Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Hriešne blízke kamarátky

28.február 2017
Hriešne blízke kamarátky

Kamarátstvo sa môže ľahko zvrhnúť na šteklivé hry, najmä ak ide o dve ženy ktoré obdivujú svoju vzájomnú krásu. Dotýkať sa lona zadanej kamarátky môže byť nebezpečné, no o to viac vzrušujúce.

Martin bol jediný kamarát zo strednej, s ktorým som zostala v kontakte. Už pred niekoľkými rokmi som zapadla do jeho partie a máme kopu spoločných spomienok na prepité noci a boľavé rána. Zostali sme ďalej študovať v rovnakom meste a vďaka spoločným priateľom sme spolu trávili veľa času. Keď mi prvý krát povedal o svojej novej známosti, bola som šťastná že sa mu darí a skutočne som mu to priala. O Miške rozprával čoraz viac, no prvý krát som ju stretla až keď jeden z našich kamarátov potreboval fotomodelku pre školský projekt.

Po dlhých dňoch presviedčania nakoniec ustúpila a s úsmevom sme sa zoznámili pred ateliérom. Zababušená v zimnej bunde a pletenej čapici pobozkala Maťa a vošli sme dovnútra. Oficiálne som bola prizvaná ako asistentka, jediné čo som však mala na starosti bol výber hudby. Veľmi ma potešilo keď si niekoľko piesní pospevovala so mnou. Jej krásu som si všimla hneď, trochu hanblivo pózovala v ľahkých šatách s veľkou priesvitnou sukňou a krátke tmavé vlasy jej žensky lemovali tvár.

Fotenie netrvalo dlhšie ako tri hodinky a všetci sme sa zhodli, že bude príjemné ukončiť deň na káve. Na verejnosti neboli s Maťom otravne presladení, bolo však cítiť že sa majú naozaj radi. Prebehla mi hlavou myšlienka čo na ňom vôbec vidí. Samozrejme, vyslovila som to nahlas hneď po tom čo Miška aj s pánom fotografom odišli domov. Radi sme sa s Maťom doťahovali a kamarátsky sa urážali, pri mojej poznámke sa len zasmial.  „Prečo, páči sa ti?“ Neveriacky na mňa zazrel. „Je nádherná! Naozaj zlatá.“ Pri prechádzke na vlakovú stanicu zo mňa vyletelo niekoľko komplimentov.

„Takže... kľudne by si jej dala pusu, hej?“ Snažil sa odhaliť moje zámery. „Jasné že áno!“ Priznala som so smiechom. „Máš smolu. Dotkneš sa jej a zabijem ťa.“ Povedal drzo na rozlúčku. Nikdy som mu nepovedala že som na dievčatá, pretože to nebola pravda. Rada som trávila čas s mužmi, mala som pár stálych milencov a nechýbalo mi nič. Ženskú krásu som však dokázala oceniť a ak ma nejaká skutočne zaujala, priťahovala ma viac než všetci muži na svete.

Počas ďalších týždňov som ochotne počúvala Maťove zážitky s ňou, okrem iného aj tie posteľné. Vždy som dala jasne najavo svoju žiarlivosťtúžbu, samozrejme iba ako vtip. V každej srande je ale kúsok pravdy, no nie? Videla som ju ešte na niekoľkých spoločných posedeniach pri pive, pomaly som si uvedomovala, že všetko čím som sa Maťa snažila nasrať boli moje skutočné pocity. Naozaj som túžila pobozkať ju, dotýkať sa jej, byť s ňou osamote a užívať si jej prítomnosť. Bola múdra a vtipná, sadli sme si ako kamarátky a Maťo mi veľakrát povedal že ma má rada a často sa na mňa pýta.

Keď mali chlapi lepší program, vyšli sme do mesta samé. Rozprávali sme sa otvorene snáď úplne o všetkom, bolo mi s ňou najlepšie na svete. Nebolo však pochýb o tom že Maťa ľúbi a myslí to s ním vážne. Na celkom dlhý čas som svoje fantázie držala iba vo vlastnej hlave, vedela som, že jej vrúcne objatia mi musia stačiť.

Počas jarných prázdnin padlo slovo chata veľa krát, nakoniec sme sa siedmi dohodli na spoločnej lyžovačke v horách. Tešila som sa že konečne vypnem od všetkých starostí a užijem si zábavu s kamarátmi. Samozrejme, Miška bola na izbe s Maťom a ja som vôbec nemala v pláne kaziť im romantický výlet. Plán však zlyhal hneď prvý večer. Strednú školu sme si pripomenuli niekoľkými fľašami alkoholu a nikoho nebolo treba dvakrát ponúkať. Chlapi sa pretekali v tom kto vydrží viac a po nejakej hodinke sa už s nikým z nich nedalo normálne rozprávať.

„Už vidím, ako budú ráno nadávať a nútiť nás robiť im čaj.“ Miška si sadla vedľa mňa s napoly vypitou fľaškou piva a štrngla o tú moju. „Popravde, vôbec nemám chuť počúvať ich napité reči o futbale. A taktiež neplánujem vypiť toho toľko, aby som tú chuť dostala.“ Usmiala som sa na ňu a dúfala, že to vidí podobne. „Máš pravdu. Som dosť unavená, bolí ma koleno a potrebujem sprchu. Myslím že sa tu bez nás zaobídu.“ Vytratili sme sa na poschodie a zatvorili sa v jej izbe. Orosenú fľašu položila na nočný stolík a odišla do kúpeľne. Počula som čľapotať vodu, Miška sa však vrátila do izby a sadla si ku mne na posteľ.

