Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Hlboké a nekonečne krásne orgazmy

19.november 2019
Hlboké a nekonečne krásne orgazmy

Vonku mrzne až praští a ja sa vydávam na víkendový horský výlet. Slnko slabo presvitá medzi mrakmi, ktoré sa prevaľujú nad horami týčiacimi sa vysoko k nebu. Pomaly prichádzam k známemu zrubu a teším sa, až sa rozhorí oheň v krbe a ja si doprajem horúci čaj so svojím priateľom.

Sedím na vlnenej prikrývke a usrkávam tu skoro ešte bublajúcu tekutinu prevoňanú mätou. V krbe príjemne praskajú polená a oheň nádherne hreje, ako žeravé slnko v sparnom lete. Oknom je vidieť biely sneh, ktorý sa blyští, akoby ho niekto posypal strieborným prachom. Nechávam sa unášať tou nádherou zo všetkých strán a trpezlivo čakám až môj drahý dorazí do tejto vyhriatej miestnosti.

Ani nepostrehnem cvaknutie kľučky, keď v tom mi ktosi položí ruku na plece. Ľaknutie vystrieda úžas nad tou postavou čo stojí za mojím chrbtom: "Si to ty?" Pýtam sa, pretože mi prítmie v zrube nedovoľuje rozpoznať tvár tej osoby, ktorá, akoby zo strachu, ustúpi o pár krokov späť. "Asi nie som, ale zablúdil som a videl som oknom horiaci oheň v krbe, tak ťa idem poprosiť, či by som sa nemohol trochu zohriať." Ten hlboký mužský hlas mi veľmi imponoval a ja som súhlasila a pozvala muža, aby si prisadol.

Popíjame čaj a rozhovor sa rozhorel do veselého rozprávania historiek zo života. Dočista som zabudla na svojho priateľa, ktorý zrejme urobil to isté. Navrhujem okoreniť našu veselú debatu fľašou vína, mlčky prikývneš a zamkneš mi ústa bozkom, tak nekonečne dlhým, že môžem sotva dýchať. Začína mi byť zima, položím sa na vlnenú prikrývku, ktorá iste tuší, že sa na nej odohrá milostný dej bez prestávok a pomocníka. Túžiš spoznať moje telo do posledného detailu, žiadostivo a napriek tomu pomaly, ma vyzliekaš.

Moje krajkové spodné prádlo, ťa dráždi až sa ti tají dych. Tvoje bozky neberú konca, bozkávaš ma na krku a hladíš vo vlasoch. V krbe dohorieva posledné drevo a v komíne spieva meluzína svoju zvláštnu a nekonečnú melódiu. Tvoje ruky skĺzajú na moje prsia. Ľahko svojim jazykom prechádzaš po bradavkách, ktoré okamžite stuhnú. Už som celá rozpálená napriek mrazu, ktorý panuje vonku. Na tvojom tele hrá každý sval a tvoj mohutný penis ma pozýva k žeravému láskaniu.

Erotická povídka Hluboké a nekonečné orgasmy

Olizujem tí špičkou jazyka tvrdý žaluď a ty ma otočíš mojím lonom k ??sebe. Tvoj mrštný jazýček hľadá kúsok po kúsku cestu až k mojej jaskynke, ktorá ti svojou vlhkosťou jednoznačne dáva najavo obrovské vzrušenie, aké vo mne panuje. Mazlíš sa s mojou hladko vyholenou mušličky, dych sa ti zrýchľuje a vlna rozkoši nepozná medze. Divoko sajem a tlačím tvoje mohutné mužstvo, túžim ho cítiť hlboko medzi stehnami. Pomaly cítim chvenie v bruchu, to, ako sa blíži orgazmus, ktorý naberie rýchlosť padajúcej lavíny. Zmietam sa v tom úžasnom a nevypočítateľnom kŕči, tvoj jazýček je tak vytrvalý, že moja jaskynka už nevydržala čakať.

Kričím rozkošou a tvoje pery sú zaplavené prívalom sladkej šťavy, ktorej sa nemôžeš nabažiť. Otočíš ma na brucho, moja jaskynka je do široka otvorená a pripravená prijať tvoj tvrdý penis. Stonám a vzdychám tak nahlas, až prehluším vietor vonku. Pomaly a nežne do mňa vnikáš, prsia sa mi pohupujú v rytme pohybov, jeden orgazmus strieda ďalší a moja jaskynka zviera tak pevne tvoj úd že čoskoro aj ty vnímaš príznaky vyvrcholenia. Cítim, ako mi stúpa krv do hlavy a spánky mi pulzujú tak divoko, až sa celá trasiem.

Tvoj penis naráža až na samé dno mojej kundičky a tvoje prsty mi neprestávajú dráždiť lesklý a stvrdnutý klitoris. Tak búrlivo sa staráš o moju dierku, že mám pocit, akoby som každú chvíľu mala zošalieť slasťou. Vezmem si tvoj úd do úst a niekoľko okamihov na to lačne hltám tú božskú tekutinu, ktorá neberie konca. Všetky svaly sa ti napnú na prasknutie, až sa ti zatmie pred očami a cítiš tú rozkoš, ktorá sa vlieva do celého tela. A ktorá tak neuveriteľne hreje a zároveň mrazí.

Ležíme vedľa seba, spokojne oddychujeme a láskame si vzájomne svoje vyčerpané, sexom prevoňané, telá. Prehrávam si v myšlienkach každý okamih milovania ako film a čakám, až naberieme silu na ďalšie hlboké a nekonečne krásne orgazmy.

Úžasné orgazmy počas blížiacej sa zimy si môžete užívať aj vy! Stačí, keď sa zaregistrujete na online erotickú zoznamku a nájdete si tam partnera na sex.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.