Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Chýbal mi

6.november 2017
Chýbal mi

Niektoré rozchody bývajú ťažké, stresujúce a vyčerpávajúce. Ten môj nebol v ničom iný. Mária som už nikdy nechcela vidieť, preklínala som ho, blokovala na všetkých sociálnych sieťach ako správna hysterka. Netrvalo však dlho než som si uvedomila, že v niektorých oblastiach mi asi nikdy chýbať neprestane.

V ten večer sme spolu pretelefonovali niečo vyše hodiny. Asi som sprostá že vždy všetko ľuďom odpustím, alebo ma jednoducho iba zastihol v dobrej nálade. Tak či onak, nemala som to srdce vykašľať sa naňho. Požiadal ma o pár jeho vecí, ktoré sa ešte váľali po mojom byte. Okrem strohého dohodnutia sa na dni, kedy si po ne príde, sme sa zamotali do celkom osobného rozhovoru o živote a zasmiali sa na pár vtipoch, ktorým sme rozumeli iba my. Vôbec som nemala v pláne rozvíjať nejaké kamarátstvo, no vojnovú sekeru sme po tých mesiacoch zakopali celkom radi.

Z telefonátu som sa okrem iného dozvedela, že má novú priateľku. Podľa jeho slov sú spolu naozaj šťastní, veľa cestujú a nemajú žiadne problémy. Klamala by som, ak by som povedala, že sa vo mne neprebrala trocha žiarlivosti. Vedela som však, že na to nemám žiadne právo a snažila som sa dať jasne najavo, že mu to prajem.

Dosť na teba žiarli.“ Povedal asi v polovici filmu. Viem, nebol dobrý nápad znovu si ho tu na pár hodín udomácniť, no pred dverami sa zjavil s dvoma papierovými pohármi z kaviarne a priateľským úsmevom. Aj tak som na ten večer nemala žiadne plány. Dokonca aj mačka bola rada že ho vidí, maznali sa spolu na chodbe asi pätnásť minút.

Ako je to vôbec možné?“ Zodvihla som prekvapene obočie, kútiky pier sa mi podvedome nadvihli. „Nie som zrovna ten typ čo klame o tom, kam ide a s kým je.“ Zaklonil hlavu a hodil na mňa taký ten svoj typický pohľad. „To zrovna neviem, či je pravda. Ale... Má so mnou nejaký problém?“ Chcela som zistiť, čo jej o mne povedal. „Vlastne je to úplne jedno. Ja nemám žiaden, to ti nestačí?“ Otázku som nechala trochu trápne visieť vo vzduchu. Neprestával na mňa zazerať, len málo chlapov má v očiach takú detskú nezbednosť ako on. Pomaly som začínala byť zmierená s tým, prečo sme tam ešte obaja sedeli, bližšie pri sebe než by bolo z morálneho hľadiska správne.

Objal ma, trochu smutne a nostalgicky. Líce som si položila na jeho plece, jednu dlaň jemne pritlačila na jeho chrbát a druhou pohladila jeho krk. Pritlačil si ma bližšie k sebe, mala som pocit že ma ramenami zakrýva celú, drží v teple a bezpečí ako to robil kedysi. Pritlačil ešte o niečo silnejšie a ja som mu na oplátku zaryla nechty do látky trička kdesi pod lopatkou. Cítila som jeho dych na svojom krku. Ten o chvíľu vystriedali pery, nie v romantickom bozku, len v akomsi náhodnom dotyku. Stačil však na to, aby mi po celom tele prebehli zimomriavky.

Zodvihla som mu tvár k tej svojej, letmo sa ma dotkol nosom, cítila som že je rovnako napätý ako ja. Svoje telá sme poznali dokonalo, mala som však pocit, že sa ho dotýkam po prvý krát. Pobozkal ma pomaly a pokojne. Každá bunka v mojom tele kričala že to robiť nemám, on ich však svojimi dotykmi všetky umlčal.

Blúzka spadla kamsi za sedačku, obdivoval krivky môjho tela rovnako ako ja jeho. Trochu nesmelo mi rozopol podprsenku, jediným pohľadom do mojich očí sa uistil v tom, že to chcem tiež. Bozkával môj krk, kľúčne kosti, pomaly schádzal nižšie a ja som začínala horieť vzrušením. Perami nežne blúdil po mojich prsiach, rukami hľadal cestu do nohavíc. S úsmevom som mu pomohla a nechala ho vyzliecť sa tiež.

Sám ma odviedol do spálne a prisatý na mojich perách ma položil na posteľ. Pomaly mi roztiahol nohy, nahlas som mu zavzdychala do ucha keď do mňa vošiel prstami. Držala som ho v pevnom objatí a bozkávala po celej tvári zatiaľ čo ma privádzal k prvému orgazmu. Presne vedel čo mám rada, opitá rozkošou ktorú mi spôsoboval som škriabala jeho chrbát a ramená. Oprel sa o posteľ, nadvihla som panvu jemne do výšky, prijala som ho do seba so všetkou láskou ktorá vo mne ešte zostala. Úplne ma zaplnil, možno až trochu bolestivo, bez slova som sa však poddala jeho rytmu a vychutnávala si každý centimeter jeho horúcej kože.

Pár krát zašepkal moje meno, zrýchľoval intenzitu, ktorou do mňa vnikal. Svojim vzdychaním ma uistil v tom, že sa mu to páči rovnako ako mne. Opatrne sa zahryzol do môjho krku a poriadne pritvrdil, mala som čo robiť, aby som svojimi výkrikmi nezobudila všetkých susedov. Vytiahol ho zo mňa a vymenil za prsty, tentokrát do mňa vošiel tromi, najhlbšie ako vedel. Zaklonila som hlavu a nechala sa unášať jeho dokonalou prácou. Skutočne si dával záležať na tom, aby som bola spokojná.

Cítila som ďalší prichádzajúci orgazmus, práve v tom momente nachvíľu spomalil a náhle zrýchlil. Napla som každučký sval v tele a privrela oči, bol to ten najsilnejší vrchol, aký som kedy zažila. Spokojne som sa posadila k nemu a vášnivo ho bozkávala, naznačila som mu, aby si ľahol na chrbát. Bozkávala som mu hruď a brucho, pomaly prešla až k jeho mužnosti. Vzala som ho do úst, snažila sa ísť čo najhlbšie a vychutnávala si, ako pri tom vzdychá. Pár krát ma silnejšie poťahal za vlasy a vypustil mi do úst svoju horúcu šťavu. Nenechal som vytiecť ani kvapku, ešte chvíľu som ho fajčila, teraz však omnoho jemnejšie. Ľahla som si vedľa neho a objala ho rukou okolo pása. Pritlačil si tvár do mojich vlasov a pošepkal, že mu to veľmi chýbalo. Nemohla som nesúhlasiť.

Chýba dobrý sex aj vám? Na erotickej zoznamke určite nájdete niekoho, s kým si to poriadne užijete.

[sta]

 

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.