Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Kamarátka z internetu - 2. diel

21.január 2019
Kamarátka z internetu - 2. diel

Na chvíľu som ju odložil, Katka si čupla na všetky štyri a ja som jej jemne olízal jej análik. Z rozprávania som vedel, ako veľmi ju toto vzrušuje. Rozpojil som polky a začal som ju hlboko ochutnávať. Potom som zišiel nižšie a dotkol sa jej vlhkej kundičky. Jazýčkom som nabral všetkú jej chuť. Zachvela sa a ja som dostal ďalší impulz pokračovať.

A hlbšie. Penis mi opäť trčal a ja som potreboval naplniť svoju normu orálneho sexu. Zobral som na prst trochu jej štiav a začal som jej masírovať análik. Skôr začal viac a viac ponúkať svoje vnútro, ja som však zatiaľ neustále polykal sladkú chuť vlhkej kundičky. Dokázal by som to hodiny, nič sa nedá prebiť tým pocitom. Slastne mi škriekala a ja som cítil túžbu ju už konečne pretiahnúť. Spomenul som si na jednu z fotiek, kde mala priateľov penis hlboko v kundičke a jeho palec sa dobýval do zadočku. Chytil som do ruky jej robertka a zasunul jej ho pomaly do kundičky. Povrch šikovného nástroja stále viac vlhol a vôňa sladkej kundičky ma opäť omámila. Zasunul som si umelý penis do úst a nežne zlízaval všetkú sladkosť. Až po nasýtení som ho vrátil tam, kde ho Katka musela cítiť viac - do kundičky. Sám som opäť začal vlastným Katkiným produktom jej prvej dierky pripravovať análik. Poddal sa prekvapivo rýchlo, tak isto som pomohol svojimi slinami.

Katka najskôr skúsene odhadla okamih, kde som chcel začať obrábať aj jej druhý otvor a tak si prevzala vibrátor do vlastnej ruky. A ja som tak mohol ľahko priložiť žaluď na análik. Katka sa celkom uvoľnila, vystrčeným zadočkom sa ponúkla a šepotom začala prosiť, nech je už plná. Ponúkol sa mi krásny pohľad na to, ako pomaly rozťahujem análik a ako úplne zmyslov zbavená Katka takmer púšťa robertka z ruky a celá sa oddáva pocitom. Len smernice nerozpoznateľných zvukov sa jej podarilo vypustiť z úst. Jednou rukou som sa oprel o jej zadoček a druhou som opäť prevzal inicitívu nad robertkom. Cítil som vlhkosť kundičky aj teplo análu, slastne som vnímal tieto okamžiky, o ktorých sa mi toľkokrát snívalo. Začal som do oboch otvorov zrýchľovať s prírazmi a pochopil, že zvýšené chvenie Katky je javom jej orgazmu.

Vysunul som penis z análu a snažil sa jednou rukou udržať otvor čo najviac otvorený. Jazykom som prešiel jeho okraj a nežne zašiel hlbšie. Katka vykríkla a rýchlym pohybom mi začala prirážať anál smerom na tvár. Prepadla ma absolútna túžba pretiahnuť jej poriadne prdelku. Pustil som robertka a dvoma prstami hladko zašiel do zadočku. ako zmyslov zbavený som začal tvrdo prirážať a rozťahovať otvor. Znova som nasadil penis na análik a tentokrát ho rýchlo zaviedol, pokiaľ možno čo najhlbšie. Už som cítil prichádzajúci orgazmus. Začal som zúrivo vrážať úplne tvrdý penis do útrob Katkinej prdelky. Zovrel som jej polky a zatiaľčo Katka hlasným škrekom ohlasovala ďalší orgazmus, ja som začal napúšťať jej zadoček ďalšou dávkou spermií. Zvalil som sa na jej chrbát a hladil som ju po vlasoch. Bola skvelá a ja som vedel, že sa jej to veľmi páči. Jej mierne perverzný úsmev spojený s roskošne privretými očkami to všetko len potvrdzovalo.

O chvíľu neskôr sme už ležali vedľa seba. "Vieš, aké to vlastne je, mať niečo také v zadku?" pýtal som sa Katky, keď som mal v ruke jej vibrátor. "Skvelé, zlato, skvelé," odpovedala a pohladila ma po hrudi. "Tak mi ho tam strč," dodal som úplne vážne a pozeral, ako bude reagovať. "Tak na to zabudni," vykríkla. "Ten je môj a nebudem ho strkať do zadku žiadnému chlapovi," dodala, vyskočila z postele a odišla. Ja, zmetený z takého rýchleho úteku preč, som odložil robertka a otočil sa na bok. Lenže za chvíľku stála Katka vo dverách a v ruke mala trochu menšieho, ale rovnako pekného tvarovaného vtáka. "Ten je chlapcov, tak si ho požičiame." usmiala sa a vliezla si späť do postielky. Mne už zase trochu stál penis a cítil som, ako sa mi prebúdza k životu.

