Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dnes sa nemusíš ponáhľať domov

30.máj 2023
Dnes sa nemusíš ponáhľať domov

Chvejúcimi sa prstami odomykáš byt a vieš, že nie je potrebné otvárať fľašu vína, čo je v chladničke, ja zase, že nie je vhodná doba chváliť zariadenie a vzhľad bytu. Sme tu iba jeden pre druhého.

Laškovne sa predo mnou snažíš uhýbať, ale šibalské plamienky v tvojich očiach hovoria, že po mne túžiš. Zatváraš Rexa v kuchyni a nechávaš so mnou odniesť do spálne. Pokladám ťa zľahka na posteľ a vlasy sa ti na chvíľku nahrnú do očí. Akoby som to chcel využiť a beriem do svojich dlaní tvoje prsia. Ľahko ich stlačím a medzi prstami beriem tvoje tvrdé bradavky. Pozrieš sa na mňa naoko naštvane, čo že si to hneď dovoľujem, a naše telá opäť splývajú vo vášnivom objatí, prekulujeme sa na posteli sem a tam.

Potom si sadáme a ja ti najprv vyzliekam podprsenku, potom aj tričko, v čom mi trochu pomáhaš. Keď už sa chystám pozrieť na tvoje odhalené prsia, pretočíš sa na brucho a rukami si hrudník zakryješ. Nedá mi ale veľa práce ťa slovne presvedčiť, s použitím minima sily ťa preguľiť a zaprieť tvoje ruky o prestieradlo. Chvíľu síce protestuješ, ale úsmev na tvojej tvári hovorí niečo iné. Rada sa vyvlečieš a zachádzaš mi rukami pod tričko. Chveješ sa, keď prechádzaš rukami po mojej hrudi a onedlho mi tú vadiacu časť odevu dávaš dolu. Cez látku nohavíc je už dlho viditeľné moje stoporenie, v obave, aby som si neublížil, mi od nich pomáhaš. Aj ja sa vrhám na gombík tvojich nohavíc a onedlho sa môžem pokochať pohľadom na tvoje telo len v nohavičkách. Šeptám ti slovíčka o kráse a láske a nič už nás nemôže zastaviť.

Miestnosťou je cítiť tvoja vôňa a na tvojich nohavičkách je viditeľná malá škvrna. Zbavujeme sa aj zvyšku oblečenia a stále sa nemôžeme nabažiť záplavy horúcich bozkov. Potom sa presúvam nižšie a jazýčkom ochutnávam tvoje pohlavie. Chytneš ma za hlavu a vychutnávaš si moje lízanie. Vypínaš sa proti mne a po chvíľke ma už ťaháš vyššie. Môj stoporený penis si hľadá cestu sám a ty ma inštinktívne púšťaš k svojej studničke. Čoskoro narazím na vlhké mäkké miestečko a môj úd sa pomaly ponára to tvojich útrob. Pozerám sa ti do očí a kúpem sa v nich.

Erotická poviedka Dnes sa nemusíš ponáhľať domov

Pritiahneš si ma čo najbližšie, ja začínam zľahka prirážať a ty mi panvou vychádzaš v ústrety. Naše telá sa začínajú lesknúť potom, a to ešte zvyšuje našu vášeň. Prenikám do teba čím ďalej rýchlejšie a začíname obaja vzdychať rozkošou. Môj penis v tebe rastie a to ešte zvyšuje tvoju slasť. Nechceme ale nič uponáhľať, a preto odďaľujem svoj prvý výstrek na neskôr. Po nejakej dobe sa ale prestávam ovládať a smerujem svoj orgazmus spoločne s tým tvojím. Bičujem rýchlosť svojich prírazov na maximum a čoskoro ťa začínam napĺňať. Vzopriem sa, aby som v tebe bol čo najhlbšie a ty, keď cítiš, že moja sperma prúdi do tvojej pošvy, tiež dosahuješ svojho zatiaľ najsilnejšieho orgazmu.

Presúvame sa do kúpeľne a po krátkej hygiene chystáme pokračovanie. Opieram ťa dlaňami o kachličky a ty na mňa vystrkuješ svoj zadoček. Rozťahujem ti nôžky a hladím ťa cez tvoju buchtičku. Hrám sa s tvojím klitorisom a ty sa nežne napichuješ na moju ruku. Nezostane ale dlho pri ruke a zarazím do teba zozadu svoj penis. Pravou rukou sa opieram o stenu, ľavou sa hrám s tvojou bradavkou a pritom sledujem vodu, ktorá steká po tvojich vlasoch a rozprskáva sa o podlahu. Po nejakej dobe zmením túto polohu za pohodlnejšiu, keď kľačíš na všetkých štyroch na gumovej rohožke a ja si ťa beriem zozadu. Tvoje prsia sa hojdajú v rytme prirážania a šumiaca voda celú scenériu dokresľuje.

Táto poloha sa nám veľmi zapáčila, a tak v nej pokračujeme na kuchynskej linke. Opieraš si o ňu lakte a ja si ťa beriem čo najhlbšie to ide. Rukami hladím striedavo tvoje paže aj vnútornú stranu stehien, na pokoji nenechám ani tvoj klitoris. Potom si ťa trochu nadvihnem, bozkávam ťa na krku a pritom ti do ušká šepkám zmyselné slovíčka. Skúšam aj byť v tebe len na krajíčku a hniesť tvoj zadoček, na čo ale reaguješ zrýchleným prirážaním, a tak ho budem skúmať až neskôr. Občerstvujeme sa a kŕmime jeden druhého. Pre istotu voláš kamarátke, že dnes sa vôbec nemá ponáhľať s návratom domov...

Chcete zažiť podobnú horúcu skúsenosť? Využite internetové erotické zoznamky!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.