Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čo som zažil na nevinnej návšteve - 1. diel

13.december 2018
Čo som zažil na nevinnej návšteve - 1. diel

Mám 20 a budem vám rozprávať určite pre mnohých zaujímavý príbeh, ktorý sa stal. Začalo to tým, keď som išiel na návštevu mojej bývalej spolužiačky zo strednej na chatu. Bolo to famózne, stretol som po roku zase skoro celú triedu, ktorá bola nažhavená na kalbu.

Takže ďalší deň po preflámovanej noci som bol unavený, zničený ako pes. Po 10. som išiel ešte na návštevu k mojej ex, pretože mám s jej matkou dobrý vzťah. Chcel som jej urobiť radosť. Aj keď moja ex je mrcha, jej matke som chcel doniesť nejaký darček a ju si nevšímať. Mal som dievča a sexuálne sme určite nehladovali a ako sama povedala po krásnom uvoľnení z predminulej noci, keď sme si to 2x rozdali, aby som vraj netrpel, keď spolu nebudeme. Vedela to so mnou, a keď som videl pred sebou to jej vyšportované telíčko, tak som sa do nej vždy s blaženým úsmevom urobil. Rovnako som nemal náladu veľmi na sex po tom chlaste, aj keď som chlap, takže tá chuť sa vždy niekde nájde, hmm...

Dorazil som k ich domu, zazvonil a vzal som do ruky tých pár darčekov v podobe fľašiek s koňakom a kvalitným vínom. Čo som nečakal bolo to, že mi prišla otvoriť ex. Myslel som, že bude niekde preč so svojimi nabijákmi, ale nebola, no čo už. Mala mokré vlasy a bola zahalená len v župane, Ktorý nesiahal ani po kolená. Pristalo jej to. Nevidel som ju rok od tej doby, čo som sa s ňou rozišiel a myslím, že veľmi opeknela. Mala husté, dlhé čierne vlasy, zelené oči a tie prsia, čo jej perfektne držal tvar jej dvojak, bola k zožratiu. Povedala mi, že nikto nie je doma, pretože babička mala mrtvicu a matka je s ňou v nemocnici. Nevedel som, čo mám robiť, tak aspoň pomôžem odniesť do kuchyne darčeky. Ponúkla mi, či niečo nechcem. Nemal som náladu sa s ňou baviť, ale hlad som mal, až to bolelo, pretože som išiel cez 4 hodiny a ani pitie som asi z blbosti nepotreboval. Tak som jej povedal, či nemá niečo na pitie, tak mi naliala vodu. Nachystala mi aj polievku, nech sa trochu najem.

Nejaká milá mi pripadala, ale potom sa spýtala, či si môže otvoriť víno, ako na oplátku. Asi by bolo blbé, keď ma pohostila a ja by som povedal nie. Vykašľal som sa na to a kývol, nech si dá, koľko chce. Vždy rada pila, čo som jej, keď sme spolu chodili, nemal za zlé, pretože sa potom v posteli odviazala a kričala pri tom ako blázon. To sa mi na nej páčilo, okrem teda tých jej kozičiek. Bola malá, takže jej prsia krásne vynikli. A teraz, keď som ju videl v župane, zaspomínal som si na tie vášnivé noci. Na to, ako mi natiahla kondóm a nasadla si, ako som jej lízal kozičky a ona si pritom nasadávala. Mala ju krásne úzku a vedela ju stiahnuť tak, že som ho mal ako vo zvierači, ale ja som jej to oplatil tvrdým a rýchlím prirážaním... Sakra ona mi urobila také veci a ja teraz premýšľam, ako ju ošukať a ešte sa mi stavia penis, to je fakt super. Ešte že som za stolom.

Pozerá sa na mňa a pritom srká už svoj piaty pohár. Ako vidieť, že je pripitá. Oči má sklenené ako blázon a slová sa jej tak isto pekne motajú. Čo už, nech si dá, ja sa napijem a odíjdem. Ponúkala ma, nech si dám s ňou, ale to by mi chýbalo, ešte aby som dostal pokutu kvôli nej, až pôjdem z domu. Potom jej niekto volal, tak odišla do obývačky a ja som si zatiaľ dojedol svoju polievočku, ktorá mi urobila neskutočne dobre a dala ma do pohody. Ex sa vrátila a sadla si, župán jej odhaľoval celé prso a ja som zízal ako nadržaná stepná koza. Mal som chuť, ale vždy tu bola moja priateľka a ja nie som ten typ, čo by zradil také dievča s ňou, ktorej som rok nemohol prísť na meno. Bola akási divná a cez látku som videl, že sa jej krásne vstíčili oproti mne bradavky. Nemal som tušenie prečo.