Erotická povídka Kamarádka z internetu

"Skvelé, máš gél?" spýtal som sa, ale odpoveď bola negatívna. "Si blázon? Veď ma bez gélu roztrháš!" Lenže Katka si aj tentokrát vedela rady. Rozkročila nohy a začala sa rukou dráždiť. Behom chvíľky opäť zvlhla, zasunula si prstík hlboko do kundičky a po vytiahnutí mi ho dala olíznuť. "Chutí? Teraz sa toho dočká aj tvoj zadoček," prezradila a ja, celý netrpezlivý a vzrušený, som vyšpúlil otvor v ústrety jej rukám. Začala ho poriadne rozmáznavať a mne už len pri týchto dotykoch opäť tuhol. Ani som poriadne nepocítil, kedy mi začala zasúvať prstík do zadočku, ale keď tam už bol, prešla mnou vlna záchvevov. Bolo to úžasné, cítil som pohyb prstov a zmyselnú chuť mať poriadny penis čo najhlbšie. "Ďalší," zaškriekal som preskakujúcim hlasom.

Cítil som ďalší nános jej vlhkých jemne mazľavých prstíkov a tentokrát sa mi začal anál rozťahovať poriadne. Bolesť mi zo začiatku vtisla slzu do očí. Aj napriek tomu som prirážal, túžil som už spoznať, aké to je byť šukány do zadočku. Prsty sa vysunuli a ja som naraz cítil nežné šmíranie na otvorku. Bol zapnutý. Krásne a nežne vibroval a pomaly začal zachádzať do môjho vnútra. Vypustil som zo seba pár sprostých slov, zavrel oči a pripravený o všetké sily odporu som sa zložil na posteľ. "Ošukaj ma," šepkol som, mierne sa nasunul viac na robertka a na brušku zacítil vlhkú stopu po kvapke spermií vytrisknutých z môjho penisu. "Tak sa mi otoč, chcem ťa fajčiť," povedala Katka a už si ma obracala na chrbát. Zažíval som úplnu slasť.

Análik som už mal bezpochýb plný, cítil som stále pocit bolesti a úplne odrovnávajúcej slasti. Na žaludi sa objavila ďalšia kvapka a Katkin jazyk ju dlho nenechal na svojom mieste. Penis bol znova tuhý a opäť v ústach mojej spoločníčky. Cítil som tretí blížiaci sa orgazmus večera. Tušil som, že ma čaká na jeho konci ďalšia dávka spermií v ústach, ale tentokrát som sa mýlil. Katka sa ku mne otočila chrbtom, rukou mi nahonila penis a po prvýkrát v živote som mohol ochutnať krásnu vlhkosť jej kundičky. Nasadla si celá a spoločne s dosadnutím mi nadoraz vrazila umelého do análu. "Tak kurvička, šukaj," dodala a začala sa tvrdo zvíjať v rytme. Rovnako ako ja som vnikal do nej, vnikala aj ona do mňa. Nedalo sa to dlhšie vydržať. Keď mi spoločne s jej orgazmom vrazila vibrátor do análu, nešlo to podržať. Dávky spermií tentokrát skončili v jej kundičke, počas večera som tak vystriekal všetky jej tri otvori. Umelý penis mi zo zadočku pomaly vychádzal a aj Katka si zo mňa zosadla. Bol som zcela vyčerpaný a presvedčený, že do sprchy už nepôjdem. Nakoniec som musel. "Takto mi tu spať nebudeš, to si píš!" vykríkla z kúpeľne, kde oplachovala vibrátor svojich spolubývajúcich. "Dobytok", dodala s úsmevom na perách už vo dverách.

Konkurz sa teda nepodaril a ja som prácu nedostal. Zažil som však najluxusnejšiu noc môjho života. S Katkou si píšeme vždy, ale od tej doby som ju videl len na pár minút v centre Prahy, kde som bol na služobke. Nič na jej kráse neubudlo, naopak. A najradšej by som si to všetko hneď dal ešte raz.

Nové zážitky môžte zažiť napríklad s niekym zo sex zoznamky!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.