Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dopis pre Jána

12.jún 2019
Dopis pre Jána

Milý Ján, usúdila som, že príslovie, ktoré stroho tvrdí, že zmena je život, vôbec nie sú nejaké prázdne slová. V jednej chvíli ma totiž nečakane osvietila myšlienka a ja som pochopila, že nahradenie existujúcich zvyklostí novými, ešte nezažitými, je práve to, po čom už dávno podvedome túžim.

Napadlo ma pri tom, aby sme tiež my osviežili náš vzťah niečim novým, niečim doposiaľ nepoznaným a uskutočnili, čo doposiaľ sa skrývalo dopošiaľ v kútiku mojej fantázie. Určite nebudeš protestovať, keď nabudúce, až budeme spolu, urobíme všeličo inak, než ako sme doposiaľ robili. Teda sleduj a sám posuď, čo som vymyslela.

Mimoriadne nabudúce bude už to, že tentokrát, až budeš prichádzať, už z diaľky uvidíš osvetlené okná mojho bytu. Hoci sa ku mne dostanes veľmi neskoro, ako obvykle prídeš až prvým ranným vlakom, mienim na Teba celú noc čakať. Neviem ešte, čím v priebehu dlhých nočných hodín sa budem zaoberať, v každom prípade sa ale vynasnažím, aby som nezaspala. Viem totiž, že až prídeš, budeš unavený cestou, a pre môj zámer je potrebné, aby som aj bola podobne zmorená.

Až teda ku mne prídeš, ako obvykle sa spoločne umyjeme a odoberieme sa spolu do postele. Nasledujúci dej sa už bude v mnohom líšiť od našich doterajších zvyklostí. Skôr, sotva sme si ľahli, prvé vždy bolo, že medzi nami došlo k pohlavnému styku. Práve toto teraz urobíme inak. Hoci súloži sa opäť nemusíme brániť, nové pre nás bude, že tentokrát snahu dosiahnúť vrcholné uspokojenie o istú dobu vedome odložíme.

Iba sa spojíme, a to tým spôsobom, že ja si ľahnem na chrbát, roztiahnem a pokrčím nohy a Ty sa položíš na bok a pritisneš ku mne. Naše telá budú pripomínať jedno písmeno z konca abecedy - velké T. Oprieš sa o moje stehná a zadok a svoj úd celý ponoríš do mojej vagíny, ktorú sa Ti sama budem snažiť maximálne roztiahnúť a uvoľniť.

Ako som už vyššie uviedla, zatiaľ sa nemusíme snažiť o nič viac. Oboch nás bude totiž bude zmáhať únava, Teba po dlhej ceste, mňa po prebdenej noci, a tak v najtesnejšom spojení sa oddáme prichadzajúcemu spánku, ktorý nás určite skoro ľahko ovládne. Budem zaspávať a vnímať Tvoju prítomnosť vo svojom tele, tú vzrušujúcu, nesmierne príjemnú plnosť a bude ma blažiť vedomie, že Ti prinášam slasť. Ty zase bude cítiť moje dokonalé objatie, horúcu mäkkosť a občasné sťahy vagíny. Oddáme sa spánku s krásnym vedomím najtesnejšie blízkosti a jedinečné možnosti v ktorúkoľvek chvíľu, takmer bez akéhokoľvek úsilia dosiahnúť toho najsilnejšieho prežitku, aký mocná príroda vie ponúknuť. Pozná snáď niekto niečo lepšie a viac úchvatnejšie, než orgazmus pri završení intímneho styku s milovaným druhom?

Napriek tomu že našim úmyslom nebude dosiahnúť vyvrcholenie, v prípade, že dotyky či náhodné sťahy mojej vagíny Tvoj úd natoľko podráždi, až z neho vytečie semeno, vôbec nič to nevadí. Aj keby si sa v spánku príliš vzrušil, alebo keby erotický sen spôsobil, že dôjde k ejakulácii, vždy bude priamo Tvoje podvedomie, ktoré pripomenie, že prebiehajúcemu deju nemusíš vzdorovať, ale naopak že sa mu môžeš úplne oddať a veciam nechať voľný priebeh, pretože z Tvojho údu tekutina nezašpiní posteľ, ale dostáva sa rovno do správnych miest. Potom sa niekedy konečne prebudíme. Sotva však môžeme počítať, že sa nám návrat do bdelého stavu zadarí uskutočniť súčastne.

