Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dvaja sú málo, sex v troch je lepší

23.december 2021
Dvaja sú málo, sex v troch je lepší

Martina s Petrom šli do klubu, ostatne ako každý piatok. Brali to ako víkendový rituál a každý piatok sa tešili na svojich priateľov. V klube bolo veselo a noc sa rýchlo priblížila. Pri okne pri stole sedel mladý muž a Martina sa pristihla, ako na neho čo chvíľu pozerá.

Ich pohľady sa stretli a obaja sa tomu museli smiať. Peter a Martina si k nemu prisadli a začali sa spolu baviť. Zistili, že si rozumejú a že by nebolo márne tento večer predĺžiť a zájsť si ešte niekam na kávu, možno aj na niečo ostrejšie. Obišli niekoľko barov, ale všade už zatvárali. Tak ideme k nám, rozhodla Martina a Peter bol rád, že už ho nikam inam nikto nebude vláčiť. Dorazili do bytu, posadili sa v obývačke a Peter doniesol poháre na víno. Vôbec sa neprestávali baviť a Martina sa pristihla, ako myslí na Mirka. Myslí. Predstavuje si. Sex?

Mirek sa jej už od prvého pohľadu páčil, akoby tam niečo preskočilo. Nie láska. Skôr chtíč. Absolútny chtíč. Ani nevedela prečo, nechápala, čo ju k nemu tak priťahuje, že by sa nebránila ísť s ním do postele. Len sa bála, skôr si myslela, že je to zase len jej dojem a on, Mirko, si asi myslí len niečo o tom, ako je sranda a tým to končí. Zvláštne, že by som sa mu páčila? Pomyslela si, keď ju Mirko len tak letmo pohladil po dlani. Nenápadne, aby snáď Peter nevidel, ale tá nenápadnosť ich oboch hrozne vzrušila. Martina začala konať. "Nechceš si to s nami dať v troch?" Peter skoprnel, Mirko akoby zamrzol, ale potom sa začal Peter smiať a s úsmevom v tvári povedal: "Tak na toto som čakal, miláčik, ty si jednoducho hrozná," otočil sa k nej a dal jej tak nádherný bozk, že Martine okamžite prešiel mráz po chrbte. Mirko sa na nich pozeral a cítil, ako sa jeho telo chveje vzrušením. Bola tak krásna, tak mladá a tak atraktívna. Martina sa rozhodla, že ich nemôže nechať tak sedieť a že je potrebné ich trošičku rozpáliť. Aj keď sa zdalo, že na to stačí veľmi málo.

Odišla do kúpeľne a išla sa osprchovať. Ako zacítila kvapky vody na svojom tele a predstavila si Mirka s Petrom, celá sa otriasla. Nie zimou, ale ukrutnou túžbou po priazni dvoch nádherných mužov. Hmmm, toto mi dlho chýbalo, pomyslela si a musela sa okríknuť, inak by si to bývala v tej sprche urobila. Chcela si to nechať iba pre nich. Vrátila sa do izby a páni sa nestačili čudovať. Martina mala na sebe čierne pančuchy s čipkou, čierne nohavičky, čo nádherne dokresľovali jej zaguľatený zadoček a podprsenku, z ktorej nápadne-nenápadne vykukovali dve malé prsia. Položila nohu na sedačku a zvodne provokovala. Mirko nechápal, čo sa to deje, keď sa Martina otočila a vystrčila na nich svoj zadoček.

Dobre vedela, že toto odzbrojí snáď každého muža a dobre vedela, prečo to robí. Jasne tým dala najavo, čo sa dnes bude chcieť. Análik. Niekoľkokrát. Tajne totiž dúfala, že Mirko nemá penis takých rozmerov ako Peter a tým pádom to pôjde skvele a ona si zase po dlhej dobe užije prestriedanie oboch dierok. Som tak sebecká! Vynadala si, ale rýchlo tú myšlienku zaplašila. Oni jej aj tak nedali šancu nad niečím premýšľať. Vrhli sa na ňu štyri ruky a začali ju hladkať. Po polovičkách, jednu po druhej, po dierke, po jednej a potom po druhej a zase späť. "Počkaj zlato, vezmem si na teba hračky," povedal Peter a zdvihol sa. Zatiaľ mi ju postráž Mirko, otočil sa ešte, ale pochopil, že to snáď ani hovoriť nemusel. Keď sa vrátil s fľaštičkou voňavého gélu a tromi vibrátormi, Mirko už bol vyzlečený. Peter svoje oblečenie odhodil vo vedľajšej miestnosti, a tak jediný, kto mal ešte niečo na sebe, bola Martina. "To sa musí napraviť," povedal Peter nahlas a ešte dodal: "Len tie pančuchy ti necháme, si v nich taká krásna." Martina nič nehovorila, len počúvala ich nápady, ktoré ju tak veľmi vzrušovali.

