Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Filmová noc osamote

7.september 2020
Filmová noc osamote

Keď manželka odíde na služobnú cestu a ja zostanem sám doma, neznamená to, že poľavíme vo svojej sexuálnej aktivite. Prezlečiem posteľ do čistej obliečky tak, ako to mám rád, dám na stolík flašku vína, nejaké pochutiny, pripravím si erotické pomôcky, nastavím kameru, zhasnem svetlo a zapálim sviečky.

Keď mám všetko pripravené idem do kúpeľne umyť a upraviť svoje telo, už vo vani plnej voňavej peny pri pomyslení na dnešný večer sa mi postaví môj obor, je to skutočne macík, mám problémy ho udržať, a skrotiť ešte pred začatím krásneho večera. Po kúpeli na mokré telo beriem župan, a idem do izby, nalejem si pohárik a pri sviečkach premýšľam o dnešnom večeri. Vyzliekam si župan, púšťam kameru a líham na čistú posteľ, rukou si prechádzam po nahom opálenom tele prstami masírujem bradavky a vzrušením mi tvrdne penis. Moje ruky opúšťajú bradavky a venujú sa už úplne tvrdému penisu, jednou rukou sťahujem predkožku druhou masírujem vrecúško s guľami. Prestávam masírovať gule, a začínam sťahovať kožičku na penise hore dolu, pridávam na rýchlosti, no proste masturbujem, keď cítim, že sa blíži vyvrcholenie, prestávam, a nechám svoj úd ľahko zvädnúť.

Pri myšlienke na manželkinu mušličku a na jej šukanie, natieram si obra lubrikačným gélom, tlačím rukami penis, prevraciam sa na bok a pohyby panvy súložia do stlačené ruky pri tom špičkou žaluďa narážam na matrac a strašne moc mi to pripomína mušličku. Už, už musím prestať, aby som nevystriekol semeno, veď som ešte len na začiatku. Líham si na chrbát dávam si na žaluď gél, preťahuje kožičku a rozotieram gél po celom penise, dlaňou dráždim penis, tlačím ho na podbruško a prevaľujem s ním doprava, doľava pritom, ako sa odhalený žaluď trie o kožu, sa mi stoporí a tvrdne obr.

Cítim, že sa už semeno derie von, ale ešte to držím a prestávam, nechám úd zvädnúť, ale len na chvíľku, opäť ho beriem do ruky, začínam pomalými pohybmi hore dole, zrýchľujem a opäť spomaľujem, to opakujem niekoľkokrát dokola, zrýchľujem ťahy... cítim, ako mi stúpa adrenalín v tele, snažím sa ešte všetko zadržať, ale cítim že to nepôjde, zrýchľujem pohyb ruky a zvyšujem tlak na penis. Nezadržateľne sa to blíži, už cítim, ako mi pulzuje krv v penise, a príjemný tlak v podbrušku prezrádza, že sa to už blíži. Smeruje penis podľa tela smerom hore a za stáleho honenia vystrekuje horúce semeno na svoje telo, prvé výstreky sú tak mohutné, že ma semeno zasahuje do tváre a steká do úst, stále strieka, až mám horúce jazierko semena na brušku, zateká aj do pupku a stále to ide ďalej z môjho údu. Nechávam penis penisom a rozotieram si semeno po tele, je to príjemné a krásne, pri roztieraní narážam na bradavky, a pretože ma to vzrušuje, začínam ich masírovať, reakcia môjho zvädnutého mužstva ale neprichádza, dávam telu odpočinúť a nalievam si pohárik vína.

Filmová noc o samotě

Po krátkej relaxácii líham na lôžko, začínam si masírovať penis, druhou rukou mačkám gule, ale úd štrajkuje, beriem štipce so závažím, čo má manželka na bradavky svojich prsníkov, a pripínam si ich na svoje bradavky. Zo začiatku to trochu bolí, ale po chvíli ma to slastne vzrušuje. Pri pohľade na penis vidím že stúpa a tvrdne, začínam pomalými pohybmi sťahovať predkožku, dávam gél a rozotierajm po celom penise, ten tvrdne, zovretou rukou ho masírujem až do úplnej tvrdosti. Keď sa týči nahor, povoľujem zovretie, rozťahujem prsty beriem úd medzi prostredník a prstenník a pohybmi hore dole sa privádzam k extáze, tlačím prsty k sebe a drvím svoj penis.

Cítim ale, že to chce niečo pridať, preto si požičiavam manželkin vibrátor, poriadne ho gélujem a už s ním smerujem k svojmu zadočku, chvíľu s ním len krúžim pri vstupe a cítim, ako ma to vzrušuje, penis je tvrdý ako skala, celý sa chvejem slasťou. Potom opatrne zasúvam vibrátor, je to skvelé, niekoľko pohybov vibrátorom a je tam ako v kundičke. Nechávam ho zasunutý a pridávam na vibráciách až to už nejde, teraz ma šuká vibrátor do zadočku a ja sa môžem venovať svojmu obrovi, ten je vzrušený novou praktikou a trčí k stropu.

Beriem ho do ruky a hrám sa s kožou, občas druhou rukou brnknem do závažia na bradavkách, stlačím gule a začínam si honiť penis, pretože vibrátor v anále ide naplno, tak pridávam aj na rýchlosti rúk pri honení, zapierajú sa koncom vibrátora o posteľ a pohybmi panvy hore dole sa šukám vibrátorom do zadočku. Je to slasť a za súčastného honenia penisu striekam mohutný prúd semena okolo seba, vibrátor vytláčam zo zadočku, jednou rukou dávam dole z bradaviek závažíčka, druhou stále pracujem na penise, preťahujem predkožku cez žaluď, a vystrekujem posledné kvapôčky semena. Som príjemne unavený, dávam si pohárik, púšťam si záznam svojho vyčíňania na monitor a zaspávam.

So svojimi natočenými intímnymi chvíľkami sa môžete pochváliť aj niekomu na sex zoznamke, ak budete chcie

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.