Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dráždivý mail

25.január 2022
Dráždivý mail

Láska moja, sedím tu pri počítači, som sama doma a myslím na Teba. Už to budú 3 týždne, čo sme sa videli naposledy a čo sme sa milovali. Ani si nevieš predstaviť, ako veľmi po Tebe túžim! Už len pomyslenie na Teba vo mne vyvoláva ukrutnú chuť milovať sa.

Som vzrušená už teraz, začínam sa triasť, bradavky mi tvrdnú a moja jaskynka postupne vlhne. Pomaly sa hladím po celom tele, krútim si bradavky a druhou rukou sa blížim k môjmu lonu. Zatváram oči a predstavujem si, ako si sa teraz, z ničoho nič, objavil vedľa mňa. Objímaš ma a bozkávaš. Ja Ťa pritom pomaly vyzliekam a nemôžem sa dočkať, až opäť zacítim toho Tvojho "chlapa" vo svojej pusinke.

Odstrčím Ťa k stene a kľakám si pred Tebou. Už si úplne nahý a ja mám konečne pred očami Tvoj úžasný nástroj, ktorý už stojí a čaká, kým sa s ním začnem hrať. Jednou rukou si ho pridržím a dráždim jeho hlavičku jazykom. Postupne ho bozkávam a olizujem a potom si ho strčím do pusy. Toľko som sa na to tešila! Fajčím ho najskôr pomaličky a druhou rukou hladím zvyšok Tvojho mužstva. Už si veľmi vzrušený a chytíš ma rukami za hlavu a šukáš ma do úst čoraz rýchlejšie, až sa trochu dusím, ale nevadí mi to.

Po chvíľke to už nemôžeš vydržať a vystriekaš sa mi s veľkou úľavou do pusinky. Celú Tvoju horúcu dávku prehĺtam a zvyšok olizujem, aby nezostala ani kvapôčka. Po tak skvelom privítaní ideme do spálne, kde sa začnem vyzliekať ja. Robím to dosť pomaly, ale Ty už sa tak tešíš, ako sa pomaznáš s mojím telom, že sa na mňa vrhneš a strháš zo mňa oblečenie počas sekundy. Stojím pred Tebou len v spodnom prádle a hanbím sa ako vždy. Podprsenku mi rozopneš, ale nohavičky roztrhneš, aby si to nezdržiaval. Sadneš si na posteľ, pritiahneš si ma bližšie, hladíš moje prsia, maznáš sa s nimi a saješ bradavky. Potom ma povalíš na posteľ, prudko mi roztiahneš nohy a zaboríš hlavu medzi moje stehná. Prechádzaš jazykom po mojej úplne mokrej lasturke, bozkávaš ju, dráždiš klitoris a prstom zachádzaš do môjho tela. Motá sa mi hlava, začínam šalieť a hekám rozkošou. Už som skoro hotová, ale Ty zrazu prestávaš. NIE! Prečo si prestal?! Ja to chcem!

Zdvihneš ma a to dosť drsne a rozkážeš mi, aby som si kľakla na všetky štyri. Netuším, čo máš v úmysle, ale vypočujem Ťa. Vzrušuje ma ešte viac, keď sa chováš trochu násilnícky. Prisunieš sa ku mne zozadu, chytíš ma za boky a znova ma lížeš a dráždiš. A ja som v takom tranze, že som si vôbec nevšimla, ako si opäť vzrušený a tvrdý. A znova si prestal. Prečo mi to robíš?! Už to mohlo byť! Pochopila som, keď si mi ho tam vrazil až po gule. Trochu to zabolelo, ale tak to mám rada. Jazdíš vo mne sem a tam a pri tom mi prechádzaš prstom po tej druhej dierke. Som tak mokrá a nadržaná... A Ty stále prirážaš a šukáš ma... MILUJEM TO! Je to úžasné!

Erotická poviedka Dráždivý mail

Už cítiš, ako sa blíži ďalšia vlna explózie, tak prestaneš a ochutnávaš moju rozpálenú šťavu a prst mi strkáš pomaličky do tej druhej, menšej dierky. Keď je dostatočne premazaná a uvoľnená, pripravuješ sa k nej svojim žaluďom a opatrne sa skúšaš dostať dovnútra. Musíš pomaly a postupne, miláčik. Vieš predsa, že som to ešte nerobila. Zasúvaš mi ho stále ďalej a ďalej, až sa Ti úplne odovzdám. A už si celý vo mne a páči sa mi to. Veľmi sa mi páči, ako ma šukáš zozadu, ani som to nečakala. Vrážaš mi ho tam až po koreň a prirážaš znova a znova a ja cítim, ako to na mňa prichádza. Áno, už budem, neprestávaj!

A vtom zazvoní telefón a ja sa preberám z krásneho sna. Celá prepotená, s nohavičkami pri kolenách si uvedomím, že stále sedím v obývačke pri počítači. V jednej ruke žmolím bradavku a druhú ruku mám zaborenú medzi nohami. Ale než sa stačím prebudiť úplne, telefón prestane zvoniť. Bežím do spálne a zúfalo vyťahujem svojich dvoch kamarátov zo skrýše. Musím si to dorobiť! Potrebujem to, je to ako droga! Popadnem gél, potriem ním toho trochu menšieho robertka, ľahnem si na chrbát, roztiahnem nohy a strčím si ho do zadočku a zasúvam ho tam a zase späť. Druhou rukou držím toho väčšieho a dráždim si s ním klitoris.

Mrskám sebou na posteli ako pri záchvate, kričím vzrušením a je mi jedno, či ma začujú susedia. Už to cítim. Cítim, ako prichádza obrovský výbuch. Srdce mi búši, nemôžem dýchať, točí sa celý svet a je to tu. Je to ako výbuch sopky. Odložím robertky a strkám si prsty do mojej lasturky, aby som cítila, ako sa sťahuje v tej nádhernej kŕči, kým ten orgazmus neodznie. Ešte chvíľku ležím, mám zatvorené oči a vychutnávam si posledné kvapky mojej teplej šťavičky, ktorá mi zostala na prstoch. Škoda, že tu nie si, dala by som Ti ochutnať.

A prečo Ti to vlastne píšem? Len chcem, aby si vedel, ako veľmi mi chýbaš, ako veľmi po Tebe túžim a čo doma robím zakaždým, keď si na Teba spomeniem, zlatíčko. Myslím na Teba stále. Ešte šťastie, že chodím do práce, inak by som totiž nerobila nič iné, než ukájala tú svoju nenásytnú túžbu. Ale už čoskoro budeme spolu a ja sa konečne dočkám, až mi s tým pomôžeš.

O svojej fantázii sa môžete v správach podeliť na erotickej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.