Erotická poviedka Dvaja sú málo, sex v troch je lepší

"Otoč sa láska," Martina poslúchla. "Zlož si podprsenku." Opäť poslúchla a už sa v nej začínala variť krv. Mirko zašiel prstami pod nohavičky a pošimral jej kundičku. Bola neuveriteľne mokrá a nohavičky celé premočené jej voňavou a sladkou šťavou. Vzal nohavičky za okraje a obratne ich vyzliekol. Martina celý čas hladkala jeho penis, bozkávala Petra a trela mu bradavky, tak veľmi ju vzrušovalo, keď sa môže hrať s mužským hrudníkom. A k tomu má dnes k dispozícii ešte jeden penis. Skoro sa jej z toho točila hlava. Nie skoro. Točila sa. A veľmi. Musela si ľahnúť na posteľ, čo bola pod oknom. Obaja sa k nej priblížili a znova tie štyri ruky hľadali miesta, ktoré dokážu ženu vyburcovať. Martina zavrela oči a nechala po sebe stekať gél.

Niekto jej roztiahol nohy. Jej lasturka sa leskla pod gélom a bola pripravená na všetko. Izbou sa rozozvučal prvý vibrátor a Martina čakala, čo bude ďalej. Klitoris sa zväčšil chtíčom a Peter presne vedel, čo urobiť. Jazykom pohladil kundičku a vibrátor položil na ten okúzľujúci pahorok. Ja sa zbláznim.... Kŕč a výbuch, krik a napätie svalov. Tak rýchle to bolo. Martina sa prestala ovládať a rukami si zašla priamo do kundičky. Obaja muži sa na ňu pozerali a pomáhali jej prežiť ten orgazmus. Masírovali jej bradavky, bozkávali ju na krku, na stehnách, vo vlasoch. Všade. Chceli sa s ňou hrať snáď celú noc. Peter Martinu obrátil a tá si kľakla a znova na nich vystrčila zadoček. Vyzerala nádherne. Vedela, čo chce a ako to docieliť. Stačilo iba povedať. "Chcem vás oboch... naraz. Hneď!" Teraz rozkazovala zase ona. Karty boli rozdané. Stačilo sa iba pozrieť, kto kam môže. Mirek zaboril hlavu medzi tie belostné polovičky a Peter si ľahol pod Martinu a olizoval jej dierku. Martina zacítila jeden prst v zadočku a slastne zavrnela. "Hmmm....ešte....neprestávaj." Obaja ju dráždili a pripravovali ju na ďalšiu cestu slasti. Toto nemohla dlho vydržať, nechcela sa už nechávať ďalej napínať.

Otočila sa a ľahla si na Petra. Venovala mu niekoľko bozkov a nechala si hladkať zadoček od Mirka. Potom sa natočila k nemu a urobila to isté. Dlhý, sladký bozk a rukou zmerala jeho penis. Po chvíľke maznania vzala Petrovu pýchu do ruky, pretiahla mu kožičku a nasmerovala ho do svojej prvej dierky. Pomaly sa uvoľnila a nabodávala sa naňho. Párkrát sa zhúpla v bokoch a potom sa na Petra položila, tak, aby Mirko mohol bez problémov do jej druhej dierky. Ten nezaváhal. Ešte olízal ten krásnu zadok a jeho žaluď sa ocitol na samom okraji dierky. Martina sa prestala hýbať. Nechala v sebe Petra a tešila sa na ten prvý úžasný pocit, kedy Mirko bude prenikať. Viac sa predklonila a len ticho vzdychala. Potom už nevedela nič.

Boli v nej obaja a ona sa divoko pohupovala proti nim. Začínala kričať. Peter sa hral s bradavkami, Martina ho hrýzla vzrušením do krku a Mirko ju držal za bokmi a sem tam ju nežne potľapkal po zadočku. Nedalo sa to vydržať, nikto to nemohol dlho vydržať. Obaja muži začínali striedavo vzdychať a dopĺňali tak krik Martiny. Peter cítil, ako sa jej kundička sťahuje, ako krčí a drví jeho vzrušením naliaty žaluď a Mirko vnímal uzunký tunel tak veľmi, že musel vystreknúť. Martina necítila, ako sa jej útroby plnia bielou tekutinou, bola ako v snoch a neprestávala sa hýbať. Zúrivo sa napichovala, strapatila si vlasy a hrýzla sa do pery. "Ešte, ešte.....Viaaac!" kričala na celý dom a Peter pridal tempo. Mirko vykĺzol a otočil sa. Nadvihol Martinu a prstami zovrel jej klitoris. Ľahko. Nežne. Trel ho a Martina bola na pokraji šialenstva. Jeden orgazmus striedal druhý a ona chcela stále ešte viac. Peter už to neudržal a musel chtiac nechtiac von. Martina sa rýchlo spamätala a nechala si spermie striekať do úst, hltala posledné kvapky a privierala oči ako mačka. Noc však ešte nekončila. Všetci traja stále neboli uspokojení na to, aby šli spať. Hrali sa podobným štýlom až do rána, kedy únavou padli a do večera sa nezobudili.

Máte chuť na trojku? Skúste sa poobzerať na sex zoznamke, ak niekto nemá rovnaké chúťky...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.