Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Domina z online zoznamky

20.marec 2017
Domina z online zoznamky

Nikdy som nebol fanúšikom hľadania žien cez internet, ak by som však vedel, aké to má čaro, skúsil by som to oveľa skôr. Prvá návšteva mojej novej kamarátky dopadla lepšie než vo všetkých mojich predstavách.

Je online. Pohladkal som mobil palcom a prezrel som si jej fotky. Videl som ich už veľa krát, jej nevinné očká a sladká tvárička ma však zakaždým privádzali do varu. Nebola prehnane žiadostivá, neukazovala svoje telo verejne, pôsobila ako milá študentka ktorá nehľadá nič viac než kamarátsky rozhovor. Písali sme si už dosť dlho na to, aby som spoznal jej temnú stránku. Naozaj sa mi páčila.

„Mal si ťažký deň?“ Mobil ma upozornil na novú správu. „Veľa práce a žiadna zábava.“ Odpísal som takmer okamžite. Bol piatok, čosi po deviatej večer, moja posteľ už dlho nevŕzgala a vôbec sa mi nechcelo ísť spať. „Prezraď mi, prečo sa práve teraz nezabávame spolu?“ Celkom priamočiaro navrhla naše prvé stretnutie. „Máš čas prísť?“ Usmial som sa, i keď hlboko vo vnútri som cítil, že si možno iba robím plané nádeje. Čo ak dievča s ktorým si píšem vôbec nie je osoba na fotkách, čo ak aj je, ale nebude mať odvahu prísť? Potešilo ma, keď s pozvaním súhlasila a dokonca mi poslala fotku zo zadného sedadla taxíku. Jej hlboký výstrih ma doslova hypnotizoval, nevedel som sa dočkať toho že ju uvidím. Dal som si rýchlu sprchu a čakal na zvonček.

Bol som milo prekvapený keď som ju uvidel, vyzerala oveľa lepšie než na fotkách. Výraz jej tváre naznačoval, že ani ona nie je sklamaná. Spoza skiel okuliarov na mňa zasvietili jej veľké oči a priateľsky ma objala. Bola o niečo nižšia než som čakal, o to viac sa mi však páčila. Vošla priamo do spálne a kabelku s okuliarmi odložila na stôl. Stál som vo dverách, skôr než som jej stihol ponúknuť niečo na pitie vošla prstami pod svoje tričko a pomaly si ho pretiahla cez hlavu. „Nestoj tam len tak, prišla som sa zabaviť!“ Rázne napomenula môj nechápavý postoj, s úsmevom som vyzliekol aj svoje tričko a prišiel bližšie k nej. Drobná dlaň okamžite skončila na mojom penise. „Je tu niečo vtipné?“ Spýtala sa takmer nahnevane a pevnejšie mi stlačila gule. Už vtedy sa môj penis začal prebúdzať, bol som prekvapený ako ma jej dominantnosť vzrušuje.

„Nie, prepáč.“ Snažil som sa tváriť vážnejšie než doteraz. „Nespomínam si, že by som ti dala povolenie tykať mi. Na kolená!“ Pokarhala ďalšiu moju chybu a prešla mi rukou po vlasoch, prinútila ma dívať sa na zem. „Tak sa mi to páči.“ Povedala o niečo nežnejšie a urobila pár krokov okolo mňa. Kľačal som mierne rozkročený, čupla si ku mne zozadu a jej ruka putovala po mojom odhalenom chrbte až na môj zadok. Stŕpol som, nebol som si istý čo má v pláne, zároveň som však túžil oddať sa jej a splniť každé jej prianie. Prešla šikovnými prstami zozadu až k môjmu tvrdému penisu, prechádzala cez látku teplákov po dierke ku ktorej sa zatiaľ žiadna neodvážila. Mierne zatlačila a druhou rukou ma hladkala po stehne.

„Vyzleč sa!“ Skríkla na mňa a tiež zo seba stiahla zbytočné oblečenie. Stála predo mnou zahalená len do zvodnej spodnej bielizne, zodvihol som zrak keď sa otočila a prišla ku svojej kabelke. Vybrala z nej čierny análny kolík pripomínajúci chlpatý chvostík nejakého zvieraťa. Podala mi ho a otočila sa mi chrbtom. V predklone som uvidel obe jej krásne vyholené dierky, nohavičky boli strategicky vyrezané takže som sa poľahky dostal kam ma požiadala. Análny kolík som do nej pomaličky vsúval, najskôr sa jej telo bránilo no nakoniec sa uvoľnila. Vystrela sa a otočila opäť tvárou ku mne.