Co jsem zažil na nevinné návštěvě

Naliala si pohár a na ex ho dala do seba, z hajzlovským úsmevom sa na mňa pozrela a povedala mi neuveriteľne „Poď si zašukať! Chcem ťa v sebe.“ Mal som ho tvrdého, ale neviem prečo, toto má ešte viac vzrušilo a môj úd mohutnel, aj keď som sa tomu bránil a nechcel som, aby to spoznala, myslím, že spoznala že som nervózny. Ani hlások som nevidal a len som zízal na ten drzý a nadržaný pohľad. „Počúvaj, matka sa vráti až zajtra, teraz mi volala! Mám chuť na tvojho čuráčka“. Nečakal som ďalej a povedal jej  „Si robíš srandu!" a aby som ju naštval, tak som jej povedal "Mám doma ďaleko lepšiu, takže nemáš šancu." Nedala sa a odpovedala mi:  „Ja som sa od tej doby naučila pár vecí, že sa budeš diviť." Stúpla si a než som stačil niečo urobiť, tak ma cez trištvrťáky chytila za penis a stlačila ho. Pamätala si čo má vzrušuje.

Nikdy som nebol dole tak nabitý a ešte tá jej ruka na mojom penise ma nabudila viac, ale chytil som ju za ruku a odtiahol ju od môjho stožiara. Ona neprestávala a tlačila sa na mňa  „Viem, že to chceš a ten dole by chcel do mňa, tak to nechaj a poď ma vymrdať, chceš ma, tak si zopakujeme našu poslednú šukačku na rozlúčenie.“ Voľnou rukou zatiahla za šnúrku na župane a tým sa odhalila. Držal som ju pevne za ruku a v omráčeni zízal na jej prsia, ktoré sú snáď ešte krajšie, než boli, a cez jej ploché bruško som zavadil pohľadom na jej hladko vyholenú kundičku. „Čoho sa bojíš? Poriadne si to užijeme.“ A znova mi ho chytila voľnou rukou a znovu pustila.  „Tak čo? Nemáš chuť si zapíchať?"

Toto bola posledná kvapka. Tá mrcha mi ešte rozopla gombík od nohavíc, takže mi padli ku kotníkom. Kašľal som na ňu a prekročil ju, takže som bol len v košeli a v totálne napuchnutých boxerkách. Chytil som ju aj druhou rukou a zatiahol do jej izby a hodil sa s ňou na posteľ. Obrátila sa a nedočkavo sa pozerala, čo sa bude diať, zatiaľčo ja som si spomínal, kde ma izolepu a už som utekal k šuplíku, kde som ju vylovil, znovu som prišiel k ex, ktorá už tušila. Drápla ma do ruky a trochu ju poškriabala, ale to mi bolo jedno. „Nebudeš ma zviazovať ty hajzel, ja si chcem normálne zašukať!" Ale to už bola na bruchu bez možnosti pohybu, pretože som na ňu zaľahol a proti mojej sile, ktorú mám vďaka posilovaniu, nemala šancu. Obrátil som ju a myslel som, že bude vyvádzať, ale bola kľudná, ale...  „Vylíž mi ju, poriadne mi tečie, ako sa pohraje s tvojím chlapčekom.“ Bohužiaľ pre ňu som bol na koni ja, takže som na to, čo hovorila nebral ohľad, a už som jej pchal svojho tvrďáka do pusy. Ako to videla, hneď ju otvorila dokorán a začala mi olizovať žaluď. Vyzerala že má poriadny hlad, takže som na nič nečakal a vrazil sm jej ho do pusy poriadne, až sa začala dusiť. Nemohla sa brániť, takže som ju nechal chvíľu vycukať a potom som vyšiel len na kraj. Zalapala po dychu. Pozerala sa mi do očí tým svojim nadržaným výrazom, ktorý hovoril „Vyšukám ti mozog z hlavy..."

Zaujíma vás, ako táto erotická poviedka bude pokračovať ďalej? To sa dozviete na budúi týždeň. Medzitým si môžete nájsť niekoho na erotickej zoznamke na takéto sexy hrátky...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.