Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Darček pre priateľa

31.máj 2018
Darček pre priateľa

Peter sa na ňu pozrel trochu nedôverčivo. “Naozaj to chceš?” Spýtal sa, ako by si jej súhlasom stále nebol celkom istý. „Naozaj.“ Odvetila s úsmevom aby ho zbavila posledných obáv, aj keď mala sama z toho stretnutia zmiešané pocity. „Náš darček na výročie. Sľúbila som ti to poklad.“ Pobozkala ho na ústa.

Videla, že je zaskočený. Určite si myslel, že si to na poslednú chvíľu rozmyslí. To však nebol jej štýl, ani pri veciach akou bola táto. Od vchodových dverí sa ozvalo druhé zazvonenie. Vstal z gauča a šiel otvoriť. Hana si nervózne strčila prameň vlasov za ucho a kráčala za ním. Kým prišla do chodby, vo dverách už stála brunetka v minisukni a červenej blúzke. Bola pekná, nemohla mať viac než 25 rokov. Podala Petrovi ruku a s tichým, na oko hraným smiechom od neho prijala bozk na líce. Hana ju tiež priateľsky privítala.

V obývačke ich čakalo červené víno. Simona, ako sa im slečna z inzerátu predstavila, povedala, že v práci nepije, no Hana si dopriala poriadny dúšok. Obaja boli trochu zmätený, no Simona sa správala veľmi profesionálne. Prešli do spálne, čakala ich pripravená posteľ. Cez zatiahnuté závesy ešte prenikalo svetlo letného večera. Peter si sadol do kresla, ktoré bolo nasmerované na posteľ. „Ja sa budem len dívať.“ povedal Simone a Hana vďaka týmto slovám znervóznela ešte viac. Chcela, aby si to Peter naozaj vychutnal, no nikdy predtým ženu ani nepobozkala.

Simona vycítila jej strach a s úsmevom prišla celkom blízko k nej. Rukou chytila jej roztrasenú tvár a začala ju bozkávať, veľmi nežne a opatrne. Druhá ruka si razila cestičku k Haniným prsiam cez ľahkú letnú sukňu, zrýchlil sa jej dych. Simonine bozky a dotyky boli iné než Petrove. Dokonca iné než akékoľvek dotyky, aké na sebe kedy cítila. Boli jemné a pritom premyslené. Simona jej hladkala boky, nežne si ju k sebe privinula, akoby sa do nej chcela vnoriť. Zmapovať celé jej telo. Po pár ďalších bozkoch sa odtiahla. Pozrela jej do tváre a obdarila ju širokým úsmevom. Veľmi dobre vedela, aká je Hana nervózna, nebolo to nič nezvyčajné. „Ja ťa povediem.“ Upokojovala ju pohľadom.

Začala jej rozopínať blúzku, gombík po gombíku. Každý centimeter tela, ktorým tým odhalila, obdarovala sladkým bozkom. Zvršok Hane napokon skĺzol z ramien. Naschvál si neobliekla podprsenku, teraz to však ľutovala, cítila sa až príliš zraniteľná. Pozrela na Petra, ktorý uvoľnene sedel v kresle. Povzbudil ju žmurknutím. Simona hladila a bozkávala jej prsia, pridala jazyk, cmúľala jej bradavky a šikovne začala rozopínať nohavice. Spolu s nimi stiahla dolu aj nohavičky. Kľakla si na zem a tvár vnorila do jej rozkroku.

Hana si sadla na posteľ a zošuchla nohavice z členkov. Simona jej nedočkavo roztiahla nohy, bozkávala jej stehná a prstom prechádzala po obnaženom lone. Vošla do jej vnútra ukazováčikom, vytiahla ho von, celý čas sledovala Hanine rekcie. Konečne sa začala uvoľňovať, nechala sa unášať každým Simoniným pohybom.

Neisto otočila hlavu, potrebovala sa presvedčiť, že sa to Petrovi páči. Našla ho z rifľami stiahnutými pod kolená. Jeho vták bol červený a navretý. V očiach mu videla niečo zvieracie. Bol fascinovaný a vzrušený. Keď videl, že sa na neho Hana díva, chytil penis do ruky a začal zúrivo masturbovať. Pevne ho stláčal a naťahoval.

Hana cítila, že sa približuje k vrcholu. Zaťala nechty do postele a stále hľadela na Petra. Ten ako by prežíval orgazmus spolu s ňou. Keď prišlo Hanine vyvrcholenie, z Petrovho červeného žaluďa vystrekli tri veľké dávky semena. Hane sa uvoľnil hrdlo, zrazu s úľavou vydýchla. Hruď jej stúpala a klesala, srdce jej prudko bilo. Bola celá spotená.

Až teraz si uvedomila, ako veľmi Simone zvierala hlavu svojimi stehnami. Povolila svaly a dovolila Simone, aby ju pobozkala. Chutila po nej samej. Peter prišiel k nej, nohavice mal vytiahnuté no opasok stále voľný. „Ďakujem láska.“ Zašepkal a pohladil ju po odhalených prsiach.

Kedy ste si naposledy okorenili sex s vaším partnerom? Prekvapte svoju polovičku erotickou hračkou alebo k sebe pozvite niekoho zo sex zoznamky.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.