Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čo muži ženám nikdy neprezradia

27.marec 2018
Čo muži ženám nikdy neprezradia

Muž ako taký nehovorí rád. A keď už dokážete svojho najdrahšieho vylákať z jeho ulity otázkami typu "Na čo pri sexe vlastne myslíš?", bude vám rovnako hovoriť len sladké nezmysly. Alebo nie?

Strach zo sexu s novou ženou

Áno, je pravda, že muži myslia stále na sex. A keď proti nim stojí preplnený dekolt, mohla by mať dotyčná dáma tri oči a na hlave čivavu a oni by si to nevšimli. Lenže keď potom skutočne dôjde na prvé intímne zblíženie s novou známosťou, začne ich pulz tancovať polku a robia pozoruhodné veci. Pri jazde v metre posilňujú svaly panvového dna, pijú litre ananásového džúsu a vyhľadávajú na googli cunnilingus. Ale keď potom ich vyvolená leží pred nimi úplne nahá, cítia sa neistí, ako by to robili prvýkrát.

Má jej teraz štípnout do bradavky, ako sa to vždy páčilo jeho bývalke? Jasné je, že dnešné ženy chcú dobrý sex. A pokiaľ možno niekoľkonásobný orgazmus. V každom prípade žrebca v posteli. Čo z nich vlastne sexuálneho žrebca urobí? Rázne konanie, alebo skôr nežnosti? Je lepšia misionárska poloha, alebo radšej nejaký experiment? Pod "dobrým sexom" si toho dokážu predstaviť rovnako tak málo ako pod "pekným príborníkom", ktorý si od nich žena praje k Vianociam.

Vie len jediné, všetky ženy o tom hovoria so svojou najlepšou kamarátkou a oni nechcú, aby sa im pritom vysmievali. Je pár povzbudivých slov na ne naozaj príliš? Už ste sa niekedy pozreli do kníhkupectva, koľko je tam príručiek o sexe pre mužov?

Mužom ženy nepripadajú vtipné

Čo je pre ženy u partnera najdôležitejšie? Humor. Muži proti tomu prikladajú väčší význam intelektu a zovňajšku, poradie je rôzne. Až potom niekedy prichádza zmysel pre humor. V opačnom prípade by nikdy nenašli ženu svojich snov. Pretože ženy vtipné nie sú. Je to testosterónom. Humor vychádza z agresie a za tú je zodpovedný mužský hormón testosterón, ktorého majú jednoducho viac. Mužské žarty sú hrubé, politicky nekorektné, urážlivé - ženy si rozprávajú neškodné jemné vtipy, väčšinou popisujú rôzne situácie, ktoré sú ale bohužiaľ veselé len vtedy, keď ste sa ich sami zúčastnili.

To ale neznamená, že by im ženy prišli nudné. Nepotrebujú žiadne treskutosti k tomu, aby sme ich milovali a smiali sa s nimi. Ženy sú svojím spôsobom zábavné. Ako video na Youtube s kýchajícími pandami. To im ale tiež nevháňa slzy do očí, nanajvýš sa usmievajú. A to predsa stačí. Viac od žien neočakávajú. Mali by sa teda zmieriť s tým, že sa schádza s ich najlepšími kamarátmi, keď chcú prežiť veselý večer. A na večery príjemné vyhľadávajú radšej prítomnosť žien.

Pri sexe myslia na abecedu, zoznam svojich povinností a na prácu

Pri sexe je ich hlavným cieľom doviesť ženu k orgazmu. Keď žena orgazmus nemá, zlyhali. Sex bez neho je koniec koncov ako francúzsky čiernobiely film - bez vyvrcholenia. A rozhodne si nemyslí, že žena po takomto zážitku rozpráva svojej kamarátke s nadšením: "Síce ma neuspokojil, ale sex s ním je proste boží".

Muži a ich tajnosti

Horšie by bola snáď už len ejakulácia po dvoch minútach, ako u nejakého nadržaného puberťáka, ktorý nad sebou stráca kontrolu. Nesmie byť teda rýchlejší ako ona. Riešenie? Myslieť na niečo iné. To znižuje krvný tlak a odďaľuje ejakuláciu. Myslia treba na zoznam svojich povinností alebo si vyvolávajú obrázky z doby, kedy vykonávali civilnú službu.

Sú veľmi závislí na komplimentoch

Nestačí im, keď žena povie, že ich miluje. "Milujem ťa" - áno, áno, pekné. Ale prečo? Chcú pre to stále počuť nejaké odôvodnenie. Chcú počuť, že sú vtipní alebo sa s nimi žena cíti v bezpečí. V podstate je im jedno, čo povedia. Hlavne, že im tým potvrdí, ako sú úžasní. A komplimenty pôsobia ako droga. Potom ich chcú počuť čím ďalej viac. Muži taká potvrdenie potrebujú. Meria si svoje penisy, aby sa uistili, že dosahujú minimálne priemernej dĺžky 15 cm a v posilňovniach si namáhavou sizyfovskou prácou "nafukujú" svoje bicepsy.

