Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dračica Domina

15.december 2022
Dračica Domina

Diskotéka viala pokojným prúdom, to som ešte netušil, že sa na mňa ženie víchrica! Okolo ma veľa krásnych dievčat, len zaloviť :). Kto si na mňa tento večer počíhal?

Jediné dievča v živote, ktoré ulovilo skôr mňa ako ja ju. Aj keď jej by som asi nelovil, ale ona bola dračica!!

Barthezz - On the move, pohodová energická flákota, ľudia blbnú, ľudia skotačia a kto to ku mne náhle pritancuje? Mary, hovorme jej pracovne Domina! A na moju smolu, DJ zmenil kurz a hodil tam tie najšialenejšie španielske tance. To bolo niečo pre Dominu. Vrhla sa ku mne a už sme to roztáčali. Teda, ona roztáčala mňa, alebo sa o to aspoň snažila. Chlap otáča dievča okolo svojej osi? Pche, Domina otáča mňa okolo mojej rádobyosy. Tak sme trdlovali, až ma uviedla do šialenej nálady a ja som na ňu dostal chuť. Nuž, šli sme na panáka...

Párkrát sme to otočili a moja ruka spočinula na jej ľavom prsu. Div som nedostal kravatu, našťastie ma zachránil bodyguard popíjajúci panáka dobrej vody pre jeho (z)dravý život. Prsia nič moc, tak dva a pol, čo je pre môj očný kozomer malá porcia. Ale poznáte to, aj s malou porciou muziky sa dá užiť veľká porcia zábavy. A tak som do toho šiel. Prvoradá úloha - Dominu spacifikovať - opiť. Lenže Domina má drsnejší hrebienok ako ja, a tak to dopadlo, že to so mnou zle dopadlo a kamoši ma museli odtiahnuť domov...

Ráno:

Crrrr, crrr. "Haló" prednesiem chrumkavým hlasom. "Tu Mary zo včerajška...bla, bla,bla." "No dobre, o šiestej som u teba." A bolo to...

O šiestej pri nej:

Erotická poviedka Dračica Domina

Domina otvorila v kožených lesknúcich sa nohaviciach a koženej bunde ospravedlňujúc sa, že bola kúpiť pizzu a šampáňo a nestihla sa prezliecť. Jasne, to bolo jasné ako jasné nebo, jasné slnko, jasný pôrod. To bolo prvé slovo, ktoré ma napadlo, keď som vplával do dverí. A začal nevšedný, neopakovateľný zážitok.

Úprimne, ľudia, čo teraz budem písať je veľmi drsné, takže sa pripravte... Čakal som, že sa so mnou Domina nebude chcieť vyspať na prvom rande, ale nečakal som, že všetko (a keď hovorím všetko, tak všetko) ostatné prebehne. Takže: v rámci vrcholnej rozkoše chcela, aby som ju dráždil vibrátorom čiernym ako tma tmúca, masíroval jej prsia, ktoré som predtým namazal špeciálnym olejčekom s názvom Pacifik, ona mi na oplátku urobila najlepšiu masáž môjho života (snáď kvôli tomu o Domine vôbec píšem)! !! Tá masáž ma tak rozdráždila, že som dostal nápad, ako Dominu rajcovať miesto vibrátorom fliaš od Bohemky. Šialené!! Nikto nereve viac ako Domina. Sama potom hovorila, že to berie ako akýsi kult či povahový rys svojej osobnosti – tj trochu tomu pridáva, ale efekt libózny!

Uff, 2 hodiny vrcholového dráždenia a Domina sa ani raz neurobila. Tak som zvolil svoju klasickú metódu (tajomstvo) a nechal Dominu si vychutnať prvotriedny orgazmus. Revala na lesy, okenné tabuľky drnčali a Domina sa chcela milovať. Proste bola taká roztúžená, že ma chcela cítiť. Vedel som, že takto nie a nechal ju sa v tom vykúpať. Nešiel som do nej a urobil dobre, pretože som zažil tantru aj tak :). Začala ma ohnivo fajčiť, a aj keď ma málinko drhla zubami (že by schválne sado-mäso?), bol som v takej extožke, až to zo mňa vybublalo. Prvý strek šiel do pusy, zvyšok na tvár.

A čo bolo na Mary strašne zaujímavé? Mala šialené dlhé bradavky. Ako vystúpený knôty sviečok. Najskôr som sa toho trošku zľakol, ale potom to išlo :). Pýtate sa, ako to medzi nami dopadlo? Nič moc. Odvtedy sa medzi nami nič nestalo, sme dobrí kamaráti a tak raz za 2 mesiace chodíme na kávu alebo na pizuu... Pomóóóóc!!!!

Už ste sa zoznámili so ženou na diskotéke? A čo online?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.