Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Erotická rozcvička pred zápasom

27.jún 2017
Erotická rozcvička pred zápasom

Tréner sa s príchodom jari začínal snažiť viac a viac. Prípravné tréningy boli pre všetkých povinné, nároky na naše výkony priam absurdné a voľný čas sme už prakticky nemali. Ten chlap bol ozajstný magor, celú zimu na nás kašľal a pred začiatkom sezóny pritvrdil na maximum. Obnoviť kondičku a majstrovať všemožné taktiky bolo tento rok ešte ťažšie než pred tým.

Kvôli novému družstvu mladších žiakov muselo vedieť zmeniť všetky rozvrhy. Prvý mesiac v tom bol totálny chaos, napokon sa veci ustálili tak, že sobotný tréning našej skupiny sa z časti prelínal so skupinou junioriek. Kontraproduktívnosť stranou, chalani mali vážnu radosť. Koho by netešil pohľad na mladé, šikovné dievčatá pobehujúce po palubovke? Spoluhráči ich naháňali viac než loptu zatiaľ čo ja som sa držal svojho plánu – aspoň niečo vo futbale dokázať.

Darilo sa mi to dostatočne dlho. Chlapci sa predbiehali v tom, kto ich opichá najviac. Po pár týždňoch sa za víťaza bezkonkurenčne považoval jediný, ktorému nejaká skočila do postele. Bolo to vtipné a úbohé zároveň, musím však priznať, že som mu tak trochu závidel. Jeho nová „priateľka“ patrila medzi tie najkrajšie.

Opäť klasický víkend, do haly som prišiel ako obvykle, šatňa však bola zamknutá a vrátnik v nedohľadne. Miesto státia na chodbe som sa rozhodol počkať na tribúne. Juniorky boli v polovici tréningu, všetky poriadne rozohnené, vzduchom lietali výkriky hnevu a karhanie od trénera. Ten ich nebol o nič milší než náš. Sledoval som ich niekoľko minút, v zápale hry si ma vôbec nevšímali. Až po odpískaní krátkej prestávky kvôli trénerovmu telefonátu sa jedna z nich vybrala mojim smerom.

Až keď natiahla ruku k fľaši s vodou, ktorá bola položená tesne vedľa mňa, došlo mi že si jej príchod nemám brať osobne. Keď som ju tu už mal, neváhal som a prihovoril sa jej. Volala sa Lujza, výškou ma takmer dobiehala a ani voľný dres nedokázal zamaskovať jej prednosti. Rozprávali sme sa skutočne len chvíľu, vôbec však nevyzerala, že by jej to prekážalo. Práve naopak, na palubovku sa vrátila až po napomenutí od trénera a aj to s ľútostivým úsmevom namiereným presne na mňa.

Niekoľko ďalších víkendov sme sa pozdravili pohľadom či prehodili pár viet, ak bol čas. V jednom rozhovore spomenula zápas s klubom v susednom meste, na ktorý sa hrozne tešila. Až neskôr mi doplo, že v ten deň hráme na rovnakom mieste aj my. Do autobusu sme v to ráno nasadli spoločne. Organizácia zápasu nebola na najlepšej úrovni a po príchode sme zistili, že dievčatá hrajú až neskoro popoludní. My sme mali tiež dobré dve hodiny čas, tréner sa nás snažil udržať po kope, postupne sa však všetci rozliezli do bufetu či úplne odišli zo športovej haly. Bol som už medzi poslednými, kto čakal na nejaké oficiálne pokyny, nakoniec to však vzdal aj tréner a zveril mi kľúče od šatne, že sa tam všetci stretneme pol hodinu pred zápasom.

Lujza sa za ten čas vyparila, ako naschvál som na ňu narazil až cestou do šatne. Skontroloval som, či číslo na kľúči sedí s číslom na dverách miestnosti a vošiel dnu. Trvalo len pár sekúnd, kým sa votrela za mnou. „Nemyslím, že máme spoločnú šatňu.“ Napomenul som ju s hravým úsmevom. „To asi nie, ale mám ešte veľa času a nechce sa mi túlať po meste. Dúfam že ti nebude vadiť, ak tu budem chvíľu s tebou.“ „Tréner ťa vyhodí.“ Snažil som sa prísť s akoukoľvek výhovorkou, len aby mi dala pokoj. Naozaj som na ňu práve nemal náladu. „Nevyhodí, ak sa tu zamkneme a budeme potichu.“ Nastavila predo mňa svoju dlaň, aby som jej podal kľúče. Vedel som, že z toho môžem mať problémy, napokon som však súhlasil.

