Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Divoká šukačka v posilňovni

1.september 2022
Divoká šukačka v posilňovni

Potreboval som zlepšiť kondíciu, a tak som začal chodiť do posilňovne. Nechcel som chodiť sám, a tak som povedal svojmu kamarátovi Jarovi...

Jaro bol tým nápadom nadšený. Zakúpil si kvôli tomu oblečenie vhodné na fitness. Spočiatku mi to oblečenie prišlo divné, ale keď som videl, ako sa po ňom ženy otáčajú, tak som si to oblečenie zaobstaral tiež.

A hneď prvý deň, keď som si svoj nový obleček obliekol, tak som zaznamenal patričné ​​úspechy. Ženské v posilňovni sa za mnou lačne otáčali. Najviac ma tešil záujem recepčnej Markétky. Markétka bola drobná brunetka, mala malý štíhly zadoček a prsia tak akurát do ruky. Bola predmetom mojich erotických snov a predstáv. Ani som netušil, že sa mi zakrátko pošťastí s ňou byť v posilňovni úplne osamote. Udialo sa to takto...

Markétka za mnou prišla s ponukou, že by mi dala súkromnú hodinu s výkladom ohľadom posilňovania. Nadšene som súhlasil, pretože ma jej príjemná spoločnosť tešila. Dohodli sme sa spolu na čase, keď má posilňovňa oficiálne zatvárať. Markéta na mňa už netrpezlivo čakala. Oblečená bola v športovom. Legíny a krátky top dokonale zvýrazňovali jej postavu.

,,Pavlíček, ľahni si tu pod tú činku a ja ti poradím, ako správne efektívne vzpierať.“

Položil som sa pod činku. Markéta sa nado mnou rozkročila. Zacítil som jej vôňu. Keď mi pomáhala so vzpieraním činky, jej kozliatka sa jej pohupovali. Občas zavadila svojim zadočkom o moje mužstvo. Môj penis voči jej správaniu nezostal chladným a začalo sa mu dokonca jej počínanie páčiť.

Erotická poviedka Divoká šukačka v posilňovni

Na mojich športových legínach bolo vidieť peknú hrču. Markéta si to všimla. Zdalo sa, že ju to aj potešilo. Sklonila sa ku mne a vášnivo ma pobozkala. Hrala sa s mojím jazykom. Zobral som odvahu a položil ruku na jej prsia. Rozhodne nebola proti. Dovolila mi dotýkať sa jej pŕs a ja som cítil vystúpené hroty jej bradaviek.

Markéta sa dotýkala mojich svalov. Hladila moje vypracované telo. Vyhrnula mi tričko a jazykom putovala od pupku k môjmu vyholenému miestu okolo penisu. Vzrušením som prehltol.

Na legínach sa mi rysovala naozaj veľká hrča. Markéta išla ešte ďalej. Vyslobodila môj trčiaci penis a vložila si ho do úst. Fajčila mi ho znamenite. Pusou ma dráždila. Strkala si môj penis hlboko do krku. Cítil som, že to už dlhšie nevydržím. Naznačil som, aby prestala. Mal som chuť sa naopak zase pohrať ja s ňou. Stiahol som jej legíny a vykukla na mňa jej oholená mušlička.

Roztiahla doširoka nohy a nechala si láskať jazykom jej mušličku. Dobýval som sa do nej jazykom a jej studnička bola čím ďalej vlhšia. Tušil som, že nebude proti, keď jej ho tam vrazím. Zaviedol som svojho vtáka do jej dierky. Zaprela si nohy o moje ramená a ja som do nej mohol zhlboka prirážať. Bola to divoká jazda. Markétka ma vyzvala, nech sa položím. Napichla sa na môjho vtáka a začala divoká šukačka v pozícii na koníčka.

Zrýchľovala a spomaľovala tempo, až som z toho zrazu vystrekol. Spokojne sme sa zrútili vedľa seba. Z pošvy jej vytekal pramienok mojej spermy. Dohodli sme sa, že si spoločné cvičenie čo nevidieť zopakujeme.

Posilňovňa je jedno z miest, kde môžete nájsť niekoho na sex. Pravdepodobnejšie ale nájdete takého človeka na našej erotickej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.