lem červeného trička a vytiahla si ho pod bradu. Hneď prestal nadávať, keď uvidel moje tvrdé bradavky. Aby som ho ale poriadne uistila v tom, že sa mu to bude páčiť, otočila som sa na Veroniku ktorá stála asi meter za mnou. Bez slova som ju za krk pritiahla k sebe a prisala sa na jej ústočká. Bola odo mňa o niečo nižšia, musela stáť na špičkách, keď som hryzkala jej sladké pery. Rado nás sledoval, vždy sa rád díval, keď sa spolu hráme. Na moment som vystriedala Veronikine ústa za tie Radove a ťahala ich oboch k vylomeným dverám. Tomáš už dávno zmizol kdesi vo vnútri.

Bola tam poriadna tma, chvíľu trvalo, kým som dokázala rozoznať obrysy predmetov. Nikto z nás nevedel, čo tu predtým bolo a ani sme po historickom výklade netúžili. Po rozume mi behal už iba sex a vedela som, že Rado je na tom podobne. Veronikine kroky pokračovali po dlhej chodbe za Tomášom, ja som so svojim miláčikom zostala v prednej izbe. Bol tam starý kovový vešiak, pár políc a veľký stôl. Hrubé steny blokovali takmer všetky zvuky zvonka, nebolo tam zima ani teplo, jemný vetrík z porozbíjaných okien mi spôsobil zimomriavky na rukách. Zhlboka som sa nadýchla a nahmatala Radove rameno.

„Takže takto sa ti to páči?“ Pošepkal mi do ucha. Po jeho slovách nasledovalo buchnutie, dosť hlasné na to, aby ma vyľakalo. Podvedome som sa strhla a zaostrila do tmy ponad Radove plece. Chvíľu mi trvalo, než som si uvedomila, že zvuk spôsobil práve on. Zhodil niečo na zem, aby ma nastrašil. Prezradil sa úškrnom, cítila som, ako sa jeho pery napínajú na mojom líci. Jedna jeho ruka zatiaľ smerovala pod moje tričko, priamo k tmavým dvorcom a vztýčeným bradavkám. Z chodby sa ozvali ďalšie zvuky. Rado stlačil moju bradavku prstami a doprial mi tak presne to, po čom som tak túžila. Maximálny nával vzrušenia a zároveň strach z toho, čo sa okolo nás môže ukrývať.

Pustil ma a zhodil si z pliec ruksak. Vybral z neho hrubú deku, ktorou zakryl starý, zaprášený stôl. Vrátil sa ku mne a začal mi rozopínať krátke rifle. Už v tej chvíli som cítila, ako tam dolu vlhnem. Šikovne som si ich vyzliekla a nechala sa Radom odviesť k pripravenému stolu. Vyskočila som naň a nechala ho, aby mi vyzliekol aj nohavičky. Na povel jeho ruky som rozkročila nohy a nechala ho hrať sa so mnou prstami. Vzdychala som, presne vedel, čo na mňa platí. Ukazovákom a prostredníkom vošiel do mňa, palcom dráždil klitoris a bozkával mi stehná.

Sotva som bola schopná venovať pozornosť zvuku krokov, ktorý prichádzal z chodby. Bol to Tomáš s Veronikou, niesol akýsi lampáš, jeho svetlo mi na chvíľku oslepilo oči. „Takže ste na nás nečakali...“ Vyčítavo skonštatoval Tomáš a položil svetlo na jednu z políc oproti stolu, na ktorom ma Rado prstoval. „Ani vy ste sa asi nenudili.“ Pošepkala som medzi tichým vzdychaním, ktoré sa mi dralo z hrdla. Všimla som si totižto, že Veronika na sebe okrem tenisiek nemá absolútne nič.

Tomáš prišiel ku mne a začal ma bozkávať. Vyzliekol mi tričko, jazykom prebehol po bradavkách a pokračoval nižšie. Nohy som mala roztiahnuté na maximum, boli medzi nimi dvaja chlapi, ktorí sa rozhodli robiť mi dobre. Radove prsty zo mňa nevyšli, čupol si k zemi, aby sa k môjmu klitorisu mohol dostať Tomášov jazyk. Veronika sa trochu hanblivo postavila za mňa a masírovala mi prsia, cítila som, že sa čoskoro urobím.

Moje hlasné vzdychanie umlčal buchot z útrob budovy. Naozaj som sa bála a podľa Tomášovho spomaľujúceho tempa som vedela, že mu tiež nie je všetko jedno. Veronika sa pritlačila tvárou k mojim vlasom a nechty zaryla do mojich pŕs. Tomáš bol príliš nadržaný na to, aby si všímal čokoľvek okrem mojej premočenej pičky. Rozopol si nohavice, Rado mu uvoľnil miesto a vošiel do mňa svojim hrubým vtákom. Vykríkla som, prikázala som mu, aby ma šukal poriadne tvrdo.

Veronika sa zatiaľ venovala Radovi, pomohla mu so zipsom na nohaviciach a čupla si k jeho penisu. Chvíľu ho fajčila, potom sa oprela o stôl a užívala si, ako do nej vráža zozadu. „Pevne ma chyť Radko, naozaj sa bojím.“ Vzlykala a zarývala prsty do hrubej deky. Tomáš ju jednou rukou chytal za kozičky zatiaľ čo šukal mňa, začínal vzdychať čoraz hlasnejšie. Veronika bola hotová po pár minútach, orgazmus prežívala s veľkým krikom. Akoby odpoveďou naň bolo tiché klopkanie, ktoré nás všetkých prinútilo zadržať dych.

Cítila som v sebe Tomášov pulzujúci penis, Veronika vyzerala, že sa každú chvíľu rozplače. Samú ma prekvapovalo, ako veľmi sa mi to páči. Po chvíľke sa chalani vymenili, Rado do mňa vnikal až na doraz a celý čas ma pri tom bozkával. Tomáš sa so vzdychaním dokončil na Veronikin zadoček, Rado do mňa ešte nejaký čas zbesilo vrážal a urobili sme sa takmer naraz. Cítila som, ako zo mňa vyteká horúce semeno, keď som si obliekala rifle.

Zbalili sme sa najrýchlejšie ako sme vedeli, búchanie zo zadnej časti budovy bolo čoraz hlasnejšie. Nemali sme odvahu pátrať po tom, či tam boli nejaký ľudia, zviera, alebo čo tie zvuky vlastne spôsobilo. Radšej sme sa vrátili do bezpečia nášho bytu.

Bol to naozaj vzrušujúci zážitok. Ak chcete, vyskúšajte niečo podobné napríklad v okolí Bratislavy alebo Žiliny.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.