Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Jediná noc v luxuse

30.apríl 2018
Jediná noc v luxuse

Vedela, že tento večer bude stáť za to. Alica cítila jeho nástojčivosť už v taxíku, na zadnom sedadle, cestu do hotelového apartmánu, ktorý práve prenajali. Bez ohľadu na taxikárovu prítomnosť sa nad ňu naklonil. Jeho vôňa sa jej zaryla pod kožu. Zrýchlil sa jej dych.

Jeho ruka v prítmí auta pomaly našla jej stehno, z úst sa jej vydral mierny ston. Pery, ktoré sa tak náhle ocitli na jej krku pôsobili na jej telo ako elektricky impulz. Akoby presne vedel, ktoré miestečko je najcitlivejšie, úplne sa pod jeho bozkami roztápala.

Posunul sa ústami vyššie po jej sánke a začal jej bozkávať lalôčik. Nežne sa naň nasal a poláskal ho jazykom, aby ho následne mohol jemne pohryznúť, čo v nej na podiv vyvolalo ešte väčšie vzrušenie.

Jeho bozky boli horúce a spôsobili, že sa celá rozochvela. O to viac, keď jeho ruka zo stehna stále neschádzala. Práve naopak. Spolu s bozkami si jeho zvedavé prsty stále nachádzali cestu vyššie a vyššie po jej odhalených nohách.

Patrik. To bolo to jediné, čo o ňom vedela. To, že sa chystala stráviť noc s neznámym mužom, v nej stonásobne zvyšovalo vzrušenie. Keď sa jeho ruka dostala poď sukňou jej večerných čiernych šiat, takmer až k jej rozkroku, taxikár zastavil a oznámil sumu. Patrik sa na neho sotva pozrel a bez zbytočných rečí mu podal bankovku. Kým vystúpili z taxíka, stihol jej zašepkať do ucha „Dnes si iba moja.“

Pri vstupe na recepciu si nervózne upravila vlasy. Nevedela sa dočkať, kedy už budú v izbe a Patrik bude pokračovať v tom, čo tak sľubne začalo. Pri tom pomyslení jej do líc stúplo telo. „Ideme?“ objal ju rukou okolo pliec. Pozrela mu do očí, na to mierne strnisko a neskutočne dokonalý úsmev, nevedela si pomôcť, kútiky jej pier sa tiež zvodne zodvihli.

Už v hale jej bolo jasné, že to nie je jeden z tých lacných hodinových hotelov, no pri vstupe do apartmánu zostala v nemom úžase. Patrik nestrácal čas, vzal ju hneď do spálne. Tá veľká posteľ, doslova obložená vankúšmi so saténovými prikrývkami a zrkadlom na strope, aké videla iba vo filmoch. Nikdy si sama nedopriala noc v niečom takom.

„Odlož si veci.“ Prikázal dominantne, bez otázok si zložila kabelku a vyzula lodičky. Od nervozity sa jej zvieralo hrdlo a srdce jej búšilo tak prudko, že mala čo robiť, aby ustriehla rytmus svojho vlastného dychu.

Chytil ju do ruky a priviedol do kúpeľne. V jej strede stála veľká vaňa na nožičkách, naplnená takmer po okraj horúcou vodou s bublinkami. Vedľa nej ich čakal hotelový vozík so šampanským v ľade a jahodami na veľkej porcelánovej miske. Alica sa s úžasom obzerala okolo seba, no jediné, na čo sa díval Patrik, bolo jej telo. Chytil lem sukne a jemne jej šaty prevliekol cez hlavu. Nebránila sa.

Stála tam len v spodnom prádle. Premeriaval ju pohľadom. „Si krásna.“ šepol takmer nečujne a chytil jej ruku. Pobozkal ju na hánky prstov a dlaň jej položil na svoju hruď. Vyzliekla mu sako, prenikla k nej vôňa jeho korenistého parfumu.

Pevný hrudník, ktorý sa mu črtal pod košeľou, prudko stúpal a klesal. Bol rovnako vzrušený ako ona. Odhodila aj posledné zábrany a začala z neho chvatne zhadzovať oblečenie.

