Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čo som zažil na nevinnej návšteve - 2. diel

19.december 2018
Čo som zažil na nevinnej návšteve - 2. diel

Tak vzrušený som snáď ešte nikdy nebol. Mal som ho ako kameň a moja šukačka s ním mala pekné problémy, keď som do jej pusy začal prirážať, ale činila sa skvele, že som musel prestať, aby som ju neukradol o pokračovanie.

Mala krásne ošpinenú tvár od môjho penisu. Ona sa normálne usmievala a pozerala mi priamo do očí. Presunul som sa nižšie a dal som jej medzi prsia svoj penis, prirazil ho rukami k sebe a jazdil s ním sem tam. Úžasný pocit vlády nad jej telom mi násobil moje vzrušenie. Jej bradavky boli tvrdé ako oceľ a ja som mal chuť ich ochutnať, ale viac ma priťahovala jej kunda, tak som sa obrátil a pretrel jej pysky ako to len išlo. Bola mokrá ako so mnou ešte nikdy nebola. „Tak už ma konečne vyšukaj alebo na to nemáš?" Kričala ako by jej išlo o život. Vyskočil som a posunul som ju na okraj postele tak, že mala nohy dole a kundičku krásne vystavenú tesne pred mojími očami. Bola krásna, a tak mi do nej zamierilo pár prstíkov a tam, ako bola vlhká, do nej vkĺzli ako nič. Povedal som si, nech to stojí za to, a strčil som tam ďalšie dva, a to už kričala že ju roztrhnem.

Začal som prirážať hneď zo začiatku slušnou rýchlosťou aby sa jej pička nelenila a pritom som sa jej pozeral do mierne privretých očí... Zatiaľčo jedna ruka mala prácičku, tou druhou som zamestnával zoblečenie košele. To už ale nezaregistrovala, pretože mala hlavu položenú a bolo počuť, ako začína vzdychať. Keď som si dal dole boxerky, vyletel mi ako strela a stál ako vojak pri salutováni. Tak isto sa chystal na mohutnú steč. Vedel som, že neberie prášky, a aby som s ňou nemal problémy, tak som vytiahol z kapsičky záchranu a už som ju naťahoval na môjho 19 centimetrového čuráka. Pomyslel som si: „Tak teraz ti rozmrdám tú tvoju kundu, že si to do smrti budeš pamätať." Vytiahol som jej ruku a nahradil ju ďaleko kvalitnejšou vecičkou. Než si stihla niečo všimnúť, už som ho mal na kraji jej lastúrky a s čo najväčšou silou a rýchlosťou som do nej vošiel centimeter po centimetri až na dno s hlasitým mľasknutím. Vydala zo seba hlasitý ston bolesti alebo skôr vzrušenia.

Tým prírazom sa posunula o pár čísel dozadu, ale nie na dlho, pretože som ju hneď chytil za nohy, ktoré neboli schopné pohybu, a znova po skoro celom vysunutí som si ju nahodil späť a znovu do nej s mľasknutím vošiel až nadoraz. S takouto razanciou som ešte nikdy nešukal a to je len začiatok dievčatko. Jej prsia skákali s každým prírazom hore a dole ako na hojdačke. Držal som jej nohy čo najviac roztiahnuté, aby som do nej mohol čo najviac vchádzať. Vydávala zo seba také vzdychy, ktoré mi brali dych a ja som ju povzbudzoval. „Šukaj poriadne, ukáž, ako to vieš!“ Každým prírazom som sa cítil lepšie, ale chcelo to trošku zmenu, tak som ju otočil na brucho a znovu som zašiel do jej krásne sa vystavujúcej broskynky.

Držal som sa jej sexy zadočku a udával tak čím ďalej tým viac zničujúce tempo, a tak prichádzali znovu ďalšie prírazy nadoraz, ako si to zaslúžila. Kundička jej len tiekla vzrušením, tak mi tam kĺzal ako po masle. Bolo počuť jej tlmené vzlyky, ktoré kričala do postele, a aby sa nesťažovala, tak som jej šúchal klitoris a pritom som sa snažil nezvoľniť tempo. Šukal som ju ako zmyslov zbavený a jej sa to očividne páčilo, pretože po necelých 10 minútach jej začala pulzovať kundička. Takže som očakával, že to prichádza a bušil tak, že sa celá posteľ s nami hýbala. Ani tlmenie v podobe postele nestačilo na to, aby nás nepočuli susedia, ale mne to je jedno.

