Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čím môžu ženy sklamať muža v posteli?

9.november 2017
Čím môžu ženy sklamať muža v posteli?

Ženy aj muži sa v posteli môžu chovať tak, že toho druhého začnú pekne hnevať. Čo najčastejšie ženy robia a mužom je to proti srsti? Vybrali sme 9 takých vecí, na ktoré sa muži najviac sťažujú.

Muži aj ženy chcú sex. Niektorý hovoria, že muži ho chcú viac ako ženy, sú väčšie zvieratá a podobne. A možno je to pravda. Ale aj tak môže žena mužovi úplne skaziť náladu, chuť na sex alebo túžbu tým, čo robí. A možno, že o tom ani netušíte. Niekedy si tým ale aj samotné zapríčiní to, že muž bude nabudúce hľadať niekde inde, obzvlášť pokiaľ sa nedá o vážny vzťah, ale vzťahy založené predovšetkým na sexe.

Aj keď sú niektorý muži schopný vymyslieť tie najhlúpejšie výhovorky, aby ospravedlnili to, prečo si šli užiť za niekým iným, mali by sa všetky ženy zamyslieť nad nasledujúcimi bodmi. Pretože asi ani jeden nepoteší žiadneho muža. Čo vzrušuje mužov úplne najmenej, alebo skôr, čo ich vzrušenie skazí.

Je veľmi tichá

"Pre mňa je jednoznačne najviac neuspokojúcim aspektom sexu to, keď je žena tichý typ - žiadne stonanie, vzdychanie alebo hovorenie o prasačinkách. Malá slovná alebo fizycká odpoveď za mňa naozaj dokáže striasť všetku túžbu a vzrušenie. To už sa radšej pôjdem pozerať na Game of Thrones." Pravdou je, že každého muža vzrušuje stonanie, pretože tým žena dáva najavo, že ju to vzrušuje a že sa jej to páči. Nemusí kričať ako na lesy, stačí vzdychanie alebo slabé stonanie a pre muža to je hneď znamenie kladnej odpovede.

Hovorí o hlúpostiach

"Viem, že si budeme musieť niekedy pohovoriť o tom, čo dáme jej sesternici ako darček k jej svadbe, ale naozaj je to nutné práve v tejto chvíli?!" Muž sa chce sústrediť na ten krásny okamžik a nie premýšľať o hlúpostiach, ktoré aj tak nemajú zmysel riešiť v túto chvíľu. Žena by sa mala sústrediť na túto chvíľu s ním. Užívať si to. Inak to tiež môže vyzerať, že ich to vôbec nebaví a len sa nastavia, aby si muž užil... A ona má stále myšlienky niekde inde. Ženy, poddajte sa tomu okamžiku tiež!

Sex nesplnil očakávania

"Najväčším sklamaním v sexe pre mňa bolo sklamanie. Znie to možno trochu zvláštne, ale je to naozaj na nič, ak máte nejaké očakávanie, založené na vzájomnej interakcii, a ten reálny sex sa tomu ani nepriblíži. Pokiaľ sexu predchádza veľa sextingu, ten sex potom väčšinou stojí za nič.."(Josh Accardo, komik). Ak sa nad tým zamyslíte, tak potom musíte dať tomu mužovi za pravdu. Sexting znamená písanie si o sexe správy cez sms alebo sociálne siete, také správy typu " Urobil by som toto...", "Chcel by som, aby si urobila toto..." Vy si potom budete predstavovať tento skvelý sex, ktorý sa vám obidvom páči. V realite potom zistíte, že ten druhý je iba dobrý spisovateľ, ale nič s toho sa mu vlastne vôbec nechce robiť alebo nie je tak dobrý, ako o sebe tvrdil.

Nie je nadšená

"Nedostatok záujmu je u mňa to, čo celú situáciu úplne pokazí a dá to potom poriadne zabrať (a niekedy je to aj bolestivé), aby to celé vôbec aspoň stalo za to." Vážne, ženy prejavte nejaký záujem. Pokiaľ o toho muža alebo sex sním nemáte záujem, tak to nerobte a  nájdite si niekoho, s kým budete pri sexe trochu aspoň vyzerať, že si to užívate a máte tiež záujem na tom, aby bol druhý spokojný (uspokojený).

