Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Divoká noc plná sexu

13.apríl 2017
Divoká noc plná sexu

Keď ma kamarátka pozvala na menší večierok u nej doma, nečakala som nič zvrhlé. Na to, čo som v tú noc zažila však nikdy nezabudnem. Sex môže byť oveľa divokejší, než som si kedy dokázala predstaviť.

Rodičia mojej spolužiačky odcestovali na víkend preč a ona mala celý dom pre seba. S jej spoločenským duchom bolo samozrejmé, že na noc pozvala všetkých svojich známych na malú párty. Prišla som v sprievode svojej najlepšej blonďavej kamarátky Veroniky celkom skoro, Sára nás ako správna hostiteľka privítala s pohárikom v ruke a usadila v obývačke. Celý čas sa na ňu lepil Rado, už dlho sa šepkalo že sú spolu. Všetky dievčatá jej závideli tohto opáleného fešáka s telom vypracovaným k dokonalosti. Klamala by som, ak by som povedala, že som naňho nikdy neurobila pekné očká. No čo už, Sára mala tentokrát viac šťastia než ja.

Sedela som s Verčou na gauči a rozprávali sme sa, hostiteľka nám priniesla pivo a sadla si k Radovi na širokú sedačku oproti nám. Ich dom bol ako stvorený na párty, veľký, s tromi kúpeľňami a viacerými spálňami. O obývačke by sa dalo hovoriť ako o luxusnom tanečnom parkete.

Hneď po nás začali prichádzať menšie skupinky priateľov aj ľudí, ktorým som nikdy nevidela. Medzi nováčikmi v partii bol kučeravý Zolo, predstavil sa mi s krásnym úsmevom a po chvíli ma zatiahol na terasu. Musela som priznať, že do nálady som sa dostala veľmi rýchlo, nebola som si istá či je to alkoholom alebo ma opíjajú Zolove zlaté očká a sladké rečičky. Bolo jasné o čo mu ide, hravé zvádzanie som si užívala, nemala som však v pláne dopriať mu nič viac.

Stáli sme na terase s niekoľkými ďalšími ľuďmi, hudba tu nebola taká hlasná a nebol tu tak príšerne horúci vzduch. Prisahám že vo vnútri som mala sto chutí vyzliecť zo seba všetko oblečenie. Veronikinu blonďavú hlavu som zazrela cez presklené terasové dvere v skupine niekoľkých dievčat, chcela som ísť za ňou, Zolo ma však nepustil. Chytil ma okolo pása a pritiahol k sebe, spamätala som sa až keď mal jazyk hlboko v mojich ústach. Páčilo sa mi to.

Vrátili sme sa dovnútra, Veroniku som nikde nemohla nájsť. Vyšla som na poschodie, na chodbe boli štyri zatvorené izby, veľmi rýchlo som pochopila čo sa tam deje. Hlasné výkriky a búchanie nábytku vychádzali z každej z nich. Trochu som dúfala, že Veronika sa ani v jedenej nenachádza, nešlo mi do hlavy akoby sa mohla takto odviazať. Otvorila som dvere do kúpeľne. Okamžite ma prebodli prekvapené pohľady neznámeho páru. Rozdávali si to priamo vedľa záchoda. Rýchlo som zabuchla dvere a zišla dolu schodmi, nemohla som sa zbaviť obrazu polonahého dievčaťa opretého o kachličky, musela som sa zasmiať. Bolo toho už naozaj priveľa.