Len čo sme mali zabezpečené súkromie, sadla si ku mne a vyzliekla si mikinu. Obtiahnuté tričko mi dávalo nenápadné nápovedy o tom, ako vyzerá jej telo. Skutočne sa bolo na čo pozerať. „Asi by bola škoda nevyužiť takúto príležitosť.“ Prisunula sa ešte bližšie ku mne. „Neviem, o čom hovoríš.“ Venoval som jej nepríjemný pohľad, no nepomohlo to. Prudko sa ku mne naklonila a začala ma vášnivo bozkávať.

Chvíľu som odolával, napokon som sa však nechal jej perami úplne pohltiť. Pretláčali sme sa jazykmi a začali sa navzájom obchytkávať, Lujza bez hanby prešla po mojej hrudi a skončila až v rozkroku. Cez tepláky nemala problém nahmatať moju pýchu. Keď som konečne rezignoval, prikázal som jej vyzliecť si tričko. S podprsenkou som jej pomohol rád, len čo bola od pása nahor nahá, vrhol som sa na jej veľké prsia. Bozkával som ich, hral som sa s jej bradavkami a sledoval, ako pomaly rastú a tvrdnú.

Lujza vzdychala ako besná, a to sa ešte nič nedialo. V živote sa mi nestalo, aby žena takto vyvádzala pri obyčajnej predohre. Prestal som, nechal ju, nech si vyzlečie aj zvyšné kusy oblečenia a pre istotu som jej okamžite umlčal rukou. Naslinenými prstami som začal dráždiť jej mušličku, dvomi som vrážal hlboko dovnútra a pokračoval v lízaní jej tvrdých bradaviek. Aj napriek dlani na ústach z nej vychádzali hlasné zvuky. Musel som ju utíšiť inak, stiahol som si tepláky do polovice stehien a zatlačil jej hlavu k svojmu penisu.

Naozaj vedela čo sa mi páči, rýchlo si ho postavila šikovnými pohybmi rukou a potom začala fajčiť. Jej jazyk sa motal okolo môjho vtáka v tých najrôznejších intervaloch, už som pomaly začal cítiť prichádzajúci výstrek, musel som ju zastaviť. Vstal som, Lujza jednu nohu vyložila na gauč a rukami sa oprela o stenu. Vošiel som do nej zozadu a začal ju šukať ako o život. Niekoľko krát som ju musel napomenúť, aby bola potichu, že nás niekto nájde.

Nakladal som jej fakt poriadne, keď som už prestával vládať, chytil som ju jednou rukou za stehno a druhou za pás. Prirážal som ju k svojmu tvrdému penisu, cítil som, ako mi po guliach tečie jej šťavička. „Už ma to takto bolí.“ Otočila sa na mňa a povedala neisto. Vyšiel som z nej a pohodlne sa usadil. „Je to na tebe, rob čo chceš.“ Výzvu prijala a vysadla na mňa, chvíľu sa pičkou šúchala o môjho tvrdého kamaráta a hrýzla mi pery. Opäť ho vložila do seba a začala jazdiť, nenásytne na mne poskakovala a šepkala, ako sa jej to páči.

Po chvíli sa urobila, nahlas pritom zamraučala a celá zadýchaná sa zvalila na moju hruď. Vedel som, že by ma nevládala dokončiť, tak som ju zvalil na gauč a pichal ju v obyčajnom misionárovi. Bola to nuda ale tempo som mohol opäť určovať ja. Po pár minútach som opäť cítil silné napätie, penis mi poriadne pulzoval a ona ma v sebe zovrela najsilnejšie, ako mohla. Už len pár zasunutí, vyšiel som z nej a postavil sa pri jej tváričku. Urobil som sa skôr, než pochopila o čo ide.

V polovici dávky môjho semena odvrátila tvár na bok a snažila sa postaviť sa, bolo však príliš neskoro a poriadna nálož skončila na jej tvári. Možno by to nemusela mať vo vlasoch, keby sa tak nemykala. Vlastne by to bolo úplne jedno. Tepláky som si vytiahol na pôvodné miesto a rýchlo odišiel zo šatne. Ani som si nevšimol, koľko času som doslova prejebal, celý môj tím už čakal pred šatňou. Videli ju, ako odtiaľ vychádza a mali samozrejmé komentáre. Zápas sme napokon vyhrali. Musím uznať, že sa mi naozaj darilo, keď som takto pekne vypustil paru. Podobné rozcvičky by som uvítal aj častejšie.

Nemusíte sa hlásiť do športových tímov, aby ste si užili poriadny sex. Stačí sa pozrieť na erotickú zoznamku.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.