Některé ženy nepřitahuje jejich partner, a tak celkově nepůsobí nadšeně

Má zlú hygienu

"Umývajte si svoje intímne partie! Len preto, že ste veľmi sexy, neznamená, že vaša spodná časť tela nebude zapáchať"! (Ralph Sutton, moderátor v rozhlase). Je vidieť, že niektoré ženy sú s hygienou na tom veľmi zle. Určite by sa mali o svoje intímne partie starať, rovnako ako o zvyšok tela.

Chce stále hovoriť o budúcnosti

"Nie, nebudeme hovoriť o tom, čo to všetko pre nás do budúcnosti bude znamenať, keď ho stále mám tvrdého." Trochu drsne povedané, ale v podstate je to tak u všetkých mužov. Rovnako ako muži nechcú, aby ženy pri sexe hovorili o hlúpostiach, nechcú sa ani zaoberať spoločnou budúcnosťou. Muži si chcú sex užívať a nie ho celý "prerozprávať". Nehlaďme na to, že budúcnosť je často veľmi problémová téma.

Nevonia

"Vôňa je ďalším faktorom, ktorý môže celkom zničiť náladu, záujem, túžbu sexuálneho aktu. Je to jeden z našich najsilnejších zmyslov (pre niektorých je to najsilnejší zmysel) a pokiaľ ženu postihuje určitý zápach, absolútne to skazí celý sexuálny zážitok, aj keď ženy v posteli bola najlepšia." Už sa riešila hygiena intímnych partii, ale nie len tá je dôležitá! Žena by nemala zapáchať potom alebo čímkoľvek iným, sprcha pred sexom je istota, človek sa potom lepšie cíti - sviežejší, čistejší, voňavejší. Nie vždy sa síce naskytne možnosť sa pred sexom vysprchovať, ale pokiaľ tu je, určite sa ju vyplatí využiť, ak si nie sme svojou vôňou istý. Ako žena môžem povedať, že tento bod nepochybne platí aj u mužov.

Je to stále rovnaké

"Som všestranný muž a nebaví ma, ak je žena stále iba hore alebo stále iba dole. Taký nudný sex je potom na mne vidno, ide vidieť, že ma to nudí. Mám rád spestrenie a nie ak je to stále rovnaké. V takom prípade sa vždy urobím čo najrýchlejšie." Nikto nemá rád nudu, verte tomu. Ak bude žena stále robiť jedno a to isté do okola, muža to rýchlo prestane baviť. Chýba tak striedanie polôh, praktik, zapojenie erotických hračiek a pomôcok, erotické hry a veľa ďalšieho... A o to sa nikto nechce pripraviť, že?

Robí zľaknutú rybu

"Viem, že pravdepodobne veľmi veľa ľudí vyzerá extra sexy, keď sa s niekým miluje. Ale to neznamená, že tak bude ležať ako doska. To je prakticky neospravedlniteľné. Je to, ako by tam vôbec nechcela byť. Viem, že človek potrebuje sebavedomie na to, aby poriadne vzdychal, hovoril pri tom sprosťárny, pokúšal sa o 69 alebo dokonca polohy s kamasutry. Ale môže aspoň zvidhnúť nohy do vzduchu, prirážať alebo stlačiť svaly panvového dna." Toto je naozaj najvyššia úroveň nezáujmu a ide vidieť, že to ženu naozaj nebaví. Môže sa ale stať, že ju to baví, ale nevie poriadne, ako na to, čo robiť a tak radšej leží a nechá všetko odpracovať muža. Samozrejme to nie je správne riešenie. V takomto prípade bude najlepšie, ak si žena prečíta pár článkov, dostane trochu sebavedomia a následne všetko vyskúša v posteli.

Ženy už vedia, čo by v posteli nemali robiť, čomu by sa mali vyvarovať alebo čo by mali aspoň obmedziť. V prvom rade musia nájsť partnera, s ktorým ich bude sex baviť. To môžu na erotickej zoznamke, tak sa určite nájde niekto, vďaka komu sa dostanú do sexuálneho neba.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.