Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Horúce hry so zmrzlinou

6.júl 2017
Horúce hry so zmrzlinou

S Damiánom som sa spoznala na párty. Nikdy som neodmietla nezáväzný flirt, k nikomu do postele som sa však nehrnula. Na ňom však bolo niečo, čo dokázalo prelomiť všetky moje zábrany.

Možno to bola jeho dobrá nálada, ktorú na mňa od nášho prvého stretnutia preniesol ako chrípku. V jeho prítomnosti som sa nevedela prestať usmievať, mal skvelý zmysel pre humor a držal ma pri živote aj v neskorých ranných hodinách. V jeho spoločnosti mi bolo tak príjemne, že miesto cesty domov som si vybrala súkromie jeho bytu.

Čakala som naňho v posteli, z kúpeľne sa vrátil iba s uterákom omotaným okolo pása. Nedokázala som spustiť oči z jeho vypracovaného tela, širokých ramien, vyrysovaných tehličiek a mimoriadne príťažlivej tváre. Mrzí ma, že z nášho prvého sexu si pamätám len málo.

Dva dni po tej noci sa na mojom mobile objavil prichádzajúci hovor z neznámeho čísla. Zvedavo som zodvihla, na moje obrovské prekvapenie to bol Damián. Ani neviem, že som mu na seba dávala kontakt. Myslela som, že sa už nikdy nestretneme, jeho plán bol však iný a mne sa skutočne páčil. Zavolal ma poobede k sebe domov, chvíľu som váhala, jeho krásny smiech ma však presvedčil.

Po práci som mala čas iba na sprchu a zosúladenie farby spodnej bielizne. Nervózne som sadla do auta a vydala sa uličkami, ktoré mi ako-tak uviazli v pamäti. Potrebovala som ešte jeden telefonát aby som našla správny vchod, potom stačilo prežiť cestu výťahom a opäť som stála pred jeho dverami. „Krásny deň prajem, slečna.“ Pôvabne sa na mňa usmial a daroval mi bozk na líce. Nemohla som si nevšimnúť jeho nádhernú vôňu, akýsi magický mix korenistého parfumu a šampónu na vlasy. Túžila som po jeho náruči, po vášnivých dotykoch a bozkoch ktoré sa mi začali vynárať v pamäti.

„Niečo som pre teba kúpil.“ Odchádzal do útrob bytu skôr, než som sa stihla vyzuť. Mala som z jeho správania pocit, že sa poznáme roky, mňa však nervozita prvého triezveho stretnutia neopúšťala. Nechápavo som ho nasledovala do malej kuchyne a dívala sa, ako jeho ruka mizne v mrazničke. Nestihla som vysloviť svoju otázku – vybral rodinné balenie zmrzliny a vystrčil ruku pred seba, akoby mi ukazoval nejakú trofej. Rozosmiala som sa. „Zmrzlina? Naozaj?“ Nechápavo som pozorovala nadšenie, s akým vyberal dezertné misky a čajové lyžičky. „Karamelová. Dúfam, že máš takú rada.“

„Páni, na zmrzlinu som bola naposledy balená v ôsmom ročníku na základnej.“ Nemohla som sa prestať usmievať. „Máš pravdu, mohol som ťa radšej znovu opiť. Len neviem či by som to tvoje vyvádzanie druhý krát prežil.“ Po jeho slovách som zostala trochu zahanbená. „O čom to hovoríš?“ Spýtala som sa odmietavo. „Neboj sa, nebola to až taká pohroma. Len si z teba robím srandu.“ Stačilo pár jeho viet a tá sprostá zmrzlina, aby som vedela, že dnešok bude naozaj skvelý deň.

Sadli sme si do obývačky, každý so svojou mištičkou plnou zmrzliny a pokračovali v absurdne nevinnom rozhovore. Skutočne som mala pocit, že ten dvadsať-čosi muž s telom boha je iba výborne maskovaný stredoškolák. Tá ľahkosť s akou na mňa hovoril, neustály smiech a hlúpe témy, to všetko ma akosi ťahalo k nemu. Už dávno som sa necítila tak pohodlne a fresh.

Lyžičkou odobral kúsok z kopčeka s karamelovou príchuťou a nasmeroval ju na mňa. Hravo som pootvorila ústa a nechala ho vojsť zmrzlinou medzi moje pery. Zasmial sa pri tom a pohol rukou tak, že viac než v ústach skončilo pod mojim nosom. Inštinktívne som si zakryla ústa dlaňou a rozosmiala sa, zatiaľ čo Damián nabral ďalšie sústo. Položil misku na stolík a naklonil sa ku mne. „Prepáč, zbavím ťa toho.“ Priblížil sa celkom blízko k mojej tvári. Pomaly sa mi prisal na hornú peru, cítila som jeho studený jazyk šikovne behať tesne nad mojimi ústami. Prebehli mnou zimomriavky, možno kvôli ľadovej pochúťke, možno kvôli jeho bozku. Letmo som mu ho opätovala, keď som ucítila chlad na hrudi. Pozrela som sa dole a uvidela strategicky umiestnenú lyžičku, z ktorej zmrzlina kvapkala presne do môjho výstrihu.