Zvodná kamarátka

„Keď som uvidela tú veľkú vaňu, nemohla som odolať. Pridáš sa?“ Prehrabla si vlasy a neisto sa pozrela do mojich očí. „Neviem, či...“ Skutočne som si nebola istá, ako na to reagovať. Nemohla som tomu uveriť, myslela som na Maťa a jeho možnú reakciu ak nás tam nájde. „O nič nejde. Sme predsa ženy.“ Usmiala sa a postavila sa pri mňa. Po pár hlbokých nádychoch si vyzliekla ponožky a pyžamové nohavice, stála tam iba v Maťovom tričku a bledých nohavičkách. Očami som behala po jej svetlej pokožke a čakala čo bude nasledovať. Zamrazilo ma, keď som si uvedomila že zo seba zvlieka aj tričko pod ktorým sa zjavili jej krásne okrúhle prsia so svetlými bradavkami. Tričko nepustila z rúk a čakala na moju reakciu. Sme predsa ženy... Nič to neznamená.

Vyzliekla som sa do spodného prádla a spolu sme odišli do kúpeľne. Z veľkej vane stúpala horúca para, zrkadlá boli zarosené a kvapky vody vznikali aj na našich telách. Na chrbte som pocítila jej nežný dotyk, rozopla mi podprsenku a otočila si ma tvárou k sebe. Prezrela si môj hrudník a očami zastala na nohavičkách. Bol čas kúpeľu.

Nevnímala som nič okrem peny stekajúcej po jej prsiach a jej nahé telo dotýkajúce sa toho môjho. Celý čas sme boli potichu, neobjavil sa jediný náznak čohokoľvek sexuálneho. Ja som však mala sto chutí celú ju vybozkávať, dotýkať sa jej, preskúmať jej nádherné telo... Keď vyšla von z vane, na jej rozpálených bradavkách zostali kvapky vody. Zomierala som túžbou. Omotala okolo seba uterák a vrátila sa do izby. Dala som si na čas, potrebovala som sa upokojiť a zahnať svoje chute. Má predsa priateľa, nič medzi nami nebude.

Miška v izbe schúlená na posteli čakala môj príchod. Stále bola nahá, na koži mala zimomriavky a vztýčené bradavky na nej vyzerali ako najkrajšie šperky. Musela som sa hryznúť do pery, aby som na ňu neskočila. „Nejdeš sem za mnou?“ Konečne prerušila mučivé ticho. Bez váhania som si ľahla vedľa nej, i keď som vedela že najlepšie bude vrátiť sa na svoju izbu. Otočila sa na bok a nevinnými očkami sledovala moju tvár. „Je mi s tebou tak krásne...“ Zašepkala a pohladila ma po líci. Na túto chvíľu som čakala tak dlho a predsa som nevedela, čo mám robiť. Pomaly nadvihla hlavu a priblížila svoje pery k mojim. Nemohla som uveriť tomu, že ma skutočne bozkáva. Ochutnávala som ju veľmi neisto, bolo to tak nesprávne a predsa tak krásne.

Vošla do mojich úst svojim sladkým jazykom a hrala sa mi s vlasmi. Opatrne som rukou začala prechádzať po jej rebrách, prešla som na zadoček a naspäť, po línii chrbtice k tvári. Tiež sa ma začala dotýkať, prstom nežne krúžila okolo mojich bradaviek až zablúdila k môjmu lonu. Cítila som ako vlhnem. Vošla prstami do mojej roztúženej dierky a pohybovala nimi lepšie než akýkoľvek muž. Presne vedela čo sa mi páči a ja som bez námietok dopriala radosť aj jej. Obe sme vzdychali, na plachte pod nami začali vznikať vlhké fliačky a naše pery sa od seba nemohli odtrhnúť.

Nohy som jej roztiahla ešte viac od seba a ochutnala jej krásnu mušličku. Jazykom som láskala jej klitoris, sala a jemnučko hryzkala. Nevedela sa toho nabažiť, zvíjala sa na posteli ako divá a bolo vidieť, že sa snaží byť potichu. Vedela som že nieje ďaleko od vyvrcholenia, pridala som prsty a doviedla ju do sladkého orgazmu. Po pár sekundách ma prevalila na chrbát a dopriala mi rovnakú rozkoš. Presne vedela kam zatlačiť a kedy zrýchliť, stačila chvíľka a zažila som snáď najsilnejší orgazmus v živote. Dúfala som, že môj hlasný výkrik nikto nepočul. Ľahla si vedľa mňa a spokojne sa zakryla dekou. „Ale čo Maťo?“ Začínala som mať výčitky. „Možno sa k nám nabudúce pridá.“ Usmiala sa.

Pridať sa k dobrým kamarátkam sa vám určite podarí aj v Žiline či Prešove. Čo tak skúsiť overenú sex zoznamku?

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.