Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čo bolo, už neplatí

10.október 2019
Čo bolo, už neplatí

Môj príbeh začal pred ôsmimi rokmi. Vtedy som mal priateľku Libušu. Často spomínam, ako som sa jej na schodoch pred vchodom do ich bytu hrabal v kundičke. Jednu nôžku mala prehodenú cez zábradlie a na druhej stála. Bola vždy strašne rozrobená, keď som jej masíroval klitoris, a nezabúdal som ani na kozičky. Ale stále mi nechcela dať. Vždy mi ho len trochu pohonila a išli sme každý domov.

Až raz mi povedala, že bude sama doma a že by sme to mohli využiť. Neváhal som ani chvíľu a povedal som jej, že v sobotu večer prídem už s postaveným perom. Videl som, ako jej zaiskrilo v očiach, a zároveň sa usmiala. Keď sme sa lúčili klasickým spôsobom na schodoch, povedala mi, že už sa teší na sobotu.

Keď som zazvonil pri jej dverách, ozvalo sa: "Momentík."

Po chvíli mi otvorila moja víla oblečená v krásnych nohavičkách a priesvitnom tričku. Keď som uvidel vyčnievajúce chĺpky z nohavičiek a krásne kozičky do špičky, začalo mi tuhnúť v nohaviciach. Ale to už si ma Libuša viedla do spálne rodičov. Vyzliekol som ju z toho posledného, čo mala na sebe, a uvelebil sa vedľa nej. Ľuba mi vytiahla vtáka, ľahla si a povedala, ak chceš, tak to urob.

Po týchto slovách som sa snažil ju nejakým spôsobom vzrušiť. Sál som jej bradavky, stláčal prsia, lízal kundičku, ale s Libušou to ani nepohlo. Bol som prekvapený, pretože keď som jej to robil rukami na schodoch, bola vždy hneď vyrajcovaná. Teraz ležala na posteli s roztiahnutými nohami a nič. Povedal som jej, že či nemá náladu, tak nech to povie. Odpovedala, že chce, aby som ju šukal. Tak som jej pekne vylízal pičku, roztvoril pysky ohanbia a zasunul svojho tešiteľa do jej voňavej kundy.

Začal som prirážať a po chvíľke som jej pokropil bruško aj chĺpky. Libuša siahla pod vankúš, vytiahla vreckovku a utrela semeno. Pozrela sa na mňa a povedala: "Na prvýkrát to nebolo zlé!"

Chcel som sa ešte trošku pohrať s jej telom, ale ona vstala a obliekla sa. Išli sme von trochu sa prejsť. Keď sme sa vracali, videli sme svetlo v obývačke. Takže sme sa rozlúčili klasickým spôsobom na schodoch. Napodiv Libuša prežila najmenej tri orgazmy behom pár minút. Neskôr sme to robili ešte na zastávkach autobusu. Na netradičných miestach Ľuba tiekla ako potok a prežívala jeden orgazmus za druhým. V posteli sa jej to bohužiaľ nepáčilo. Potom prišla vojna a my sme sa rozišli. Stretli sme sa pred pár dňami, v sprievode detičiek. Prehodili sme pár slov a ja som zistil, že Libuša sa už stihla aj rozviesť.

Erotická povídka Co bylo, už neplatí

Keď mi to povedala, okamžite som sa opýtal, či ju môžem prísť navštíviť. Povedala, že bude rada. Dohodli sme sa na piatok. Hovorila, že dá dievča k babičke. Ja som povedal manželke, že budem robiť dlhšie a neviem, kedy prídem domov. Kúpil som víno a vydal sa na návštevu. Otvorila mi krásne upravená a v mini sukienke. Chvíľku sme sa bavili. Zrazu mi rozopla rázporok, vytiahla vtáka a začala ho s chuťou fajčiť.

