Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Kde majú najväčšie a kde najkrajšie prsia na svete?

12.január 2017
Kde majú najväčšie a kde najkrajšie prsia na svete?

Zaujíma vás, kde nájdete ženy s najväčšími, najmenšími alebo najkrajšími prsiami na svete? Všetko sa dozviete v našom článku!

Väčšina mužov by súhlasila a s výrokom, že prsia sú ozdobou ženy. Niektorí z nich pri výbere partnerky pozerajú predovšetkým do výstrihu a podľa toho, čo tam "objavia", potom postupujú ďalej. Ttiež, ale aj ostatných mužov alebo aj ženy môže zaujímať, aký národ sa môže chváliť svojou veľkosťou pŕs.

Najväčšie prsia

Stránka Target Maps sa špecializuje na vyzobrazení rôznych skutočností na mapách. Samozrejme jej neuniklo ani porovnanie priemerných veľkostí košíčkov podprseniek obyvateliek jednotlivých krajín. Mapu si môžete celú pozrieť tu a my vám prinášame jej zhrnutie:

Najväčšiu priemernú veľkosť podprseniek majú obyvateľky Fínska, Nórska, Ruska a Švédska. Na mape sú tieto krajiny vyobrazené červeno. Veľkosť ich podprseniek sú väčšie ako D.

Češky nezostávajú pozadu. Obyvateľky sa umiestnili na druhom mieste s priemerným košíčkom písmena D. Spoločne s nimi druhú priečku obsadili Rakúsko, Bulharsko, Kolumbia, Chorvátsko, Dánsko, Nemecko, Maďarsko, Spojené štáty americké a pár ďalších štátov. Farba týchto krajín na mape je oranžová.

Košíček C je najčastejší na Slovensku a potom tiež napríklad v Austrálii, Belgicku, Brazílii, Kanade, Francúzsku, Grécku, Veľkej Británii, Taliansku alebo Poľsku. Na mape tieto krajiny nájdete ako žlté.

Modré krajiny na mape znamenajú štáty, ktorých obyvateľky najčastejšie nosia podprsenky s košíčkom B. Patria medzi ne napr. Kuba, Cyprus, India, Írsko, Mexiko, Nový Zéland Španielsko alebo Turecko.

A aké krajiny obsadili poslednú priečku? Nie je asi žiadne prekvapenie, že sú to predovšetkým ázijské krajiny (Čína, Japonsko, Vietnam a ďalšie), asi polovica afrických krajín a z európskych potom Bielorusko a Lotyšsko, na mapke sú vyznačené zelene.

Musíme si ale uvedomiť, že veľkosť pŕs nie je všetko. Niektoré štáty, medzi ktoré nepochybne patrí aj Slovenská republika, sú ovplyvnené počtom a hmotnosťou ženskej populácie, alebo čím viac kilogramov vážite, tým väčšiu podprsenku si kúpite. Preto pre porovnanie pridávame ďalšiu časť článku.

Najkrajšie prsia na svete?

Najkrajšie prsia

Mapa bola opäť zverejnená stránkou Target Maps. Dozviete sa na nej, kde majú ženy prsia najkrajšie. Mapu nájdete tu.

Tmavo zelená - Za najlepšími prsiami (ako to sami tvorcovia nazvali) nemusíte vôbec jazdiť ďaleko. Vlastne nemusíte jazdiť nikam. Slovenská republika sa umiestnila na prvej priečke! Keby ste predsa len chceli navštíviť nejakú tú krajinu a pokochať sa pohľadom, môžete skúsiť Česko, Nemecko, Maďarsko alebo Veľkú Britániu.

Svetlozelená - Ako dobré prsia boli ohodnotené prsia obyvateliek Austrálie, Rakúska, Belgicka, Bulharska, Dánska, Fínska, Nórska, Poľska a niektorých ďalších krajín. Za povšimnutie stojí Irán, ktorý je takým pustým ostrovom v mori priemerných a podpriemerných pŕs.

Žltá - Priemerné prsia. Nie sú výborné, ale ani zlé. Presvedčiť sa o tom môžete v Kanade, Brazílii, Číne, Chorvátsku, Španielsku, Taliansku, Írsku, Rusku, Grécku a v mnohých ďalších krajinách.

Oranžová - Slečny a ženy, ktoré podľa tvorcov majú podpriemerné prsia, žijú vo väčšine Afriky, Indii, Iraku, skoro celej juhovýchodnej Ázii, Bolívii a Peru. Za dobrú správu sa dá považovať fakt, že celá Európa nemá ani jeden štát s podpriemernými alebo horšie hodnotenými prsiami.

Červená - Ženy v červeno označených štátoch majú údajne najmenej pekné prsia. Jedná sa o 12 afrických štátov, Bangladéž a Japonsko.

Treba podotknúť, že niektoré štáty pre nedostatok informácií neboli do porovnania zahrnuté, z európskych napríklad Macedónska, Luxembursko a Cyprus.

Podľa odborníkov muža zaujíma predovšetkým celkový vzhľad, tuhosť a tvar, než vyložene len veľkosť (ktorá väčšinou ide ruka v ruke i s povislosťou). Ženy často so svojimi prsiami nie sú spokojné, chceli by väčšie alebo menšie, a často sa tak prehnane kritizujú. Muži ale majú radi sebavedomé ženy, a preto je lepšie sa so svojimi prsiami buď zmieriť a žena sa musí mať rada taká, aká je. Ak je veľmi nespokojná alebo trpí depresiami, plastická operácia bude vhodným riešením.

Ak vám chýba pohľad na pekne vyvinuté prsia, zaregistrujte sa na erotickej zoznamke a pozrite si fotky, ktoré nahrali užívateľky...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.