Zolo ma čakal na gauči v obývačke, hostiteľka Sára s Radom sedeli oproti nemu a všetci traja sa neprestajne smiali. Pridala som sa k nim, spýtala som sa Sáry či nevidela Veroniku. Vraj s niekým odchádzala do spálne. Nemožné. Celá atmosféra sa mi začínala trochu hnusiť, chcela som ísť domov. Keby som vedela, ako sa to tu celé zvrhne, nikdy by som neprišla. Sára s Radom sa na mojich názoroch iba smiali a naliali mi ďalší drink. Našťastie Zolo, ktorý ma celý čas držal za ruku, vyzeral celkom pokojne a žiadne sexuálne orgie na poschodí ho nezaujímali. Úprimne som toho mala dosť. Rado po chvíli z ničoho nič začal rozopínať Sárine rifle priamo pred našili očami. Hostiteľka párty sa vôbec nebránila, s úsmevom na tvári sa dívala striedavo na mňa a na Zola. Opálený casanova zašiel prstami medzi Sárine nohy a začal ju dráždiť, vďaka hlbokým nádychom sa jej začala napínať hruď a cez tričko začali presvitať jej bradavky. Nechápala som, čo sa deje.

Zolo ma pevne držal no díval sa priamo na nich, dokonca im opätoval šibalský úsmev a rukou zašiel do svojich nohavíc. Sára začala vzdychať o niečo hlasnejšie a všimla som sivýrazný kopček v Radovom rozkroku. Hostiteľka po ňom začala prechádzať dlaňou. Navzájom sa ukájali priamo pred našimi očami, v strede obývačky plnej ľudí. Nenachádzala som slová, nevedela som čo mám robiť. Vysmiati odišli hore po schodoch a ja som tam zostala sedieť iba so Zolom. Bol trochu zmätený, iste však aj riadne nadržaný. Zahanbene sklopil zrak a rukou si zakryl penis. Vytiahla som ho opäť von. Mali sme tam trochu viac súkromia, ľudia začali odchádzať do vnútra a nakoniec sme tam zostali úplne sami. Bozkávali sme sa, hladkali, za svoje napnuté nohavice sa už nehanbil a ani ja som sa nehanbila za svoju neskutočnú chuť rozdať si to s ním. Odrazu ma predstava takéhoto náhodného sexu vzrušovala. Ak môže Verča, prečo by som nemohla ja?

Prisatá k Zolovým perám som otvorila dvere na kúpeľni pri vchodových dverách. Stále som tak trochu nemohla uveriť, že to robím. Sklopil dosku na záchode, stiahol si nohavice a posadil sa. Jeho pripravený vták čakal na moju horúcu mušličku, nemotorne som si stiahla nohavice a vysadla naňho. Iste by sme tam strávili o dosť dlhší čas, niekto však začal trieskať na dvere. Napriek tomu, čo sa v celom dome dialo, bolo by mi veľmi trápne ak by nás niekto našiel. Rýchlo sme sa obliekli a vyšli z kúpeľne, akoby sa nič nestalo. Chceli sme sa vrátiť do obývačky, hlavné dvere do nej však boli zatvorené. Prešli sme do kuchyne, na terase sme tiež nikoho nevideli. Z dverí ktoré spájajú obývačku a kuchyne vyšiel Rado. Bola som príliš opitá a nadržaná na to, aby mi prekážalo, že je úplne nahý.

Keď nás tam uvidel prišiel pri nás a s úsmevom strčil ruku pod moje tričko. Bránila som sa ako to šlo, pevne ma však chytil za zápästia a začal bozkávať. Zolo stál pri nás, ani sa nepohol. Keď sa rado odo mňa konečne odlepil, obom nám prikázal, aby sme sa vyzliekli. Zolo poslúchol, ja som nesúhlasne krútila hlavou, napokon ma však presvedčili. Akonáhle sme sa ocitli všetci traja nahí, Rado mi prikázal sadnúť si na stoličku. Nechápala som, čo sa bude diať, až kým sa obaja nepostavili tesne pri moju tvár. Mala som pred sebou ich tvrdé vtáky a obaja čakali kým im moje ústa doprajú trochu radosti. Už nebolo cesty späť, striedavo som fajčila Zola aj Rada a oni si to obaja skutočne užívali. Bavilo ma to. Rado ma po chvíli potiahol za rameno a vysadil na kuchynskú linku. Prišlo mi trochu zle, zatočila sa mi hlava no nič som mu nepovedala, nechala som ho vojsť do mojej premočenej mušličky zatiaľ čo Zolo ma hladkal po vlasoch a pozorne sledoval, ako sa Rado zmocňuje môjho tela.