Erotická povídka Dopis pro Honzu

Ak to budem ja, koho prvú opustí spánok, overím si najskôr, či sme doposiaľ spojení. Dúfam, že to tak bude a že zo mňa počas spánku nevykĺzneš. Potom jednou rukou chytím Tvoj miešok a vzápätá prsty mojej druhej ruky zistia, v akom stave sa nachádza Tvoj pohlavný úd. Ak budes ochabnutý, hneď zistím, aby sa mu vrátila všetka skôršia sila. Začnem ti masírovať semeníky a hniesť ich a súčastne sa budem pri tom snažiť sťahovať vagínu. Už čoskoro zaznamenám, že moja snaha je úspešná. Potvrdí mi to tvoje prirodzenie, ktoré sa začne opäť zväčšovať, tuhnúť a mohutnieť, až dosiahne potrebných rozmerov. Pokiaľ to bude možné, začnem aj trochu hýbať panvou, aby sa steny vagíny o pokožku údu viac utierali a jeho erotogénne zóny dostávali väčší prídel dráždenia. Aby som Ťa viac vzrušila, vypnem kožu na Tvojom prirodzení, pritiahnem ju ku koreňu údu a nezabudnem sa dotýkať ani okolia Tvojej rite a ľahko ju dráždiť.

Pritom nezabudnem sledovať Tvoju tvár, Tvoje zavrené oči a premietať, ako moje pôsobenie asi vnímaš. Či máš nejaký pekný sen a aké osoby v ňom vystupujú. Som v ňom ja alebo iná, Tvojou fantáziou vybavená žena, ktorá svoje telo ponúka Tebe k uspokojeniu? Konečne sa Ti zrští miešok Tvojim údom prebehne prvé výrazne zašteklenie, potom druhé, tretie... Všetky ich budem počítať, budem sa snažiť vnímať každý z tých mocných sťahov, ktoré do mojej vagíny vháňajú záplavú bielej tekutiny. Potom otvoriš oči, usmeješ sa a ja budem šťastná, že som Ti dobre poslúžila.

Ak sa prebudíš prvý Ty, bude najlepšie, keď zostaneš v doterajšej polohe. Svoj úd necháš vo mne hlboko zavedený a iba bruškom prsta mi opatrne začneš dráždiť klitoris. Druhú ruku budeš mať voľnú, takže sa môžeš dotýkať aj mojich pŕs a dlaňou ľahko prechádzať bradavky rovnako ako ich bezprostredné okolie. Najlepšie bude, keď hroty oboch pŕs budeš hladiť súčastne. Na stave bradaviek si aspoň hneď overíš, ako veľmi je Tvoje počínanie účinné a ako sa stupňuje moje vzrušenie. Kto vie, čo pekné sa mi pritom možno bude zdáť.

Až mi bradavky stuhnú a vztýčia sa a ja rozochvená vzmáhajúcou sa slasťou začnem sa prebúdzať, povytiahni mi úd z vagíny až skoro von a vzápätí opäť prudko vnikni dovnútra, a znovu spátky a znovu až skoro von. Nekompromisne razantný a v rytme opakovaný prechod tvrdého žaluďa cez citlivú erotogénnu oblasť ma rýchlo privedie k orgazmu. To bude aj pre Teba vhodná príležitosť, aby si sa náležite ukojil, a tak vystriekneš v okamihu, keď sa dostaví u mne vyvrcholenie. Ak budeš ale chcieť, či ak Ti to bude málo, môžeš pokračovať ďalej a silno prirážať stále, pokiaľ z Teba nevyjde aj ten posledný zbytok semená.

Moj milý Ján, teda takto, domnievam sa, ako by mal vyzerať začiatok nášho budúceho stretnutia. Čo bude nasledovať ďalej, nechám pre zmenu zase na Tvojej fantázii.

Nevšedných zážitkov s Tebou nemôžem sa dočkať

Tvoja Alena

Radi píšete erotické dopisy plné vyjadrení vašich najtajneších fantázii? Rovnako zladené správy môžete posielať aj na erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.