Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Fisting prvýkrát

18.január 2022
Fisting prvýkrát

Volala sa Barbora. Bola šťastne vydatá za, ako sama hovorila, najlepšieho chlapa na svete a mala jedno malé dieťa. S manželom sa milovali nie úplne často, ale to jej veľmi nevadilo – rovnako toho mala s prácou a starostlivosťou o rodinu väčšinou plné zuby a na sex neostávala nálada. Nikto by do nej nepovedal, že sa pomerne často oddáva sexuálnemu fantazírovaniu – a predsa áno.

V jej fantáziách bol jej sexuálnym partnerom muž s nerealisticky silným údom, ktorý do nej vnikal až to takmer bolelo. Držal ju zozadu, alebo ležala na kraji postele a on kľačal pred ňou, vyplňoval ju svojim penisom, silne prirážal a ona balansovala na hranici medzi bolesťou s šialeným vzrušením, hladná po orgazme.

Vedela, že to je nerealistické, muž zo snov bol mimo ľudskej proporcie. Tieto sny pochopiteľne manželovi neoznámila. Občas, keď bola sama doma a mala chvíľku pre seba, zabrúsila na porno stránky a masturbovala. Keď narazila na prvé video s fistingom, úplne ho zhltla. Ďalej hľadala videá, kde mužská ruka (lesbické scény ju nevzrušovali) preniká celá, až po zápästie do ženskej vagíny a žena balansuje presne na tom rozhraní medzi bolesťou a vzrušením, o ktorom sama snívala. Raz to naznačila manželovi, rozprávala mu o svojej túžbe po absolútnom naplnení a miernej bolesti, ale on sa tváril trochu podivne. Bolo poznať, že toto ho naozaj nerajcuje.

Barbora sa teda zmierila s tým, že o podobných zážitkoch bude musieť naďalej len snívať. Raz, keď bola zase sama a brúsila po internete, narazila na erotickú zoznamku a na inzerát muža, ktorý hľadal ženu na hrátky presne také, o akých ona snívala – fisting a ďalšie, ako stimulácia ženského prirodzenia pod tlakom. Aj napriek veľmi zlému svedomiu na inzerát odpísala. Ukázalo sa, že onen muž je tiež ženatý, svoju ženu miluje, ale aj pre ňu sú podobné hrátky tabu. Chce niekoho len na hranie, nestojí ani o klasickú súlož. Po výmene niekoľkých emailov sa ukázalo, že v podstate chcú to isté, podľa fotografie si boli sympatickí.

Dali si schôdzku v kaviarni. Prišla o 5 minút neskôr ako bol dohodnutý čas, chcela sa vyhnúť tomu, že bude nervózne čakať pri stolíku. Už tam bol. Keď ju uvidel, vstal, aby ju pozdravil. Polialo ju horúco - meral asi 2 metre a celý bol taký veľký. Pozrela sa mu na ruky - a sakra - boli ako lopaty. Keď prekonali počiatočnú nervozitu, začali sa rozprávať o všetkom možnom - o filmoch, o cestovaní, o muzike... A bolo jasné, že sú si sympatickí a sedia si. V priebehu rozhovoru sa Barbora stále pokradme pozerala na jeho ruky - to sa TAM predsa nemôže vojsť! Hoci v ten deň o sexe vôbec nehovorili, pri rozlúčení obaja súhlasili, že sa nabudúce stretnú v súkromí a pustia sa do realizácie svojich snov. Opäť zdôraznili, že nechcú narúšať rodinné väzby.

Večer pred schôdzkou sa Barbora dôkladne osprchovala a oholila. Bola strašne vzrušená a zároveň mala zlé svedomie voči manželovi – toľko ho milovala. Pritúlila sa k nemu pod dekou a pomilovali sa. Bolo to pekné, bol veľmi šikovný a vedel, ako ju priviesť k orgazmu. Hovorila si, prečo len nemôže splniť svoje erotické sny s ním... Ale jednoducho na to nebol. Zišli sa na nároží a spoločne sa odobrali do súkromia hotelovej izby. V izbe Barbora stála celá nesvoja, červenala sa a vôbec nevedela, čo má robiť. On bol úplne v pohode, díval sa na ňu a usmieval sa, zjavne bol zbehlejší. "No tak sa vyzleč, chceš najskôr masáž?” Rada prijala. "Prosím, keby bolo niečo príliš a nepríjemne bolelo, povedz mi to." Nervózne pokývala hlavou a nahá si ľahla na brucho a čakala, čo bude.

On si nalial do dlaní olej a začal jej masírovať chrbát a ramená. To bolo príjemné, takmer zabudla, čo má nasledovať, a uvoľnila sa. Prestala myslieť na to, že za chvíľu ukáže svoje pohlavie cudziemu mužovi. Od chrbta prešiel k zadočku a stehnám, masíroval ju dôkladne, občas prešiel konečník a veľmi letmo, akoby mimochodom, sa dotkol jej pohlavia. Vrnela a bolo jej pekne. "Otoč sa.” Nesmelo sa otočila. Začal jej masírovať ramená, prešiel na hruď, potom stehná a nakoniec sa vrátil k prsiam a bruchu. Dlho krúživými pohybmi masíroval prsia a občas na niekoľko sekúnd stisol bradavku. To ju vzrušovalo.

