Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čo by si muži želali, aby im ženy robili s ich guľkami?

8.december 2016
Čo by si muži želali, aby im ženy robili s ich guľkami?

Guľky, semenníky, gule, miešok. Je jedno ako ich pomenujete, ale každý vie, o čo ide. Občas sa niektorí hanbia povedať, čo sa im v sexe páči. Tu je rozhovor so 7 mužmi, ktorí sa neboja zodpovedať všetky otázky!

Ženy občas nevedia, ako k semenníkom pristupovať, pretože samy žiadne nemajú. Niektoré považujú za hranie sa s nimi bolestivé stláčanie alebo štípanie. Prečo? Pretože skrátka vôbec netušia, aký je to pocit, rovnako ako nikto bez klitorisu nemôže poznať, aká rozkoš spočíva v ženskom orgazme. A tak ako každú ženu privedie k orgazmu niečo iné, aj každý muž preferuje iné hranie sa s ich semenníkmi.

Naviac ženám vôbec nepomáha, že muži nie sú pri komunikácii so ženami špecifickí. Nepovedia presne, čo sa im páči, povedia "Hraj sa s nimi...", ale nepovedia ako. A pre ženy je naozaj trápne sa v polovici sexu opýtať "Ako? Myslíš je jemne hladiť? Alebo ich nejako uchopiť? Lízať ich? Ako ?!" To skazí všetku atmosféru.

Aby sa vám toto nestalo a nemuseli ste si kaziť pekný sex otázkami, sú tu úprimné odpovede 7 mužov týkajúce sa ich najchúlostivějšieho miesta.

Čo sa vám páči, keď vám vaša partnerka robí so semenníkmi?

Karel (32): "Úprimne, ja si na to veľmi nepotrpím. Príde mi divné, aby sa ich niekto dotýkal a ešte ku všetkému sú veľmi citlivé, takže nenechám nikoho zbytočne sa ich dotýkať."

Dominik (27): "Zriedka sa k tomu dostaneme, ale som rád, keď sa do sexu hranie s nimi zapojí. Musí sa ale veľmi opatrne, je to veľmi citlivá oblasť a potrebuje jemné dotyky."

Lukáš (25): "Ako pekné veci? Je to pre každého odlišné, ženy by mali predovšetkým čítať reč partnerovho tela. Nemyslím si ale, že by to mali automaticky vylúčiť, možno zistia, že je to práve to, čo sa ich mužom páči."

Jan (40): "Keď to robí jemne, ak vôbec. Jemná masáž jazykom ale nebolí nikdy."

Martin (37): "Držanie, ťahanie a lízanie."

Radek (24): "Páči sa mi jemné hladenie, zatiaľ čo ma žena fajčí alebo robí rukou. Nesmie to ale preháňať. Nepotrebujú toľko pozornosti, možno len občas, zatiaľ čo robí iné veci."

Michal (28): "Držanie a hladenie sú dobré. Páči sa mi, keď mi je len tak chytí. Lízanie, bozkávanie a sanie mám tiež rád."

Vymenujte jednu vec, ktorú chcete, aby ženy vedeli o guliach...

Karel (32): "Len to, ako extrémne citlivé sú. Aj ten najmenší kopanec môže mužovi zaliať oko slzami."

Dominik (27): "Áno, ťažko sa s nimi manipuluje, vyzerajú strašne a sú to v podstate len pytle plné semien... Ale sú to krehké duše. Trochu o tom premýšľajte ako o bradavkách - do sexu ich nemusíte zapájať, ale s trochou nežného a ohľaduplného dotyku z toho môže byť zaujímavá skúsenosť."

Lukáš (25): "Podľa mojich skúseností, niektorí ľudia to proste radi majú a niektorí to zase neznášajú. Nič medzi tým nie je. Moja rada znie preskúmavať. Skúmať, čo a či sa to partnerovi páči. A neskúšať ísť ďalej dole, ak si o to niekto vyložene nepovie."

Jan (40): "Starajte sa o gule ako by boli zo skla. Sú veľmi citlivé. A áno - tá ľavá môže visieť nižšie, než tá pravá."

Martin (37): "Prial by som si, aby ženy vedeli, aký to je pocit, mať gule - väčšinu času tam jednoducho len tak visia a nikto si ich nevšíma. Sú síce krehké, ale rozhodne to nie je dôvod, aby sa s nimi nedalo manipulovať!"

