Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dobrodružstvo v parku

28.marec 2017
Dobrodružstvo v parku

Dlhší čas som si brúsil zuby na krásnu čašníčku. Potešilo ma, keď sme sa náhodou stretli v meste a naša prechádzka skončila na nenápadnej lavičke v parku. Strach z toho že nás môže hocikto vidieť nás oboch vzrušoval...

Hanka pracovala ako čašníčka v podniku, do ktorého som s partiou kamarátov chodieval takmer každý týždeň. Po dlhých mesiacoch našich návštev sa konečne odhodlala zostať pri našom stole o niečo dlhšie a prehodiť s nami pár nezáväzných viet. Vždy som videl, ako po nej všetci chalani slintajú a nebolo sa čomu čudovať, veľké prsia lezúce z blúzky by nenechali žiadneho chlapa chladným. Vždy si pri nás nezbedne rozopla o jeden gombík viac a sukničku vytiahla tak vysoko, že jej sotva zakrývala chrumkavý zadoček. Samozrejme, vzrušovala aj mňa. Najviac tie jej dlhokánske nohy ktoré vždy podčiarkla vysokými lodičkami. Bolo z nej cítiť, že jej chlapská prítomnosť už chýba. Nemala tu síce núdzu o komplimenty opitých štangastov, no jej roztúžené pohľady a spôsob akým nám predvádzala svoje telo hovorili za všetko.

Potešilo ma, keď som ju v piatkové popoludnie stretol v meste. Stála pred vchodom do nákupného centra a medzi prstami láskala cigaretu. Dlhé hnedé vlasy mala vypnuté do vysokého copu, kvetinovú sukničku jej jemne nadvihoval vietor. Na dennom svetle sa zdala ešte krajšia než akú som si ju pamätal z baru. Jej pehatá tvárička sa rozžiarila šťastím hneď keď si ma všimla. „Páni, už som sa bál že z tej diery vôbec nevyliezaš! Vyzeráš úžasne!“ Pozdravil som ju letmým bozkom na líce, ktorému sa vôbec nebránila.

„Mám dovolenku. Musela som zaniesť nejaké papiere do banky, no domov ma to ešte vôbec neláka. Čo by si povedal na krátku prechádzku?“ Jej návrhu som sa celkom potešil, i keď som bol dosť uťahaný z práce. Zamierili sme si to cez nenápadné mestské uličky na ktorých nebolo priveľa ľudí. So smiechom rozprávala o svojom nudnom živote a pýtala sa na ten môj. Čím dlhšie som s ňou, tým sa mi viac páčila. Priznala sa aj s tým, že už dobrého pol roka nikoho nemala a že jej to začína liezť na mozog. Trochu ma prekvapilo s akou otvorenosťou o tom rozprávala, bral som to však ako jasný signál.

Prišli sme až do mestského parku, okolo prechádzali mamičky s deťmi a zaľúbené páriky. Sadli sme si na lavičku a ešte dlho sa rozprávali. Boli sme v tieni, obklopení stromami, mali sme tu celkom vyhovujúce súkromie a pokoj. Prisunula sa o niečo bližšie ku mne a rukou sa dotkla môjho stehna. „Vieš, nestretávam často mužov ako si ty. Takých pozorných a milých. No vážne, kto by dobrovoľne sedel hodinu na lavičke v parku a počúval moje táranie.“ Usmial som sa na ňu a objal ju okolo pliec. Čas pri nej utekal rýchlo a bolo mi s ňou dobre, možno práve pre to, aké bolo toto stretnutie nenútené a spontánne.

Pomaly položila hlavu na moje plece, cítil som kvetinovú vôňu jej vlasov a mal som nádherný výhľad na jej prsia, ktoré sa pod voľným tielkom tlačili von z podprsenky. Ako tak na mne ležala, zapozeraná do prírody okolo nás, začal som cítiť tlak v nohaviciach. Najskôr som spanikáril a snažil sa zakryť svojho prebúdzajúceho sa vtáka rukou, potom som sa však rozhodol zmeniť taktiku a využiť čas, ktorý ešte máme. Jemne som jej prešiel dlaňou po líci, zodvihla očká a pozrela na mňa. Nevinne na mňa zažmurkala a našpúlila pery.