Co jsem zažil na nevinné návštěvě - 2. díl

Bol som od jej štiav polepený ako snáď nikdy. Kričala, že je hotová, povedal som si, ale čo je ma po tom, a vždy som ju šukal zozadu. Všímal som si, ako sa snaží spamätať z toho, ako som ju urobil. Napadlo ma, prečo to nevyužiť. Narvem jej ho do jej druhej dierky, ale to som sa nad ňou trochu zľutoval a išiel som do nej pomaly, ale cez to dosť razantne, že vykríkla. A snažila sa vytrhnúť a hovorila: „Čo to robíš kurva? Bolí to, nechaj to!“ Bohužial pre ňu už bolo neskoro a už som bol žaluďom v nej. Mohla si hovoriť, čo chcela, ja som už bol zase v rytme rýchlych prírazov a plnil som jej kakaovú dierku. Ešte som to takto neskúšal, tak som bol príjemne prekvapený, aký pevný stisk má jej zadoček, že po pár minútach musel von.

Zdvihol som sa a obrátil som ju na chrbát, bezvládne ležala na posteli s roztiahnutými nohami a neprítomným úsmevom na tvári. Ako som sa znova približoval a ľahal si na jej nádherné telíčko, oči sa jej rozžiarili a drzo na mňa prehovorila: „To bolo všetko alebo vieš ešte niečo ty slaboch?“ Moja odpoveď bol tvrdý príraz do jej mušličky. Nohami mi obmotala telo, aby som z nej neunikol, ale na to som ani nemyslel, zato do nej som sa poponáhľal. Pritisol som sa jej hruďou na prsia až ma zabodávali bradavky. Bol som pár centimetrov od nej a nadržane som sa jej pozeral do očí, rovnako ako ona. Lenže ja som strnulo pozeral a ona musela pri každom príraze privierať oči. „Mrdaj svoju novú kundičku, poriadne mi ju vyšukaj,“ povzbudzovala. To už som s ňou súhlasil a môj penis sa hlásil, že to dlho nevydrží.

Nejak som si neuvedomil, že ma chytila rukami za zadok, a priráža so mnou do rytmu. Ale potom ako ma odstrčila, ako mohla, rýchlo mi naskočila na penis a rozbehla hustú jazdu. Všimol som si, že som jej to utiahol málo. Ako som to nečakal, tak som vydychol zároveň s ňou, keď som do nej vošiel a potom ona si dvojhlasne vzdychla s vrzgajúcim matracom. Snažil som sa prirážať zospodu, ale nešlo to, tempo si ovládala ona a nešlo sa jej rýchlosti vyrovnať. Povedala mi: „Tak vyšukaj mi ju, už budem.“ To ma nasralo a chytil som ju za zadok a hlavu som jej položil na rameno do ktorého sa mi vzápätí zakúsla, ako som jej začal masírovať svojim penisom dno kundičky. Čvachtanie v jej jaskynke pridávalo na intenzite a ona už zase kričala ako zviera pri porážke. Chcel som jej ukázať, že to ja som ten, kto bude určovať tempo a zhodil ju.

Jej nohy som si položil na ramená, tak som mal čistý výhľad na jej prsia, rýchlo som ho nasadil na vchod a začal som do nej búšiť, čo mi sily stačili. Chytil som jej ramená a nahadzoval si ju do protipohybu, aby som to rozbehol na maximum. Po pár prírazoch rýchlo kapitulovala a už to na ňu prišlo a okolo môjho macka sa celá stiahla. Nekontrolovateľnými ranami som vchádzal do premazaného otvoru lásky a snažil sa čo najviac oddialiť koniec. Nešlo to a podľahol som tomu a už som „ju“ plnil. Bolo to nekonečné množstvo výstreku, tak veľmi silné, že som sa modlil, aby kondóm vydržal. Moje telo bolo vyčerpané, že som sa na ňu zvalil a obaja sme silno oddychovali. Jej prsia sa nadúvali a ja som premýšľal, čo som to urobil. Vytiahol som ho z nej, odhodil kondóm do koša, pozbieral si všetky veci a odchádzal. Napoledy som sa pozrel na jej zdevastované telo ulepené od potu a tak som odišiel bez jediného slova, nasadol do auta a odišiel čo najďalej ako to vôbec bolo možné.

Vzrušil vás tento príbeh? Tak sa zaregistrujte na sex zoznamke a nájdite si niekoho na podobné hrátky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.