Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Jej prvý orálny sex

13.apríl 2020
Jej prvý orálny sex

Myslel som si, že to pôjde krásne a hladko, ale nakoniec to tak vôbec nebolo. Áno, je zaujímavé, ako dievčatá aj ženy všetkých vekových kategórií dokážu klamať telom a nakoniec sa v nich skrýva niečo úplne iné.

Rovnako tak to bolo v prípade Veroniky. Zoznámil som sa s ňou na nejakej párty, už si presne nepamätám, čo sa oslavovalo. Na prvý pohľad sa mi zapáčila tým, ako bola neuveriteľne temperamentná a živá. Neustále sa smiala, v očiach jej to len hralo, a keď sa pustila do tanca, tak to vyzeralo, že si to užíva ako nič iné na svete.

Tiež som si spomenul na príslovie, že ktorá baba to vie na parkete, tak určite to úplne rovnako roztočí aj v posteli. Teda - nie že by mi išlo len o tú posteľ, ale bol to taký malý bonus. Mal som o dôvod navyše, prečo sa snažiť o Veronikinu priazeň. A vyzeralo to, že sa mi tá snaha celkom darí. Veronika na mňa bola nielen milá, ale počas večera so mnou aj neskrývane flirtovala. Boli sme po zvyšok party pri sebe a ja som ju nakoniec sprevádzal domov, čo skončilo búrlivou bozkávačkou u nich pred vchodom. Dokonca som si ohmatal aj jej prsia a ona ma nechala to urobiť a vášnivo sa ku mne tlačila. Potom sme spolu nejaký čas chodili von. Myslím, že to nebolo nič oficiálneho, čo by sme oznamovali našim kamošom. Proste sme chodili na dlhé nočné prechádzky a dlhé hodiny sa bozkávali niekde v tieni za mestom, až ma z toho zakaždým gule boleli až k prasknutiu.

Postupne sme to bozkávanie dokoreňovali vzájomným ohmataváním. A potom som Veroniku pozval jeden večer k nám domov. Pretože sme boli ešte mladí, tak som sa jej pre zachovanie gentlemanstva a pre istotu spýtal, či už niekedy spala s chlapcom. Pozrela sa na mňa ako na blázna a srdečne sme sa tomu obaja zasmiali. No jasné, taká temperamentná mačka určite mala vo výsledku ešte viac skúseností ako ja. Ale odpadla mi tým starosť s neohrabaným odpaňováním a tešil som sa na nezabudnuteľný zážitok. No, holt som sa pomýlil, ale nebudem zatiaľ predbiehať.

Její první orální sex

Veronika ku mne dorazila v dohodnutom čase, pekne voňala a veľmi jej to pristalo. Vlastne hneď sme sa začali bozkávať a vzájomne vyzliekať. Potom mi ona jemne honila péro a ja som jej naopak prstami pretiahol peknú ružovú mušličku. Obaja sme boli veľmi vzrušení, ona prudko oddychovala. Pripadalo mi, že sa stále nastavuje tak, aby som ju už pretiahol, ale ja som si chcel užiť ešte trochu predohry, ako sa hovorí. Tak jej šepkám: Počkaj chvíľu, ty dračica, čo keby si sa s ním ešte chvíľu pohrala? Ona sa na mňa pozrela trochu nechápavo, že vraj sa s ním hrá celú dobu. Tak som jej vysvetlil, že by som bol rád, keby mi ho trochu pofajčila. A to sme došli ku kameňu úrazu, vraj to ešte nikdy nikomu nerobila. Úprimne som sa divil, ale nahlas som zachoval dekórum a tak trochu jej opísal, ako by som si to predstavoval.

Sklonila sa teda k môjmu chvostu a zblízka si ho prezerala - zadívala sa na neho ako číha kobra a tvárila sa dosť nedôverčivo a tiež trochu znechutene. Potom vyplazila jazyk a dotkla sa ním môjho žaluďa, po chvíli sa dokonca odhodlala a s tým jazykom trochu pohybovala, takže mi penis olizovala. Lenže ten zážitok mi stále kazil pohľad na jej pevne zatvorené oči a mierne znechutenie. Povedal som si, že sa do toho určite dostane. Pochválil som ju, že to robí veľmi dobre, a potom som jej ukázal, že by ho teraz mohla skúsiť vziať celého do úst. Že je to ako také lízatko. A Veronika na to: no jasné, ja viem, ako to vyzerá, videla som to na videu, ale vždy mi to prišlo strašne nechutné. Tak toto človeku zdvihne chuť na sex, nie?

Stále som sa ale nevzdával a vyčkával. Veronika si môj kolík opatrne zasunula do pusy a potom vytiahla von. Pocitovo to bolo o mnoho lepšie, takže som jej po pár takých zasunutí položil ruku na hlavu a jemne pritlačil, aby si ho skúsila zastrčiť ešte o niečo hlbšie do úst. Po chvíľke jej zabehlo a vytiahla ho rýchlo von a vyštekla po mne, nech ju do toho takto netlačím. Oukej bejby, hovoril som si v duchu, len pokračuj. Pokračovala s viditeľným odporom. Zakaždým, keď sa môj žaluď dotkol jej poschodia, začala sa Veronika zakuckávat a snáď aj dáviť. Skúsila to teda ešte raz a zrazu sa ozvali zvuky, ako keď niekomu naťahuje na zvracanie. Veronika vyvalila oči, rýchlo môj klacek vypľula, dala si ruku pred ústa a bežala do kúpeľne. Odtiaľ som počul nezameniteľné zvuky zvracania a bolo mi v tej chvíli hrozne. Oboch nás akákoľvek chuť na sex prešla, takže keď Veronika vyšla von, bez slova sa obliekla a potom celá červená utiekla domov.

Chcete zažiť lepšiu skúsenosť ako tento muž? Potom sa zaregistrujte na erotickej zoznamke a nájdite si ženu, ktorá bude majsterkou v orálnom sexe!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.