„To nemyslíš vážne!“ Napomenula som ho, on sa však s radosťou presunul perami na kvapky karamelu a postupne jednu za druhou likvidoval jazykom. Po chvíľke som si bola istá, že jej tam viac nie je, on aj tak pokračoval v blúdení po mojej hrudi. Začalo mnou prechádzať nekontrolovateľné vzrušenie.

„Páči sa ti to, však?“ Pozrel sa na mňa z úrovne mojich pŕs a jednou rukou odhrnul látku kvetovanej blúzky na stranu. Na kopček tvarovaný podprsenkou nakvapkal všetko, čo zostalo na lyžičke a prudko sa vrhol na lízanie. „Bola by som rada, ak by si sa vyhol môjmu oblečeniu.“ Pošepkala som. Bolo to preňho povolenie vyzliecť ma z neho.

Odložil lyžičku, blúzku mi vyhrnul až pod krk, zvliekla som ju zo seba a položila na operadlo gauča. Chvíľu sa bezslova díval na moje prsia, stále zahalené čipkovaným spodným prádlom. Prstami prešiel po mojej šiji, pleciach, chytil mi oba prsníky naraz do dlaní a jemne stlačil. Zodvihol zrak a začal ma vášnivo bozkávať. Objal ma tak, aby mohol rozopnúť podprsenku, odhodil ju preč a ešte chvíľu sa venoval mojim perám. Nevedela som sa dočkať, kedy sa vyzlečie aj on. Miesto odhalenia svojho tela sa však opäť natiahol po misku so zmrzlinou a kúsok z nej položil pod moju kľúčnu kosť.

Prirodzene sa topila a šmýkala po mojej pokožke, vytvárala sladkú cestičku až k tmavej bradavke. Keď ju dosiahla, zavzdychala som od vzrušenia. Cítila som ako tvrdne a vystupuje. Damián neváhal a začal si zmrzlinu vychutnávať, práve z najcitlivejšieho miesta na mojej hrudi. Vzdychala som, prsty som mu zaborila do vlasov a nechala sa unášať jeho zvláštnou zábavou.

Keď skončil, dostala som príležitosť vyzliecť ho. Kus modrej látky ako opona odhalil to perfektné telo. Odvážila som sa skúsiť to čo on, nikdy by ma nenapadalo, že by mi zmrzlina chutila z niečoho viac než z vaflového kornúta. Jeho hruď však bola oveľa vzrušujúcejšia. Samému sa mu to páčilo, obaja sme však boli tak vzrušení, že sme sa rýchlo posunuli nižšie. Sukňa zo mňa zliezla takmer sama. Úzke tangá mi vyzliekol on. Roztiahol mi nohy a pripravil ďalší kúsok zmrzliny, bola už takmer úplne roztopená. Pomaly začal kvapkať na moje podbruško, nechal ma pripraviť sa to najlepšie.

Keď konečne kvapol priamo na môj pošváčik, celého môjho tela sa zmocnili kŕče. Bolo to presne na hranici príjemného s nepríjemným, presne ten bod, ktorý ma tak nečakane vzrušoval. Najskôr vybozkával moje stehná a až potom sa vrhol na zmrzlinu. Jeho jazyk robil skutočné divy, vošiel ním až do mojej dierky a vrátil sa naspäť ku klitorisu, vychutnával si ho plnými dúškami. Videla som, ako sa mu to páči a to ma vzrušilo ešte viac. Blúzku som krčila v pästi pri slastných kŕčoch prvého orgazmu.

Keď zomňa všetko poctivo zlízal, postavil sa a vyzliekol donaha. Jeho veľký úd bol už v plnej sile, nevedela som sa dočkať, keď ho v sebe ucítim. Predtým som si ale vložila do úst posledný zmrazený kúsok zmrzliny a priložila si k perám jeho tvrdý penis. Keď som ho vtiahla medzi ne, zavzdychal a zatriasol sa. Fajčila som ho až kým sa všetka zmrzlina neroztopila a moje ústa sa opäť nezohriali. Videla som jeho poriadne navreté žily a cítila, ako v nich pulzuje krv.

Prikázal mi, aby som si ľahla na zem. Prudko ma otočil na brucho, rukou vošiel pod moju panvu a jemne ju nadvihol. Roztiahol moje polovičky a konečne do mňa vošiel. Začínal pomaly, dlane mal položené na mojich pleciach a hlboko prirážal. Myslela som, že sa zbláznim. Od ďalšieho vyvrcholenia ma delili iba sekundy, bolo mi jedno, ako hlasno kričím. Mala som pocit že strácam vedomie, zatiaľ čo Damián prirážal čoraz rýchlejšie.

Vôbec som si neuvedomovala čo sa okolo mňa deje, chytil ma za vlasy, potom za krk, prehol ma úplne dozadu a dýchal na moje líce. Vzdychal mi do uška, prudko ma pustil a zavelil, aby som sa postavila na kolená. S rovnakou chuťou s akou som jedla zmrzlinu som sa vrhla na jeho penis a poslušne prehltla poriadnu dávku semena. Pochválil ma úsmevom a navrhol spoločnú sprchu.

Skúste sa porozprávať s niekým na erotickej zoznamke, čo najzvláštnejšie v posteli vyskúšali. Alebo vymyslite niečo nové spolu, na experimenty predsa nikdy nie je neskoro.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.