Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dala som si povedať...

23.máj 2023
Dala som si povedať...

V tej zapadnutej mestskej uličke som sa ocitla úplne náhodou. Zablúdila som a ako správny paličatý zúfalec, ktorý si myslí, že dôjde všade sám, som sa na cestu nechcela nikoho pýtať.

To, že okolo sú iba polorozpadnuté domy s vytlčenými oknami a neuveriteľný bordel, ma síce utvrdilo v tom, že som niekde inde, než by som chcela byť, ale rozhodla som sa ísť ďalej. Nie som predsa srab, že áno.

Pohyb v jednom z horších okien ešte stojaceho domu ma zo začiatku trochu upokojil. Ľudia tu teda sú. Ale potom mi došlo, kto by asi tak mohol bývať v takých ruinách. Jedine bezdomovci, zaslúžilí kriminálnici alebo feťáci. Tak keď by som si mohla vybrať, brala by som bezdomovcov. To, čo sa vylúplo v otvore po dverách z jedného z domov asi bezdomovec nebol. Aspoň podľa toho ako vyzeral. Asi tak tridsiatnik, žiadny manekýn, ale pri trochu dobrej konštelácii hviezd by som si dala aj povedať, pomyslela som si. Priznávam, že ma najviac zaujala hrča v jeho bermudách.

„Zdá sa, že ste zablúdili slečna.“
„Myslíte?“ Nechcela som byť za blbca. „Ako viete, že tu niekoho nehľadám?“
„Tak to by som sa dosť čudoval,“ uculoval sa. „Tu veľa ľudí nebýva. Teda sme tu asi tak traja.“

Vzala som spiatočku.
„Tak áno, vďaka za informáciu a dovidenia.“
Ďalšie udalosti sa zbehli nejako veľmi rýchlo. Chytil ma za ruky, silu mal na rozdávanie, a vyvliekol na prvé poschodie. Pamätám sa, ako zabuchol dvere od miestnosti a zamkol. Až potom ma pustil. Trela som si boľavé zápästie a konečne sa zmohla na protest.
„Zbláznili ste sa, alebo čo…?“
„Duševne som v poriadku, slečna. Len sex mi chýba, viete?“
„Zdravé ruky snáď máte, nie?“ bola som dosť naštvaná. Na jednej strane sa mi síce celkom páčil, ale ja som predsa tá, ktorá si má vyberať.

Rozhliadla som sa po miestnosti. No jasne - na zemi matrac, pár drevených debien, jedna z nich slúžila ako stolík, inak nič. Takže bezdomovec. Alebo nie? Posadil sa na jednu debnu a začal si sťahovať bermudy. Jeho chvost nebol veľmi dlhý, ale zato obvod bol dosť slušný. A bol obrezaný. Páčia sa mi muži s obriezkou, vzrušuje ma tá jednoduchosť línií a to, že je žaluď vidieť aj vo fáze pokoja. Prsty si prechádzal po nabehnutom žalude.

„Mám zdravé ruky a celkom šikovné,“ nadviazal na moju narážku. „Chcete to skúsiť?“
„Prečo sa pýtate? Len tak pre nič za nič ste ma sem asi nedotiahli.“
„Dobre, ak chcete, môžete ísť, nebudem vás do ničoho nútiť.“

Erotická poviedka Dala som si povedať...

Nemohla som sa nepozerať na to, ako si ho honí. A nohavičky už boli celé mokré. Takže by som bola blázon, keby som sa o tento zážitok pripravila. Zložila som si nohavičky, hodila ich na zem a zostala len v sukni a tope. Zaskočilo ho to, na chvíľu sa prestal dráždiť, ale keď mu došlo, že na jeho hrátky pristupujem, pokračoval ďalej. Kľakla som si k nemu, ale zatiaľ som sa ho nedotkla. Len moje ústa boli kúsok od jeho pulzujúceho penisu. Sukňu ku kolenám som vyhrnula a sadla si na päty. To aby dobre videl. Ešte trochu náklon dozadu. Tak.

Zrýchlil tempo pohybov ruky a aj dych nabral na rýchlosti. Dala som si dole top. Podprsenku nenosím, škrtí ma a navyše ju nepotrebujem. A keď sa mi moje pevné trojky trú o látku, dokážem sa aj urobiť uprostred mesta. Len tak na ulici. Díval sa a stále zrýchľoval. Keď zdvihol hlavu a začal sa pozerať na strop, vedela som, že už čoskoro bude striekať. Striekať tú mliečne bielu, a neskôr blednúcu tekutinu, ktorá mi tak chutí. Začala som si láskať bradavky, aj keď to už bolo zbytočné. Sústredil sa iba na svoju ruku, na svoje vzrušenie a na blížiacu sa explóziu.

Prvý zásah som dostala na čelo. Priklonila som sa k nemu a nastavila ústa. Pochopil a vsunul mi striekajúci chvost veľmi hlboko. Povytiahla som ho, aby som si jeho semeno mohla poriadne vychutnať. Uspokojený dosadol ku mne na zem.

„Nečakal som to,“ oddychoval po prežitom orgazme a snažil sa o dotyky pier. Ale ja som o bozky nestála. Zatiaľ. Túžila som po chvoste, napríklad aj dvoch, troch, jednoducho po drsnom milovaní. Bolelo ma v podbrušku a dúfala som, že keď nebude môcť ma vyšukať vtákom, tak jazyk má snáď v poriadku. A prsty tiež. Prechádzala som si prstami kundičku a čakala, až ho tá bozkávacia romantika prejde. Zdvihol sa, vzal ma v podpazuší a odviedol na matrace. Roztiahla som nohy ako kurva.

„Áno, som kurva a ty ma musíš šukať. Do kundy aj do zadku, chvostom, prstami, jazykom,“ prestala som sa kontrolovať úplne.

Sklonil sa nad mojou vyholenou pičkou, najskôr si privoňal a až potom ju začal jazykom prechádzať. Keď sa sústredil na klitoris, ktorý bol zväčšený na maximum, naviedla som mu prst do kundičky. Jazyk krúžil po hrboli slasti a prst mi šukal dierku, ktorá mi spôsobovala toľko slasti a zároveň aj problémov. To preto, že som to chcela. Vždy a všade. Už na základke som sa poddávala svojim imaginárnym milencom. O to viac sa mi neskôr páčil sex v realite, tak ako práve teraz s týmto absolútne neznámym človekom.

Hneď pri prvom orgazme som vystriekla. Nečakal to, asi ešte takú ženu nemal. Trhol hlavou, prstami v mojej pičke, ale keď zistil, že mi ide šťava z kundy a nie z cikacej dierky, sklonil sa a ochutnal trochu, ktorá mi zostala na stehne.

„Vylížem ťa do sucha,“ sľuboval.
„Ty kokos,“ smiala som sa ukojene. „To sa ešte nikomu nepodarilo.“

Kto vie, čo sa stane, keď sa náhodou ocitnete napríklad na periférii Prešova. Bude vás tiež čakať príjemný sexuálny zážitok?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.