Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Chodiť do fitka sa mi vyplatilo

15.jún 2020
Chodiť do fitka sa mi vyplatilo

Zo začiatku som do posilňovne chodila kvôli svojmu ex. Nazval ma tlstou a potom sa so mnou rozišiel kvôli mojej kamarátke. Bola som fakt zlomená a rozhodla sa mu vytrieť zrak. Schudnúť, vyrysovať postavu a donútiť ho prosiť, aby som sa k nemu vrátila, načo by som ho poslala do hája.

Áno, pekná rozprávka, ale realita bola dosť tvrdá. Stálo ma to dosť peňazí a hlavne driny. Prvé hodiny v posilke boli doslova smiešne, prišla som si ako pako. Tak som si najala trénera...

Trénujeme spolu skoro tri mesiace. Krajšieho chlapa vídam len zriedka. Jasne, má fakt super telo, ako superhrdina (bez srandy), ale ten úsmev - bezchybné zuby, k tomu sexy pohľad, husté čierne vlasy, zakaždým idem do kolien... Lenže predstava, že by niekedy mal niečo so mnou, je značne smiešna. Má na každom prste tak desať fitnessačiek.

Je utorok, pol ôsmej večer, pravidelný tréning. V šatni fitka sa obliekam do cvičebného úboru. Nikto tu nie je, ale to je fuk. Skôr som sa možno hanbila za svoje sadlo, ale tie doby sú skoro preč. Potešene zisťujem, že proti začiatkom vyzerá moja postava v legínach a športovej podprsenke oveľa lepšie. Už sa na to dá aj pozerať. Vychádzam zo šatne s uterákom okolo ramien a shakerom v ruke. Môj tréner Kryštof už je pripravený. Usmieva sa na mňa a srdečne ma zdraví, ako by sme boli najlepší kamoši. Už dávno chodím cvičiť hlavne kvôli tomu úsmevu, dáva mi to viac endorfínov než samotné cviky.

Po rýchlom pretiahnutí poznamená Krištof niečo o tom, že by sme konečne mohli začať s deadliftom, že už na to mám postavu a fakt tvrdo driem. On sa možno nebojí, ale ja áno. Lenže sa mu nedá odolať. Chcem mu dokázať, že na to mám. Naložia mi na každý koniec činky 20 kg závažia. Wow. Techniku som síce pilovala, ale bez váh... Idem na vec, trasiem sa nervozitou, že to hneď na prvýkrát pokazím. A naozaj. Akonáhle sa začnem s váhami predkláňať (úplne zle), prasknú mi zozadu legíny. Panikárim, zahadzuje váhy a utekám do šatne. To je koniec. Určite musel vidieť moje cvičebné bombarďáky.

Za minútu niekto ticho klope na dvere. Bez vyzvania Kryštof vstupuje do šatní pre ženy a chichotá sa ako pubertiak, keď ma vidí sedieť čoby kôpku nešťastia na lavičke.

"Hej, z toho si nič nerob, mne už tiež rupli gate," snaží sa ma utešiť.

"Stopercentne si pod nimi ale nemal bomby ako po babičke," sťažujem sa rozčarovane a najradšej by som sa nevidela. Kryštof si sadá vedľa mňa a pod tou váhou mužnosti lavice zaškrípe. Pohladí ma po vlasoch a po ramene.

"Náhodou to sú moc rajcovné bomby." Šepne. Ja snáď zle počujem? Pozriem sa mu do tváre. Krištof sa ku mne skláňa a chystá sa ma pobozkať. Nechám sa. Nemôžem uveriť svojmu šťastiu. Ako často som si ten moment predstavovala? To sa ani nedá spočítať. Zosúvame sa na zem a nevnímame okolie, fitko je rovnako v túto dobu už skoro prázdne. Zbesilo sa bozkávame, Kryštof drží moju tvár v dlaniach a telom ma pripútava k podlahe. Tlačí sa na mňa celou svojou váhou, cítim na svojom páse, ako mu tvrdne úd. Z toho zistenia začínam cítiť šteklenie v podbrušku. Vlhnem veľmi rýchlo.

Chodit do fitka se mi vyplatilo

Kryštof v bozkoch skĺzava nežšie cez krk k môjmu poprsiu. Poznamená, že moje štvorky sa mu vždy strašne páčili a čuduje sa, že som na nich zohnala podprsenku na cvičenie. Áno, na prsia som fakt hrdá. Pyšne vzpínajú hruď k jeho ústam. Oslobodzuje ma z úboru. Cucá mi ľavú bradavku a tá tvrdne, rovnako tak druhá. Z jeho dotykov ma mrazí. Potom zašátrá rukou smerom k natrhnutým legínam a trhá ich ešte viac. Hrozne ma tým vzrušuje. Nevyzlieka ma. Pretiahne dlaň dierou v legínach a trhá aj moje storočné nohavičky úplne premočené. V rozkroku som úplne obnažená a mokrá. Pri tom zistení sa začne Krištof od pása dole rýchlo vyzliekať. Skĺznem pohľadom dole po jeho hrudi k penisu. Je ako tretia noha, aj keď sa o svalovcoch hovorí opak. Mám trochu strach, aby sa do mňa vôbec vošiel. Je tučný, žilnatý a veľm zarastený.

Párkrát si prejde rukou po predkožke a odhaľuje veľký červený žaluď. Potom do mňa rýchlo a bez predohry preniká. Trochu to zabolí, ale slasť, ktorá prichádza po tom, čo si na jeho veľkosť zvykám, je dokonalým vynahradením. Najprv ma šuká pomaly a naše telá sa zvíjajú na podlahe v harmónii. Potom sa úplne poddáva svojej nadržanosti a začína ma mrdat ako defku. Naráža mi vtákom tak hlboko, až ma doháňa k šialenstvu, jačím ako zviera. Za chvíľu je jeho úd celý mokrý, Kryštof mi šepká, ako som krásne vlhká a že miluje, keď to pekne kĺže a že je skvelý pocit ma konečne šukať. Takže to cítil rovnako celú dobu?!

Odvážem sa a šepkám mu do ucha sprostosti, na ktoré som predtým ani nemala pomyslenie. Pevne ma drží za obe prsia a naráža sa na mňa v sede a s mojimi stehnami omotanými okolo pása. Kochám sa pohľadom na jeho zaťaté ruky a hrudník, na sixpack na bruchu a ostro rezanú čeľusť. Moc dobre vie, ako so ženou zaobchádzať pri sexe a má veľa sily a energie, uvedomujem si. Nikdy sa mi sex nepáčil toľko, ako práve teraz. Jeho tvrdý pohľad v tvári a sústredenie na šukanie ma totálne odzbrojuje. Mohol by so mnou robiť, čo len zachce.

Vykĺzne zo mňa a postaví sa. Automaticky sa pery prisajú na jeho vztýčenú pýchu a snažím sa jeho masívne péro pojať do úst. Ide to ťažko, ale nakoniec ho začínam rýchlo fajčiť takmer po celej dĺžke, až sa dusím. Zachádza mi žaluďom až do krku, z čoho mi vyhrkajú v kútikoch očí drobné slzy. Cítim, ako mu šklbe v penise. Už bude. Chytí ma, prirazí sa na moju tvár a hrdlom sa mi valí teplá lepkavá dávka semena.

"Myslím, že dnes už sme po tréningu," zahlási Kryštof. "Od zajtra začneme trénovať mimo fitko."

Lákajú vás hrátky vo fitku? Nájdite si namakaného partnera alebo partnerku na online sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.