Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Drzý nadržaný vysokoškolák

2.august 2022
Drzý nadržaný vysokoškolák

Bola som tesne po rozvode, keď sa ozvala moja kamarátka z detstva, či by som nemohla vziať na byt jej syna Petra, ktorý sa dostal na vysokú, ale nerada by ho nechávala bývať na internáte, aby vraj nezanedbával štúdium.

No jednoducho mala tie mamičkovské obavy o svojho jediného synáčika. Petra som už nevidela asi 5 rokov, ale Vlaste som bývanie pre neho prisľúbila.

Koncom prázdnin sa Vlasta objavila aj s Petrom, priviezla proviant z domácich zdrojov a prosila, či by som Petrovi občas neuvarila teplú večeru. Keď sme s Vlastou všetko dojednali, odišla a Peter začal usilovne študovať. Po večeroch, kedy sa práve neučil, sme pri domácom vínečku klábosili a ja som bola rada, že netrávim večery tak sama ako predtým. Ani neviem, čo ma to vtedy chytilo, ale už som nemala dlhší čas chlapa a začala som sa sama dráždiť v kúpeľni vo vani. Som taká oplácaná bacuľka s veľkými prsiami, ktoré si hravo sama sajem a ohrýzam bradavky tak dlho, až dosiahnem orgazmus. Aj tentoraz som pri orgazme vydávala hlasné škreky a tie asi priviedli do kúpeľne Petra, ktorý ma, ako mi neskôr povedal, pozoroval už peknú chvíľu.

Práve som si začala honiť kundu šampónom na vlasy, keď sa mi objavil pri mojej tvári vták ako hrom. "Vyfajči mi ho, ty nadržaná kunda," zareval na mňa Peter a ja aj napriek svojej nadváhe vyskočila z vane ako srnka, pokľakla k Petrovým nohám a začala tu jeho nádheru fajčiť. Držal ma pevne za vlasy a pohyboval mi hlavou tak, že ma tvrdo mrdal do pusy. O chvíľu som prehĺtala mladé semeno a nado mnou vykrikoval sprosté nadávky môj nový podnájomník: "Vstaň ty stará čubka a ťahaj do spálne, zmrdám ťa, že na to nikdy nezabudneš."

V spálni ma zvalil na posteľ a prikázal, aby som roztiahla nohy. Hladil mi najskôr silne ochlpenú kundu, občas ma zatiahol za chlpy, až som vypískla bolesťou, pomaly mi roztváral pysky, medzi prstami šúchal klitoris, ponáral do mňa niekoľko prstov a keď som začala vykrikovať pri svojom nádhernom orgazme a on sa mi valila z kundy, kričal, že my tučné čubky sme pekne nadržané a to on má veľmi rád. Začal mi prelizovať kundu. Vedel to perfektne, bolo poznať, že to nerobí prvýkrát a čoskoro ma prelízal k ďalšiemu vrcholu. Penis už mu opäť trčal ako kôl a on ho do mňa bez milosti narval až po gule. Držal ma za cecky, ktoré občas pobozkal či surovo stlačil a neprestával vyčíňať v mojej pičke, kým ju nevystriekal.

Erotická poviedka Drzý nadržaný vysokoškolák

"Tak čo kurva, máš dosť, páčilo sa ti to?" "Veľmi, si trieda," odpovedala som. Ešte chvíľu sa mi prehraboval prstami v kunde a z nej vytekajúce semeno mi roztieral po celom tele. "Už ma to nebaví, idem si ľahnúť, zajtra bude pokračovanie, jasné?" zakričal, a bez toho, aby čakal na odpoveď, odišiel do svojej izby. Odišla som sa osprchovať a na hodinách v kuchyni som zistila, že už je hodina po polnoci. Ešte, že je zajtra sobota a môžem si prispať, zajasala som a odišla spať. Prebudil ma nejaký divný zvuk. Otvorila som oči a na posteli u mňa kľačal Peter a práve mi nožnicami rozstrihával nočnú košeľu, aby sa vraj mohol dostať na tie moje vemeniská.

"Si blbý, bola skoro nová," povedala som, ale ešte sa na mňa rozkríkol, že oddnes budem spávať nahá, aby ma mohol šukať, kedykoľvek to naňho prijde. Na dôkaz toho, že to naňho prišlo, mi vrazil tvrdého čuráka do úst, že som myslela, že mi vyrazil predné zuby. Prispôsobil svoju polohu tak, aby som ho mohla stále fajčiť, ale aby aj on mohol prelízať moju piču. Samozrejme, že som za chvíľu zase vykričala svoj orgazmus a Peter už mi do kundy ládoval penis a vykrikoval, že má najradšej ženskú ráno. Nezabúdal ani na moje cecky, ktoré boli plné červených cucancov a jemne zubami dráždil bradavky, až ma opäť priviedol k vyvrcholeniu.

"Mám už vtáka celého mokrého od tej tvojej nadržanej piči, ty stará kurva, teraz ťa vystriekam ja!" a začal do mňa chrliť svoje semeno. "Chce sa mi čúrať, nechceš vypiť moje chcanky?" "Tak to teda nie!" vykríkla som a bežala sa zamknúť do kúpeľne. V sexe mi nie je cudzie nič, ale čúranie jednoducho neznášam. Za chvíľu Peter klopal na dvere a hovoril: "Vylez von, neboj, už som sa vychcal, keď to nemáš rada, tak ťa nútiť nebudem, ale mne by si mohla do huby trochu tých tvojich pustiť."

"Choď preč, ty prasa, alebo zavolám mame, že ťa tu nechcem." "No tak jej zavolaj, myslím, že nebude mať radosť, že si jej pretiahla jej miláčika." "Dobre, urobíme dohodu. Som ochotná s tebou spať, ako si budeš priať, ale piss bude pre nás tabu platí?" "Jasné čubička," odpovedal Peter, plieskol ma cez sádelnatý zadok, a keď sme prechádzali kuchyňou, pri stole do mňa vrazil a zvalil ma naňho. A už som mala nohy na jeho ramenách a kundou mi jazdil jeho nádherný piest. Keď sa odbavil do mojej kundy, povedal, že ide spať a ja by som mala ísť tiež, aby som bola fit, až bude chcieť pokračovanie. To na seba nenechalo dlho čakať...

Páčia sa vám staršie ženy? Oslovte niektorú na online sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.