Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Kamarátka z internetu - 1. diel

14.január 2019
Kamarátka z internetu - 1. diel

Už na strednej škole som prenikol do tajov internetu. Vtedy som však využíval jeho vymoženosti k ukojeniu túžby po informáciách, až po niekoľkých rokoch mi pomáhal ukojiť aj iné túžby. Často som k tomu využíval chat a podobné komunikačné nástroje. Už ani neviem, kedy presne to bolo, ale zavítal som do miestnosti Domáca nahota.

V lete chodím po byte takmer vždy celkom nahý, a tak som sa chcel porozrávať o zážitkách s inými, ale narazil som tam na osobu, s ktoru sa rozvinie celý tento príbeh.

Do reči som sa dal s mladým dievčaťom, s ktorou sa neskôr diskusia preniesla na ICQ a počas niekoľkých ďalších týždňov aj na úroveň mobilných telefónov. Musím povedať, že sa mi to dievča (hovorme jej trebárs Katka) páčila stále viac. Odhalila kúsok po kúsku fajčiarské delikatesy, s ktorými už z drtivej väčšiny mala aj skúsenosti. To som jej mohol iba závidieť, tak mi aspoň pomocou moderných technológií ukázala kus svojích zážitkov, skúseností a postrehov. A tak isto sme si vymenili niekoľko fotografií. O kvalite a erotickom náboji netreba hovoriť. Momentky z análu, orálu a výstreku priateľa ma dostávali po každom na maximálnu chuť sa pridať k tej dvojici, často skončili pri masturbácií.

Pred pár mesiacmi sa mi objavila možnosť isť pracovať do Prahy, ovšem som musel prejsť celkom náročným konkurzom. Ten sa pretiahol do popoludňajších hodín a vzhľadom k tomu, že som mal dohodnutú akciu aj s kamarátmi z Prahy, tak som mal na Moravu ísť až posledným spojom. Ten mi však odišiel a ja som si musel rýchlo hľadať ubytovanie. Síce som sa už niekoľko dní dopredu bavil s katkou, že by som prinajhoršom prespal u nej, ale nebral som to ako istotu. Kaťa však prekvapila a naozaj mi ponúkla nocľah. Vyzdvihla ma tesne pred polnocou na stanici metra blízko bydliska. Po prvýkrát som ju videl naživo, ale musím povedať že vyzerala parádne. Mala na tvári nasadený krásny úsmev, roztomilo jej svietili oči a jej dlhšie vlasy jej padali v krásnych jemných vlnách až na ramená. Oblečená bola športovo, aj tak pôvabne a do istej miery sexy.

Najprv som si hodil veci do jej bytu, v ktorom bývala spoločne s dvomi chlapcami, o ktorých som s neskôr dozvedel, že sú to partneri. Hneď po tom sme šli ešte von, bolo pekne a prechádzali sme sa po sídlisku. Katka mi rozprávala veľa zaujímavých veci, dokonca aj to, kde sa raz pokúsila priateľa vonku vziať do pusy. Ten však nechcel, podporený miernou dávkou alkoholu, okomentoval slovami, že musel mať zatmenie mysle. Ľahko sa usmiala, ovšem moju poznámku prešla inak bez povšimnutia.

Erotická povídka Kamarádka z internetu

Až späť na byte som zistil, že obaja spolubývajúci sú dnes v noci preč a ja s Katkou budem spať sám. Dodalo mi to síce odvahu, ale moja "internetová" priateľka mi hneď schladila narástajúce túžby slovami, že v noci nič nebude a že s tým nemám počítať. Tak som sa pobral po náročnom dni do sprchy a zaľahol do postele. Rovnakú procedúru absolvovala aj Katka, ľahla si v nočnej košielke vedľa mňa a ešte pred spaním sme sa rozprávali. Odvážil som sa Katku chytiť za ruku, nasťastie necukla, a tak som nebol donútený prežiť trápnu chvíľku.

Musím povedať, že po pár minútach rozhovoru, ktorý sa už určite tiahol k sexu, mi penis stúpol a dal jasne najavo, po čom že to túži. Aj ja som si postupne dodával rečami viac odvahy a nakoniec som vyrukoval s jasnou úlohou. Katka mi k tomu sama dala príležistosť. Vstala z postele a s úsmevom na perách zo seba spustila košielku. "Mne sa takto spať proste nedarí", prezradila a zaľahla späť do postele. Ja v siluete oproti oknu som videl jej krásne ženské tvary a tak isto nádherný zadoček. Netúžil som po ničom inom než si na ňho siahnuť, pohladiť ho. V nestráženú chvíľu som sa nenápadne prisunul bližšie ku Katke a akoby nič sa otrel s penisom o jej nohu. Pozrela sa na mňa s prekvapením v očiach. "Preboha, on ti stojí!" vyhrkla a mňa poliala nesmelá červeň. "A ty sa divíš? Si nádherná. A tá tvoja prdelka, veď tá si pýta pomazlenie," dodal som a natiahol ruku na jej zadoček. Chvíľu sme nečinne pozerali jeden druhému do očí a potom som pocítil dlaň v rozkroku. Naše jazyky sa po prvýkrát stretli a ja som nezadržateľne začal tlačiť svoj nástroj viac ku Katkinej dlani.

"Chcem ťa," šepol som v pauze medzi bozkami. Viac som dodať nestačil. Zatlačila ma do perín, strhla zo mňa deku a jazykom olízala žaluď. Zovrel som v dlaniach obliečky a zavrel oči. A znova - špička jazyka sa dotkla môjho žaluďa, potom ho obkrúžila a môj penis sa začal strácať v nenásytných ústach teho božského dievčaťa z nádherných fotiek. V krči, ktorú mi spôsobovala narástajúca rozkoš, som začal panvou vychádzať v ústrety. V jednu chvíľu sa Katka zodvihla a pozrela sa na mňa. "Tak teraz sa dočkáš," vychrlila a späť si narazila celý penis až po koreň do úst. Nedalo sa to vydržať. Zvlášť vo chvíli, keď mi jej prst začal hladiť análny otvor. Keď začala trošku tlačiť dovnútra, bolo jasné. V penise mi myklo, ja som len pustil obliečky z krčovito zovretých dlaní a spolu s tým aj dávku spermií Katke do úst.

Myslel som si, že tým všetko pre túto chvíľu končí, ale omyl. Katka sa pritúlila ku mne, pohladila ma po tvári a potom ma začala bozkávať. Aké bolo moje prekvapenie, keď som cítil, ako mi z jej úst na môj jazyk stekajú dávky spermií. Obaja sme sa k sebe prilepili s perami a dlho si dávali smyselná a milostný obsah naších úst. Bol som na dne a len tak som ležal, zbieral sily na splatenie dlhu. Spomenul som si na Katkinho robertka, ktorého fotky mi posielala. Nemusel som žiadať dlho a už som ho mal pred očami celý. Bol krásne veľký, hladil som ho a hovoril som si, že je ešte úžastnejší než som si myslel. Na fotkách bol totiž z väčšej polovici schovaný v Katke...

Nenechajte si újsť druhý diel tejto poviedky, ktorý nájdete budúci týždeň na našej erotickej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.