Keď mu nohavice padli k členkom, uvidela jeho čnejúci sa úd, ktorý sa mu vzpínal čiernych boxerkách. Nohavice odkopol do strany a Alica si konečne užila pohľad na jeho dokonalé telo, svalnaté, s mohutnými ramenami. Jemné ochlpenie na jeho hrudi sa mu zbiehalo do cestičky k plochému pupku až pod jeho boxerky. Lačne jej pritlačil ruku na svoj rozkrok a ona prvý krát pocítila jeho tvrdosť a veľkosť. Zatajil sa jej dych. Aj cez látku cítila horúčosť jeho údu a cukanie v jeho rozkroku zakaždým, keď mu ho nenásytne stlačila.

Kľakla si na kolená. Cez boxerky mu ústami obopla obrysy penisu. Vďaka látke, ktorá bola tak jemná a tenká, to išlo až prekvapivo ľahko. Zastonal a hlavu jej pritlačil ešte bližšie. Zaplavila ju vôňa látky a vôňa jeho samého. Bolo to niečo, pred čím nebolo úniku. Cítila svoju vlastnú nástojčivosť. To ako jej tvrdnú bradavky a neuveriteľne túži po tom, aby ho mohla ochutnať. Nepamätala si kedy na ňu nejaký muž pôsobil takto omamne. Stiahol si boxerky, jeho veľký úd čnel do výšky. Stál mu tak veľmi, že Alica mohla vidieť každú navretú žilku. Rozhodla sa, že v ňom vystupňuje vzrušenie ešte viac. Vzala do úst jeden jeho semenník. Bol dokonale oholený, chuť jeho kože s vôňou ktorou ju tak opantával v nej vyvolávala vlny zrušenia.  

Jazykom a miernim cucaním sa venovala jeho semenníkom. Najprv jednému a potom druhému. Keď vzhliadla, aby sa konečne prisala na jeho úd, videla ako mu od vrcholu červeného žaluďu steká jemný priesvitný pramienok semena, ktorý s veľkou chuťou oblízala jazykom.

Chcela pokračovať, no zastavil ju a chytil jej ruku, aby jej pomohol vstať. Oboma rukami jej chytil prsia v podprsenke. Bradavky a aj samotné prsia mala tak neskutočne citlivé, že jej jeho dotyk prešiel okamžite až do slabín, kde pocítila ďalší záchvev túžby. Prsia jej vytiahol von bez toho, aby úplne vyzliekol podprsenku, takže jej košíčky podopierali prsníky a jej tmavé bradavky smerovali nahor. Prešiel okolo nich špičkou jazyka. Z jeho horúcich dotykov na svojich prsiach sa nedokázala ubrániť stonu. Opierala sa rukami o vaňu tak, aby mu telom vyšla v ústrety, vypla hruď smerom k jeho tvári.

Razom ju otočil. Stiahol jej dolu nohavičky a odzadu si prstami našiel cestu k jej zvlhnutému stredu vesmíru. Bola vlhká a pripravená. Najprv do nej pomaly vnikol dvomi prstami, vybral ich z nej a vložil jej ich do úst. Prisala sa na ne a nechala ho, aby do nej zasunul svoj pulzujúci penis. Zastonala, cítila ako sa jej telo pod náporom jeho mužnosti naplo a zase uvoľnilo.

Až po chvíli si na tú hrúbku a rytmus dokonale zvykla. Jeho rytmus sa však stupňoval stále viac a viac, až nabral zdrvujúce tempo a ona sa musela rozkročená držať okraju vane. Keď prišlo jej vytúžené vyvrcholenie, ako na povel do nej explodoval spolu s ňou. Jeho posledné prírazy jej vyrážali dych. Bola dokonale šťastná a ukojená.

Vyzliekol jej podprsenku a v náruči ju vložil do vane. Horúca voda dopriala jej telu dokonalý pocit uvoľnenia. Nežne jej zmyl chrbát, hruď a ruky. Následne jej zmyselne vložil do úst veľkú, šťavnatú jahodu.

Nechal ju, aby dokončila svoj kúpeľ, počkal na ňu v posteli. Bol by hriech nevyužiť všetky ostatné zákutia apartmánu, zaspávali až nad ráno, krásne unavení a nasiaknutý vôňou toho druhého.

 

Túžite po luxusnej noci aj vy? Na erotickej zoznamke určite nájdete niekoho, kto vám tento sen splní.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.