Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čo sa môže stať v prezliekacej kabínke

23.marec 2020
Čo sa môže stať v prezliekacej kabínke

Kdekto asi v kabínkach skúša rôzne veci, ale sex s cudzou ženskou, ktorú ani nepoznám menom, som teda ešte neskúsil. Vy snáď áno?! Aj keď som síce nič nakoniec nekúpil, bolo to rozhodne o 1000 percent lepšie, než klasické, nudné nakupovanie!

Začalo to celkom nenápadne. Rozhodne nič na začiatku nakupovania nenasvedčovalo tomu, ako to skončí. Jednoducho som prechodil džínsy a potreboval nové. Camrál som sa po obchode a snažil sa prísť na to, akú veľkosť že to vlastne mám. Zarazila ma však jedna ženská, čo tam nakupovala. Nádherná postava, dlhé blond vlasy, väčšie pevné prsia.

Zadok, na ktorom by sa dali oči nechať. No jej prítomnosť ma celkom rozptyľovala a nemohol som sa ubrániť pokukování po nej. Jej to zjavne príliš nevadilo, pozerali po nej snáď všetci chlapi v obchode a ona sa ešte zámerne ponúkala. Keď ale zistila, že po nej pozerám ja, jej výraz nabral čosi iného než doteraz. To som ešte nevedel, že som sa dostal do hľadáčika šelmy! Namierila si to rovno ku mne...

"Ahoj, čo nakupuješ? Nechceš s tým pomôcť?" Spustila tak ľúbezným hlasom, až sa mi z nej skoro podlomili kolená. Docela som znervóznel, zašimral ma penis a snažil som sa zo seba vydať niečo zmysluplné: "Len som sa prišiel pozrieť po nových džínsoch." "Jasné," povedala, "skús tieto." Skúsene siahla po prvých džínsoch, ktoré našla, chytila ma a tiahla ku kabinkám. Podala mi ich a ja som bol zrazu celý zmätený v kabínke. Začal som ich nasadzovať, ale boli o kus menšie, než by som potreboval. Nedostal som ich ani cez zadok.

"Sú dosť malé," zavolal som ticho cez plachtu kabínky. "Ale no taaak, ukáž. Pozriem sa sama!" odpovedala a rázne vstúpila do mojej kabínky. Ja som ešte stále nevedel, čo vlastne čakať, a tak som sa snažil zakrývať trenky, na ktorých sa črtala hrča. "Otoč sa, nech sa pozriem," povedala. Rukou mi zišla na zadok a pevne ho stlačila. Uznanlivo prikývla a jej druhá ruka chytila rázporok riflí. Už som nepochyboval o tom, že to nebolo omylom, keď ruka u môjho rozkroku nápadne trela môj už tvrdo naakumulovaný penis.

"Ale čože to tu máme za nezbedníka? To sa pozrime!" So šibalským úsmevom si ma otočila a hľadela na môj rozkrok. Ja už som vďaka nadrženosti prestal byť nervózny a nebojácne som sa postavil pred ňou. Jej ruky sa dali ďalej do práce na mojom penise. Dal som si ruky v bok a akoby nič stiahol trenírky. Aj nepadnouce rifle som nechal zísť na zem. Vedela presne, čo má robiť. Zručne ho vzala do ruky a veľmi skúsene ho spracovávala. Bol som už veľa vzrušený a celá situácia sa mi veľa pozdávala.

Erotická povídka Co se může stát v převlékací kabince

Dáma sa však rozhodla, že teraz chce aj svoj podiel potešenia. Vytiahla sukňu a otočila sa. Predklonila sa predo mnou, čo len v tesnej kabínke mohla, a mne sa naskytol božský pohľad na jej perfektný zadoček. Neváhal som a okamžite si to nasmeroval do nej. Pekne som si ju šukal a užíval si sladké okamihy, čo to len šlo. Evidentne si aj ona pomerne pochvaľovala, pretože zjavne mala ťažkosti zostať potichu. Páčilo sa mi, ako musí tajiť dych, a preto som si nebral žiadne servítky a nakladal jej, čo som len mohol.

Blížil sa na mňa výstrek a pomaly som premýšľal, či sa urobím do nej alebo čo vlastne bude. Podcenil som túto tajomnú sexuálnu dračicu. Takto ženská dobre vedela, kedy to na chlapa príde. V ten najsprávnejší moment sa otočila a kľakla si predo mňa. Ja som ho vzal hneď do ruky a začal rýchlo honiť. To sa jej však nepáčilo. Odrazila moje ruky preč. Nasala sa na neho sama a začala ho leštiť oboma rukami. Teraz sa role obrátili a ja som robil, čo išlo, aby som zostal potichu.

Výstrek sa blížil a moja hlava bola nebezpečne vysoko v oblakoch rozkoše. Vyžíval som sa nad tou slasťou a vyžíval sa vo vlastnom potešení. Výstrek prišiel tak silný, že som sa skoro neudržal na nohách. Dáma sa zaprela rukou o moju hruď, aby ma podoprela. Pusou sa nasala, ako to len šlo, na môj penis a hrdo prijímala jednu kvapku za druhou z celej mojej dávky. Keď som skončil, mala už pusu plnú až po okraj. Zdvihla oči a s pohľadom na mňa to všetko zjedla.

Potom sa zdvihla, akoby sa vôbec nič nestalo. Zhrnula sukňu, a tak ako priletela a chytila ma ako svoju korisť aj rovnako rýchlo naraz zmizla. Nechala za sebou len rozruch a rozopínanie plentu kabínky, kde som sa ja snažil rýchlo zahaliť pred pohľadmi všetkých ostatných pohoršených zákazníkov predajne. To bol presne jej štýl, vziať si, čo si zaumieni, a urobiť hurá. Všetci hľadeli na mňa a všetci presne vedeli, čo som tam s ňou robil. Ale ja som sa tváril neskutočne hrdo, pretože zo všetkých chlapov v tomto obchode som bol jediný, ktorý ju ošukal. Ostatní mali smolu a mohli len ticho závidieť. Užíval som si ten pocit, že práve ja som mal túto dračicu...

Muži sa v obchode rozhodne nudiť nemusia. Ani na internete nemusí byť nuda! Stačí sa zaregistrovať na sex zoznamku a užívať si online.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.