Začali sme sa bozkávať, najskôr pomaly, naše pery sa sotva dotýkali. Z ničoho nič mi strčila jazyk až hlboko do krku a pritlačila ma o lavičku. Nemusela vôbec nič hovoriť, bolo mi jasné, že je veľmi nadržaná a že ma chce, presne teraz a presne tu. Ruka mi skĺzla na jej hruď a so zavretými očami som sa snažil vyslobodiť jej krásne melóniky z tesnej podprsenky. Ona začala hladkať kopček na mojich rifliach, veľmi rýchlo pochopila že po nej túžim rovnako ako ona po mne. Zakliesnený medzi vrstvami látky som nahmatal tvrdú bradavku a stláčal ju bruškami prstov, začala mi vzdychať pri uchu a napínala hruď. Perami a jazykom som prešiel na jej krk a odhalenú kožu na sladkých kozičkách.

Nenápadne som sa pozrel okolo nás, uistil som sa, že nás nikto nevidí a vošiel rukou pod jej sukňu. Vyhrnul som jej ju až na brucho, ona ju vzápätí prehodila naspäť cez moju ruku a darovala mi karhavý pohľad. Mne sa však predstava, že nás niekto pristihne páčila. Vyhrnul som ju opäť hore a vošiel prstami za lem jej nohavičiek. Cítil som pásik jej chĺpkov a prstami ho sledoval smerom dolu. Jemne sebou mykla, keď som prišiel až k jej klitorisu. Začal som ho dráždiť zhora na dol a vášnivo ju pri tom bozkávať. Roztápala sa mi pod rukami, vzdychala a doširoka rozťahovala nohy, aby som sa k jej zvlhnutej kundičke dostal čo najľahšie. Začal som ju prstovať, spokojne priadla ako mačička. Po chvíľke mi ruku z jej nohavičiek vytiahla a čupla si medzi moje nohy.

Trochu zápasila so zipsom na rifliach, keď však konečne vyslobodila môj tvrdý penis zažiarili jej očká. Oblízala si pery a začala si ma vychutnávať ako najsladšie lízatko. Pomáhala si rukou, jazykom krúžila okolo môjho žaluďa. Bolo vidno, ako ju to baví. Po chvíli sa postavila a šikovne zo seba stiahla mokré nohavičky. Naskočila na mňa, kolená si oprela na lavičku a vložila si môjho vtáka pri svoju rozhorúčenú dierku. Zatlačil som, konečne som bol v nej. Začala na mne poskakovať a nahlas vzdychať. Bozkávala ma, stiahla si tielko aj s podprsenkou o niečo nižšie a ruku mi položila na jej tmavú bradavku. Prechádzal som po nej prstom a druhou rukou som stláčal jej zadoček.

„Už budem.“ Povedal som jej po chvíli a nechal ju, nech ma dokončí rukou. Všetky kvapky ktoré skončili na jej tele spokojne zotrela pokrčenou sukničkou a nohavičky, ktoré doteraz ležali na lavičke nenápadne hodila do kabelky. Zadýchaná ma bozkávala a lepila sa na mňa, neprestajne opakovala ako sa jej to páčilo a ako rada by si to ešte zopakovala. Odprevadila ma pred podnik v ktorom robila, pozdravila mojich kamarátov a odišla domov. Ani vám nemusím hovoriť ako veľmi žiarlili, keď som im porozprával, čo som s ňou práve zažil. Okrem toho, čašníčka ktorá ju v ten deň zastupovala tiež nebola na zahodenie...

Prechádzky v parku nemusia byť nuda, stačí sa zoznámiť s niekým, kto má rád letné dni v prírode.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.