Radek (24): "Sú veľmi citlivé, takže buďte opatrné. Síce z nich mužovi neposkytnete uspokojenie, ale to určite neznamená, že by sa malo na nich zabudnúť! Pokračovanie do nižších partií môže byť samo o sebe dosť vzrušujúce."

Michal (28): "Sú extrémne citlivé, ale svojím vlastným spôsobom. Všetci muži si iste pamätajú, keď ich kamarát nakopol do gulí, keď bolia deti... Nie, nebolo to preháňanie. Je to ako šialená bolesť v žalúdku!"

Gule, Vajcia

Čo by ste rozhodne nechceli, aby vám partnerka robila s vašimi guľkami?

Karel (32): "Také to náhle popadnutie. Človek sa hrozne zľakne. Akýkoľvek druh tlaku, okrem ľahkého stlačenia, bude pravdepodobne bolieť a vyvolá nedobrovoľné kopnutie."

Dominik (27): "Ja veˇmi nie som na sanie gulí. Chápem, že sa to niekomu môže páčiť, ale ďakujem, nie je to nič pre mňa."

Lukáš (25): "Myslím si, že sú dosť citlivé, takže nejaké plácanie a podobné veci, ťahanie napríklad, by sa mali vylúčiť. Ak sa to samozrejme partnerovi nepáči. Proste nech sa ženy s nimi hrajú pekne."

Jan (40): "Nesprávajte sa k nim, ako by ste boli v porne. Muži v porne možno majú radi silné sanie, ale nič sa nemá preháňať."

Martin (37): "Ženy by gule nemali ťahať alebo hrýzť. A prosím, neplácajte cez ne - to sa stáva častejšie, než si myslíte!"

Radek (24): "Nechcel by som, aby ich stláčala. Znovu opakujem, sú veľmi citlivé."

Michal (28): "Aby ich bila, hrýzla a stláčala."

A konečne, máte nezabudnuteľný zážitok, kedy niekto robil niečo úplne dokonalé s vašimi guľami?

Karel (32): "Nič neobyčajného, ​​ale keď ich prvýkrát partnerka pridala pri fajčení, bolo to veľmi vzrušujúce. Predtým som to ani nejako nebral do úvahy, ale trochu orálnej pozornosti neuškodí."

Dominik (27): "Čo musím priznať, že bolo naozaj dobré, bolo, keď už som skoro vyvrcholil a ona ich jemne stisla, ale nie veľmi, skôr párkrát jemne stlačila, keď... no viete, druhou rukou dopomáhala..."

Lukáš (25): "Mne sa to páči, mám veľa takých skúseností. Myslím, že môžete povedať, kedy sa to žene páči tiež. A kedy je zase nad mieru jasné, že sa jej to nepáči. Chlapci nie sú ľahostajní k tomu, čo ich partnerky cítia, ako sa často hovorí. Takže ak sa vám to nepáči, držte sa v bezprostrednej blízkosti inej oblasti, pretože je očividné, že sa snažíte. A my to vidíme a snažíme sa byť zdvorilí a oceňujeme vašu snahu. Ale nie je to pre nás vzrušujúce... Toť všetko."

Jan (40): "Popravde, asi vlastne nemám. Nie som nejaký extra fanúšik dotýkania sa semenníkov, ale lízanie nasledované jemným saním je vždy vítané."

Martin (37): "Moja ex-priateľka dokázala oblízať moje gule jazykom, zatiaľ čo ma fajčila. Tiež ich intenzívne masírovala pri sexe. Je z toho jasné, že ju tie gule zaujímali oveľa viac než mňa samého."

Radek (24): "Keď ma na nich partnerka jemne šteklila jazykom a ľahko ich nasávala. Hlavnou myšlienkou je byť jemný, ale zároveň im venovať nejakú pozornosť. A najlepšie je, keď sa to robí jazykom."

Michal (28): "Sanie počas honenia."

Tak to bolo zaujímavé. Ďakujem za rozhovor.

Je vidieť, že keď ide o semenníky, muži v tom nie sú za jedno. Všetci sa ale viacmenej zhodli na tom, čo sa im nepáči. Každému sa potom ale páči niečo iné, preto je lepšie so svojím partnerom komunikovať a dávať si jasne najavo, čo nám prináša dobrý pôžitok a čo už bolesť. Ženy by potom v skúšaní mali byť extrémne opatrné a jemné.

Guľky môžu priniesť veľa potešenia, teraz len, s kým ho zažiť? Čo tak nájsť niekoho na sex zoznamke?

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.