Erotická poviedka Fisting prvýkrát

Potom hladil brucho a začal zachádzať k lonu. Teraz už to nebolo mimochodom, ale systematicky, vedel ako dotyky dávkovať, aby bola stále v napätom očakávaní, čo príde. Keď jej doširoka roztvoril nohy, a usadil sa medzi ne, ani jej to neprišlo nepatričné. Kolená podložil vankúšom a jej hlava bola mierne zaklonená na okraji postele. Teraz jej už veľmi sústredene hladil v otvorenom lone a masíroval klitoris. Presne odhadol moment, kedy už bola silne vzrušená a chcela mať niečo vo vnútri. Vsunul jej prst do vagíny a začal masírovať jej steny. O chvíľu pribudol ďalší prst a po chvíli aj 2 prsty druhej ruky a začali jej pošvu jemne rozťahovať. Začala zase myslieť na jeho VEĽKÉ ruky. Tentokrát nie so strachom, ale so silným vzrušením.

Zrazu sa jednou rukou prestal venovať jej rozkroku, prešiel cez naolejované brucho a silne jej stisol bradavku až vykríkla prekvapením a bolesťou - tá bolesť ju vzrušovala ešte viac. Potom sa ruka presunula ku klitorisu a začala ho jemne dráždiť, zatiaľ čo druhá ruka ďalej spracovávala jej vagínu. Mala zaklonenú hlavu, takže nevidela, čo robí, ale cítila, že je už veľmi plná jeho prstov. Cítila ale, že sa tam zmestí aj viac. Doteraz len celkom ticho ležala a sústredila sa na jeho dotyky. Jej dych sa ale čím ďalej tým viac zrýchľoval a občas vydala ston. Prestal sa venovať klitorisu a plne sa sústredil iba na jej vagínu. Jedna ruka ju čím ďalej tým viac rozťahovala, druhá masírovala a urovnávala pošvový vchod, aby nedošlo k zraneniu.

Začala sa na klitorise hladkať sama a jej vzrušenie sa začalo neúmerne stupňovať. S prestávkami sa hladkala a držala vzrušenia na kontrolovateľnej hranici, aby nedosiahla orgazmus príliš skoro. Cítila jeho ruku, ako ju čím ďalej tým viac napĺňa. Tlačila sa do jej vlhkého lona, ​​ktoré sa napínalo. Občas ruku vysunul, premasíroval steny vagíny a potom ruku zase pomaly zasunul tak hlboko, ako to bolo v tej chvíli možné. Začalo to mierne bolieť, ale on neprestával v pomalých, masírujúcich krúživých pohyboch a ona cítila, že s každým pohybom sa ruka zasúva o zlomok milimetra hlbšie. Občas ju bolestivo štipol do bradavky a pri tej príležitosti zasunul ruku ešte o niečo hlbšie. Tušila, že už má v sebe všetkých 5 prstov, ale ruka sa ešte nedostala cez najširšie miesto – kĺb palca.

Zhlboka dýchala, točila sa jej hlava. S prestávkami si hladkala klitoris. Bolesť silnela a s ňou aj vzrušenie. Ležala a snažila sa to rozdýchávať hlbokými nádychmi. Už si myslela, že ho bude musieť zastaviť, že už to ďalej nepôjde, keď tlmene vykríkla a zacítila, ako ruka vkĺzla do jej lona a pošvový vchod objíma zápästie. Takmer jej to vyrazilo dych a mala dojem, že na okamih stratila vedomie. Chvíľu čakal a potom zovrel ruku v päsť a začal s ňou zvoľna pohybovať. V tej chvíli už bola Barbora úplne mimo. Vzdychala, hlboko a rýchlo dýchala, začínala sa triasť. Nevedela, ako dlho to trvalo. Jeho ruka zrýchľovala pohyby a jemne pridávala na razantnosti, ona si hladkala klitoris a dostávala sa ďalej a ďalej do nepoznaných dimenzií vzrušenia. Orgazmus bol veľmi silný, uspokojujúci, cítila ho v celom tele. S poslednou orgazmickou kŕčou ruku vybral z jej lona. Barbora ležala, oddychovala, a snažila sa pozbierať úlomky vedomia späť do uceleného obrazca. Pozrela sa naňho. Usmieval sa a zrýchlene dýchal. "To bolo... neopísateľné,” vypadlo z nej.

Obliekli sa a rozlúčili. Barbora sa ponáhľala domov a premýšľala, ako veľmi tento zážitok ovplyvní jej vzťah s manželom. Zmyslela si, že sa ešte raz pokúsi v manželovi zapáliť záujem o podobné hrátky.

Svoje fantázie si môžete aj v novom roku plniť vďaka našej bezpečnej internetovej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.