A všetko to robia z jedného dôvodu. Majú komplexy. Od doby, kedy majú k dispozícii hotové mäso v chladiacich boxoch a ženy si budujú kariéru, nezostáva im toho veľa k vychvaľovaniu, majú málo príležitostí k tomu dokázať, ako sú dobrí. O to dôležitejšie by preto bolo počuť od nás občas pár milých slov. Nezáleží na tom, aké to budú. Nemusia byť originálne. Ani úprimné. Krásne vlasy, obdivuhodné svaly, erotický hlas, povolené je všetko, čo polichotí ich egu.

Klamú, aby nás dostali do postele

Ešte žiadnu ženu nemiloval bezpodmienečne. Ale už šiestich ženám povedal "Milujem ťa". Dve z nich mu to povedali ako prvé a vzhľadom na to, že mu pripadala nevhodná odpoveď "To je fakticky super", zareagoval ako ozvena "Ja teba tiež milujem". Po sexe sa toto poblúznenie behom sekundy vytráca. Tiež sa občas snaží vzbudiť ľútosť, aby ho žena utešila sexom. Niečo také, no fuj.

Tiež predstierajú orgazmus

Áno, milé dámy, robia to tiež. Podľa štatistiky už dokonca 20 až 25% mužov predstieralo vyvcholenie. Dôvodom ich amatérskeho divadla je pravdepodobne to isté - strach z toho, že by sa v opačnom prípade cítil partner dotknutý. Na ich obranu, môžeme si za to samy. Koniec koncov vždy hneď vzťahujeme všetko na seba a stále sa pýtame: "Môžem za to ja?" Nie! Niekedy proste ani muži nie sú v tej správnej nálade. Aj tak platí, že v predstieraní majú ženy jednoducho náskok.

Masturbujú a vždy budú

Všetci muži sú mamánci

Vedia si predstaviť sláviť Vianoce s priateľkou než so svojou matkou? To samozrejme nevie. Ich matka im dala život a pofúkala im každú boliestku a teraz by ju mali vymeniť za ženu, ktorá by ťažko s rovnakou oddanosťou merala teplotu? Ktorá by určite neprešla s takou toleranciou, keby na ňu kričali v návale infantilného hnevu: "Prajem si, aby si bola mŕtva!" Áno, s niektorými to nebolo v detstve ľahké. Ženy sú skvelé, ale radšej by sa mali spriateliť s ich matkami. Keď sa totiž musia rozhodovať medzi týmito dvoma, dajú väčšinou prednosť svojej krvi. Prepáčte dámy, ale jednoducho len sme druhými najvýznamnejšími ženami v ich životoch.

Áno, aj oni masturbujú!

A dokonca pravidelne. Robia to aj vo vzťahu a nie, nemyslia pri tom na svoju priateľku. Masturbujú, užívajú si "one man party" - akonáhle sa chlapci raz presvedčia, že z toho neoslepnú, už s tým neprestanú. Nikdy. Podnety sú jednoduché. Vždy, keď sú vzrušení, ale tiež jednoducho z nudy. Nedávajú nič v televízii, kamaráti nemajú čas, prečo sa teda nevenovať pár minút sám sebe? Každý druhý muž masturbuje aj vtedy, keď má stálu partnerku. Presne podľa motta: masturbácia nie je alternatívou sexu, ale jeho doplnením.

Preto im tiež pripadajú skvelé ženy, ktoré to robia. Onanujíce dievčatá sú sexuálne oveľa otvorenejšie a oni sa radi pozerajú, ako to robia, a pritom sa od nich učia. Ostatne, aj ženy profitujú z toho, že muži masturbujú. Každým sólovým číslom totiž posilňujú svaly panvového dna.

Akonáhle sa s nejakou ženou vyspia, zaujíma ich už o niečo menej

Ženy môžu stretnúť tzv. "prívesok". Keby ste sa s takým stretla, rozhodne mu nedávajte svoje telefónne číslo. Inak už sa ho nezbavíte. Pravidlo troch dní? Ani náhodou. Ešte ten večer by vám napísal SMS: "Ahoj, som rád, že sme sa zoznámili. Dúfam, že sa dobre vyspíš a že sa čoskoro zase uvidíme. Dobrú noc." Nesmierne radi sa zoznamujú s novými ženami. Keď je pre nich ešte cudzia, vnímajú na nej každý detail, sú nervózni, či sa jej tiež páči, musia si predstavovať, ako asi vyzerá v spodnom prádle alebo nahá, a je pre nich výzvou dostať ju do postele. Prečo sa snažiť kvôli niečomu, čo už človek v podstate má? Z rovnakého dôvodu muži ani nechcú, aby sa ženy v bare samy chopili iniciatívy, to v sebe má niečo ordinérneho. Užitočným tipom je, že ženy by mali v mužoch vyvolávať žiarlivosť.

Páni nebývajú žiadnymi svätými, ale vďaka tomu môžu byť dámy spokojné, pretože nedajú pokoj, kým nevymyslia všetko tak, aby svoju partnerku uspokojili po všetkých stránkach. A na to by ženy nemali zabúdať a svoje sexuálne umenie prehlbovať. Čo keby vás nahradil a našiel si inú partnerku na erotickej zoznamke!

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.