Netrvalo dlho a vytiekol som ako malý chlapec. Spýtal som sa, či nechce ísť na nejaké nezvyčajné miesto. Ona ma však chytila za penis a so slovami "časy sa menia", si ma viedla do spálne. Vyzliekla ma donaha a hodila na okrúhle letisko. Vyhrnul som jej sukienku a zistil, že nemá nohavičky. Rozopol som jej blúzku a zbadal jej krásne tvarované kozy štvorky.

Nemohol som sa nabažiť pohľadu na tú krásu. Hneď som sa prisal na tie kozy ako pijavice. Libuša začala vzdychať a sama sa začala hrať s klitorisom. Pozrel som sa na ňu a šialene ma to vzrušilo. Keď si všimla, že sa na ňu pozerám, dala okamžite ruku preč. Začala sa ospravedlňovať, a že je teraz veľa sama. Bozkával som ju, aby už ďalej nič nehovorila. Schádzal som jej jazykom po krku, okolo pevných pŕs, na bruško a už som mieril do čiernej húštiny. Lízal som jej buchtu a jej vztýčený klitoris. Nezabúdal som ani na krásnu riťku. Libuša sa medzitým hrala s mojimi guľami a penisom. Zrazu povedala nežným hláskom, aby som ju šukal zozadu. Otočila sa, kľakla a vysunula na mňa zadoček.

Bez váhania som do nej vrazil penis až po gule. Takmer okamžite som cítil sťahy kundičky na svojom pere a explodoval som. Moja mačička sa roztriasla a tiekla. Ľahol som si na chrbát a chcel si odpočinúť. Zacítil som však teplé ústa na svojom ochabnutom vtáčikovi. Krásne mi ho fajčila, a vedela to báječne. Za chvíľu bolo moje mužstvo také, aké ho majú ženy najradšej. Keď trčal ako kôl, Libuška nasadla a uháňala na koníčkovi. Krásne pri tom vzlykala. Keď sa začala blížiť k orgazmu, naslinil som si ukazovák a vrazil jej ho do prdelky. V tom som zacítil na podbrušku záplavu vytekajúcu z jej lona. Kričala, až som mal strach, že nás niekto bude počuť.

Keď odznel jej orgazmus, krásne sa usmiala a povedala: "Teraz urobím teba koníček." Otočila sa chrbtom ku mne a znovu sa napichla. Urobila niekoľko skúsených dlhých ťahov a už to na mňa prichádzalo. Povedal som jej to. Okamžite prestala hopsať a nadvihla sa tak, že môj klacek z nej vyšiel. Začala si dráždiť mojím nabehnutými penisom ritný otvor a spýtala sa, aký mám názor na análny styk. Milo ma to prekvapilo, zvlášť preto, že moja manželka si nechala strčiť do zadničky môjho tešiteľa len raz. Začala si ho dávať do prdelky, ale ja som ju prerušil a požiadal, aby sa otočila a vysunula na mňa tú nádheru. Chcel som si to vychutnať. Keď urobila presne, čo som chcel, tak som ju prešiel najskôr naslineným ukazovákom. Keď som vybral prst a víla sa ešte otočila a krásne ma pofajčila. Potom to komentovala slovami "aby bol vlhkejší." Pomaly som začal zasúvať vtáka do jej pripravenej riti. Z počiatku trošku zaúpela bolesťou, ale tá razom prešla v rozkoš. Robil som dlhé a tiahle ťahy. Zničoho nič to na mňa prišlo a ja som jej naplnil riťku. Potom sme sa išli spoločne okúpať a pri vzájomnom umývaní sme nezabudli žiadnu časť našich tiel.

Ráno sme sa ešte krásne a dlho pomilovali. Ľuba si neodpustila poznámku: "Po ôsmich rokoch to nebolo zlé!" Ráno som prišiel domov, ľahol si k manželke do postele. Našťastie ma nechala vyspať. Vedela, že som celú noc tvrdo pracoval. Nevedela kde, a to je dobre. Mám ju totiž rád.

Sexuálne chute sa v priebehu rokov menia. Chcete vyskúšať niečo nové? Zoznámte sa na erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.