Dvere do obývačky sa opäť otvorili a zjavila sa pri nás Sára. Zasmiala sa, niečo zašepkala opitým hlasom. Znovu sa ma zmocnil pocit hanby, nechcela som, aby videla čo sa tu deje. Prišla k Zolovi a po chvíli bozkávania si to začali rozdávať na kuchynskom stole. Sára nahlas vzdychala, keď som ju počula, dostala som na Zola opäť veľkú chuť. Po chvíli zo mňa Rado vyliezol a odišiel naspäť do obývačky. Chcela som sa pridať k Zolovi a Sáre, ona ho však zo seba jemne odsotila a oboch nás ťahala preč z kuchyne.

Keď som vošla do obývačky, nemohla som uveriť vlastným očiam. Všetci pozvaní tam boli viac či menej vyzlečení, niektorí sa iba nežne bozkávali a sledovali ľudí okolo seba, iní si užívali divoký sex. Uvidela som Verčine blonďavé vlasy na druhej strane miestnosti, bola na štyroch, zozadu do nej vrážal neznámy muž. Prišla som k nim a celkom sebaisto začala jej milenca hladiť po hrudi. Podišla som k jej tvári, bola trochu prekvapená, keď ma tam videla. Po celom tele jej stekali kvapky potu a bola naozaj zadýchaná. Začala som ju vášnivo bozkávať a hladkať jej horúce nahé prsia. Vôbec sa nebránila. Muž ktorý v nej práve bol mi prikázal, aby som sa mu otočila chrbtom a dala sa na štyri. Čakala som v rovnakej polohe v akej bola Verča, až kým jej milenec neobšťastnil aj moju mušličku. Striedal si nás, vždy keď vrážal do nej, hladkal môj zadoček a naopak. Dával si záležať na tom, aby sme boli obe rovnako šťastné.

O chvíľku na to pri mňa prišiel Rado a zašepkal mi do ucha že moja kundička je preňho najlepšia zo všetkých čo dnes mal. Dodal mi sebavedomie, vošiel do mňa zatiaľ čo Veronika s jej pánom neznámym pri nás pichali ďalej. Opäť som ju pobozkala a užívala som si Radovho veľkého vtáka ktorý vnikal hlboko do mňa. Keď dostal chuť na Veroniku, vymenil sa s jej milencom a všetci sme v sexe pokračovali.

Aby toho nebolo dosť, Zolo prišiel pri moju tvár tým svojim klackom a prinútil ma fajčiť ho. Urobil sa mi do úst, mala som čo robiť, aby som nezačala kašľať. Celá miestnosť sa mi točila a Veronika vykríkla pri mojom uchu v šialenom orgazme. Nejaké dievča stiahlo pána neznámeho dozadu, stále som však nemala dosť. Ukradla som si naspäť Rada, ľahol si na chrbát a ja som si na ňom krásne zajazdila. V silnom orgazme som zaryla nechty do jeho tmavej pokožky a dokončila ho ústami. Bolo tam tak teplo, všetci vzdychali a kričali, nič podobné som nevidela ani v porne. S Verčou sme pohľadali svoje oblečenie a vyšli von. Smiali sme sa, ledva sme stáli na nohách, boli sme obe veľmi unavené a pripravené odísť. Tesne pred príchodom taxíka však vyšiel von Zolo a šoférovi zadal adresu svojho bytu. Ráno sme sa budili všetci traja v jednej posteli s bolesťou hlavy, ktorú sa z nás Zolo snažil vyšukať. Nikdy by som nepovedala že niečo podobné zažijem, spomienka na tento večer ma však vzrušovala ešte veľmi dlho.

Spomeňte si na tento príbeh ak vás niekto pozve na domácu párty v Bratislave alebo v Nitre. Nikdy neviete, ako sa môže zvrhnúť celkom nevinný večierok. 

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.