Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Intenzívna vášeň

26.máj 2022
Intenzívna vášeň

Nemôžem tomu uveriť. Skutočne s ním idem na rande. Ešte pred pár týždňami som na neho po očku pozerala zo svojej kancelárie. Šok bol, keď si to všimol a usmial sa na mňa.

Odvtedy sme na seba pozerali a usmievali sa neustále. A pred dvoma dňami za mnou prišiel s tým, či s ním nepôjdem na večeru. Prijala som, ako inak, som do neho blázon. Tento muž ma neskutočne priťahuje a ja stále neviem prečo. Už ma priťahovalo veľa mužov, ale ešte nikdy to nebolo také intenzívne a silné. Je to ubíjajúce.

A práve teraz som v kúpeľni a pripravujem sa na deň D. Vlasy umyté, osprchované, navoňané a upravené. Teraz len vybrať, čo si vezmem na seba. Mám to. Beriem na seba dlhé, tmavo modré šaty v bohemskom štýle a k tomu čierne lodičky. Aspoň budem o niečo vyššia a jemu aspoň do pol hlavy. Som tak nevozna. Počujem zvonček. Už je tu. Beriem kabelku a ponáhľam sa k dverám. Otváram a... je tu.

Má na sebe čierny oblek a pod sakom bielu košeľu s rozopnutým gombíkom pri krku. Bože ako rada by som ho tam pobozkala. V krátkom objatí sa privítame a potom zamierime k jeho autu. Otvoril mi dvere. Pozerám, že je gentleman. Tiež nastupuje a potom už vírime ulicou a ja nemám potuchy, kam ideme. Po pár minútach jazdy zamieri na jedno parkovisko, ktoré patrí k luxusnej reštaurácii. Nie. Snáď nechce ísť tam. Ale áno, chce.

Čašníčka nás doviedla k boxu, ktorý nám už dopredu zarezervoval. Usadili sme sa a rovno si objednali na pitie víno. Nechala som výber na ňom, pretože sa vo vínach veľmi nevyznám. Ani ho veľmi nepijem, ale na večeru sa hodí. Jedlo som si v jedálnom lístku vyberať veľmi dlho nemusela. Objednala som si šalát s kuracím mäsom, bála som sa objednať si niečo iné, aby mi nebolo náhodou cítiť z úst, až sa budeme bozkávať. Teda ak, a ja dúfam, že áno.

Celú dobu, čo sme tam sedeli, sme sa rozprávali. Zistila som, že jeho záľubou sú motorky, čo ma neskutočným spôsobom priťahovalo. Prebehlo aj zopár nevinných dotykov. Pohladil ma na mojom boku, aby mi ukázal, kde ho bolí natiahnutý sval, alebo sa ma dotkol na pod zadok, keď mi ukazoval, kde sa jeho kamarát poranil pri autonehode. Chcela som sa ho tiež dotknúť, ale som na to veľmi hanblivá.

Zrazu atmosféra zhustla. Vo vzduchu bola cítiť zmyselnosť, vášeň a hlavne chtíč. Zdvihol svoju pravú ruku a položil ju na moje stehno. Rukou mi putoval čím ďalej tým bližšie k lonu. A ja som vlhla. Bože. Bol už veľmi blízko, keď v tom sa prestal hýbať. A pokračoval v rozprávaní. On ma snáď provokuje. Nevenovala som pozornosť tomu, čo mi vykladá, musela som sa sústrediť na to, aby som náhodou nevzdychla. Všimol si to, ako sa červenám, a tak prestal hovoriť a len sa na mňa usmieval. Mal dokonalý úsmev. A tie jeho zuby, bože. Ako veľmi by som si priala, aby ma uhryzol do krku, kamkoľvek.

Erotická poviedka Intenzívna vášeň

A je to tu. Svojimi perami sa približoval k tým mojim. Zrýchlil sa mi tep a jeho dych bol zrazu hrubší. Začal ma vášnivo bozkávať a rukou pod stolom ma začal dráždiť medzi nohami. To už som sa neovládla a vydala tenký ston. Prestal. Hryzal si peru a ja som sa pristihla, ako ho napodobňujem. Povedal, že už toho bolo dosť a či nechcem ísť ešte k nemu na pohárik. A hlavne že sme veľmi na očiach.

A tak som zase sedela v aute tohto muža. Muža po ktorom neskutočne túžim. Dorazili sme k nemu domov. Bože, čo mám robiť. Som tak nervózna. Nalial mi ďalší pohár vína a ja som si rýchlo upila polovicu. Preber sa, povedala som si. Sedeli sme na pohovke a už som to zas cítila. Tú túžbu. Rukou mi vyhrnul šaty hore a hladil ma po stehne. Začala som ho bozkávať. Sála som jeho neodolateľný jazyk. Zrazu ma schmatol a posadil si ma na seba. Bozkávali sme sa čím ďalej zúrivejšie, až ma nakoniec uchopil do náručia a odniesol si ma do spálne. Postavil ma vedľa postele. Zložil si sako a košeľu. A potom mi pretiahol moje šaty cez hlavu. Bola som pred ním len v krajkových tangách. Sťažkol mu pohľad.

Hltala som jeho božské telo. Zrazu do mňa strčil a ja som spadla na posteľ. Ležala som na chrbte a slastne vzdychala, keď mi dal dole nohavičky. Roztiahol mi nohy a zaboril svoju tvár do môjho lona. Bože. Cítila som všetko, čo jeho jazyk robil. Úplne všetko. Vzdychala som čoraz viac, až sa moje vzdychy premenili na krik. V tú ranu prestal a rýchlo si zložil nohavice a trenírky, a ja som uzrela jeho krásu. O bože prosím nech toto nikdy neskončí.

Ľahol si na mňa a dráždil ma s ním tam dole. Bolo to slastné mučenie. Zúrivo ma začal bozkávať. Obaja sme to už nemohli vydržať, keď v tom do mňa prudko prenikol. Vykríkla som. Začal sa vo mne pohybovať. Najskôr mučivo pomaly, potom zrýchlil. Pri tom ma hrýzol do krku, do ucha a ja som vzdychala a prepínala panvu a vychádzala mu v ústrety. Až zrazu som cítila TEN pocit. Moje telo pohltil silný orgazmus a ja som sa mu oddávala. Tak dlhý a tak nádherný. Milujem to.

Keď môj orgazmus skončil, schmatol ma a otočil ma na brucho. Povedal mi, nech sa opriem o ruky. Urobila som to a on do mňa vzápätí opäť prenikol. Silne. A pokračoval tam, kde predtým skončil. Bol neúnavný a dokonalý. Má to rád tvrdo a ja tiež. Prudko do mňa vrážal a ja som kričala čoraz viac a viac. Do ruky uchopil moje vlasy a zatiahol za ne, takže som mala hlavu dozadu. Druhou rukou mi dráždil prsia a bradavky. O bože. Už som to nemohla vydržať, a tak keď mi povedal, že už o chvíľu bude, otočila som sa k nemu čelom, kľakla si a vzala ho do úst. Začala som ho olizovať, sať a hlboko si ho zasúvala do úst. Zrýchlila som tempo. Držal ma pevne za hlavu, ťahal ma za vlasy. Cítila som, že už je blízko, keď v tom mi začal striekať do úst. Mmm chutí božsky.

Obaja sme si ľahli na posteľ a začali sa maznať, bozkávať a osahávať. O chvíľu neskôr som bola opäť v jeho náručí, zdvihol si ma a napĺňal ma svojou celou dĺžkou. A tak sme pokračovali celú noc...

Ak vám chýba v živote aj vášeňsex zoznamka to napraví...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.