Prikázala mi ľahnúť si na posteľ, vyskočila na mňa a sadla na moju tvár. Jej sladká šťavička mi stekala do úst, obtierala sa o mňa a jej chvostík ma šteklil na hrudi. Snažil som sa vylízať ju, sedela však na mne celou svojou váhou a krúžila pritom panvou. Nemohol som dýchať. Keď mi konečne dopriala trochu vzduchu, presunula sa k môjmu penisu. Myslel som, že mi prasknú gule z toho ako veľmi nadržaný som bol.

Nasadla na mňa a poskakovala s hlasným vzdychaním, veľmi sa mi páčilo sledovať ako si to vychutnáva. Dva prsty mi položila pri ústa a trochu násilne ich strčila dovnútra, až hlboko do môjho hrdla. Keď ich vytiahla, začala nimi dráždiť svoj klitoris a vzdychať ešte hlasnejšie. Cítil som ako sa na mne urobila a pomaly prestávala prirážať tak rýchlo.

„Povedz mi predtým než budeš.“ Povedala o niečo menej diktátorsky, skôr trochu unavene no šťastne zároveň. Stále sa držala svojej role. Prišla tvárou medzi moje nohy a kožu na mojich guliach chytila do zubov. Bola presne na hranici medzi slasťou a bolesťou, mala ma celého vo svojej moci. Oblízala ich a jemne zahryzla aj do mojej predkožky. Myklo ma od bolesti, pevne som zatínal sánku. Keď to uvidela, začala sa smiať a strelila mi facku. To už bolo na mňa priveľa, schmatol som ju za ramená a prevalil na chrbát vedľa mňa.

Bojoval som s podprsenkou, snažil som sa dostať k jej plným prsiam. Ani sa nepohla. Až po chvíľke som si všimol výraz na jej tvári, prisahám, že takto nahnevanú ženu som nikdy nevidel. Cítil som sa priam previnilo. Z celej sily zaryla nechty do môjho ramena, táto bolesť už nebola ani trochu príjemná. „Ako si si mohol dovoliť urobiť niečo takého? Kto ti dovolil vyzliekať ma?!“ Kričala na mňa a škriabala až kým som poslušne nezostal ležať na posteli. Opäť na mňa nasadla, panvou robila pomalé osmičky a vyzliekala si pri tom zvodné prádielko. Konečne vyslobodila svoj plný hrudník a začala sa hladkať. Natiahol som ruku, chcel som poláskať jej krásne bradavky, ona ma však surovo zastavila a obe moje ruky pritlačila kolenami o posteľ. Prstami krúžila okolo tmavých dvorcov, jemne prechádzala po bradavkách a začala prirážať na môj tvrdého kamaráta o niečo rýchlejšie.

„Už... Budem.“ Vyliezlo zo mňa medzi vzdychmi, okamžite zo mňa zliezla a začala ma honiť. Žaluďom si pritom prechádzala po vztýčených bradavkách, jemne po nich klepkala a druhou rukou sa hrala s mojimi guľami. Keď zacítila že prichádza moje vyvrcholenie, palcom zatlačila tesne pri koreň môjho penisu. Oddialila tak príchod môjho orgazmu no o to silnejšie som sa nakoniec urobil. Prúd horúceho semena skončil na jej prsiach.

Vstala, zo zeme zodvihla moje tričko a utrela ním semeno stekajúce po jej hrudi. Hodila mi ho na tvár, nemal som odvahu a ani silu protestovať. Nedokázal som sa spamätať z toho ako ma doriadila. Počul som iba buchnutie dverami a v byte po nej viac nezostalo ani stopy. Cítil som sa trochu ponížený, no... Takáto verzia zábavy s krásnou študentkou sa mi naozaj pozdávala.

Zoznámiť sa so ženou ktorá vám splní vaše tajné túžby môžete online aj vy, či už ste z Prešova alebo z Banskej Bystrice.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.